Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Miki, z Noisom sva enkrat narocila preko Louisa.

Plcailo je v naprej, ampak to ni se nobena je*a.

Sranje se zacne, ko paket dobis...

Potem ti nasa posta zaracuna ogromne stroske, da ti dostavi se enkrat (ce te slucajno ni doma takrat, ko prvic prinesejo, kar pa jasno, da nisi, ce si v sluzbi). Mislim, da je bila cena dostave cca. 15000 SIT. No, potem moras jasno iti na carino (ce se ne motim), ker jepotrebno placati DDV. In jasno, nasa vrla carina ti zaracuna DDV na ceno, ki jasno vsebuje nemski VAT. Bistro, ni kaj. No, potem seveda posljes v Nemcijo zahtevek za vracilo VATa, ki ga dobis, Jasno, z njihovimi stroski posiljanja. Skratka, stvar gre... Ampak najvecja ironija pa je, da naju je se vedno prislo ceneje, kot ce bi kupila v Sloveniji... Ma, tudi cudezi se dogajajo...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Glede na zgornji članek sm malo skeptičen da bi bila poštnina samo 1000sit. res da se nismo takrat bili v EU samo vseeno...

A kdo morda ve kolikšna je razlika, če naročim direktno iz nemčije ker tam imajo stvari iz kataloga gotovo na zalogi.

Mi lahko kdo razloži kako je z naročanjem prek neta... A to lahko naročiš kr na douis.de al bo vredu če jim pošljem kr po mailu in jim napišem kode iz njihovega kataloga.

p.s.:

Moja nemščina ni preveč dobra :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko Louisa lahko naročiš po telefonu(kjer boš izvedel tudi o ceni poštnine) ali po internetu.Naročanje po internetu je enostavno in izključno po predplačilu.Vse podatke lahko dobiš po telefonu zato kar pokliči,delajo 24 ur na dan.Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti dela Nemščina težave, pa probaj v Angleščini.

Ko sem bil pri njih v Gradcu sem bil zelo presenečen, ker so imeli na zalogi zračni filter za mojo 26 let staro Yamaho in to po ceni 2 eura! Cena je skoraj 10x nižja, kot če bi naročil po kakšni drugi poti!

Morem jih zelo pohvaliti, ker imajo res dobre cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma ta trgovina kaj enduro tehnike?(predvsem za 125) :? :?

aja pa če kir ve kaj je to ki blizu aunera? :hmm:

pa če primerjate aunera in louis?kira je po vašem mnenju ''bolša''? :unsure:

tnx za odgovore!

lp dani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Aunera nazaj na krožni promet, izvoz Puntigam! _Mimo OBI-ja, Ikea. 100 metrov naprej v velikem križišču zavij desno in čez cca. 100metrov je Louis na levi strani ceste!

Za enduro nisem glih ziher! Se mi zdi da ima auner več. Louis ima več cot!!

Louis je predvsem dosti večji in tudi cene ima zelo "akcijsko" dobre.

lp. mamomu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na zgornji članek sm malo skeptičen da bi bila poštnina samo 1000sit. res da se nismo takrat bili v EU samo vseeno...

A kdo morda ve kolikšna je razlika, če naročim direktno iz nemčije ker tam imajo stvari iz kataloga gotovo na zalogi.

Mi lahko kdo razloži kako je z naročanjem prek neta... A to lahko naročiš kr na douis.de al bo vredu če jim pošljem kr po mailu in jim napišem kode iz njihovega kataloga.

p.s.:

Moja nemščina ni preveč dobra :(

je kolega naročil pred 2 tednoma iz Austrije poštnina je znašala 1000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PuBeC: V auneru bos vec stvari nasel za sebe kot pa v louisu

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...narocil hlace...zdej bomo pa vidl, kako to spila...

btw: se zmeraj nas majo pod Föderative Republik

Jugoslawien

:? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest mam doma njihov katalog na CD-ju. Gor mas predstavljen vsak izdelek, pr enih je pa clo filmcek zravn kako naj bi to zgledal v uporabi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se naročanja tiče je tko. Pred kratkim se hotel nekaj naročiti pa sem ugotovil da se ne izplača. Poleg tega da moraš plačat v naprej,za kar ti NLB nekaj malega zaračuna,ti računajo tudi poštnino cca 30 EU. Tako bi me stranske torbe,ki stanejo 50 EU prišle 80 EU+ provizija NLB-ja.

Za ta denar se mi je pa ze splačalo iti v njohovo novo štacunco v Filach,ki je izredno dobro založena v primerjavi z tisto v Gradcu,pa še lep motorističen izlet je bil čez slikovito Gorenjsko :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti dela Nemščina težave, pa probaj v Angleščini.

Ko sem bil pri njih v Gradcu sem bil zelo presenečen, ker so imeli na zalogi zračni filter za mojo 26 let staro Yamaho in to po ceni 2 eura! Cena je skoraj 10x nižja, kot če bi naročil po kakšni drugi poti!

Morem jih zelo pohvaliti, ker imajo res dobre cene.

Res je: skoraj vsi prodajalci dobro govorijo angleško, tako da ni problem... Jaz sem (med drugim) letos pri njih kupil poceni akumulator - od Fiamma za 19 EUR - isti je pri pooblaščenem Yamaha serviserju stal 13.000 SIT!!! Priporočam pregled njihove ponudbe.

pa še njihova stran:

http://www.louis.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja angleško znajo dovolj, da se da vse zmenit. Prodajalci so zelo ustrežljivi, trgovina je dobro založena, samo prideš s katalogom in pokažeš kaj nucaš pa je zmenjeno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jaz sem (med drugim) letos pri njih kupil poceni akumulator - od Fiamma za 19 EUR - isti je pri pooblaščenem Yamaha serviserju stal ...]

Ja, al pooblasceni serviserji zgleda , da tudi gor nabavljajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda je bila to akcijska cena ob otvoritvi, saj sem tudi sam letos v Beljaku kupil dežni kombinezon 30% ceneje kot imajo ceno navedeno v katalogu. Trgovina je res ogromna in založena, se mi pa nekako zdi da imajo slaba 2km stran v HeinGericke tudi zelo dobro/nekatero celo boljšo robo.

LP

Davor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda je bila to akcijska cena ob otvoritvi, ...

Gor majo akcije večkrat.

Mesečno imajo nov prospekt z akcijskimi cenami (Aktuelle Werbung)

sicer pa je več na www.Louis.de

Pa še posebej se splača it, ko imajo razprodaje (Verkauf ab Lager...)

koledar razprodaj pa najdeš na njihovi strani...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

vse to maš na njihovi spletni strani......

Odpri si njihovo stran in klikni na Aktuelles

pol si pa lohk v koledarju pogledaš, kdaj so razprodaje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo tista razprodaja bo v Hamburgu...

Zanima me tako na splošno, kdaj začnejo trgovine nižat cene.

LP, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v soboto v Louisu v Grazu in bil popolnoma razočaran. Po dvo (!!!) urnem tavanju po štacuni sem ugotovil, da nimajo v celi štacuni niti enega prodajalca, ki bi kdajkoli sploh videl motor od daleč. Kopica bebavih mulcev in mul, ki se jim sploh sanja ne, kja prodajajo, ena punca je približno vedela, kaj pomenilo številke 60, 64... :yea2: to je bil pa tudi skrajni domet njihove inteligence. :lol1: :cry: :kva2:

No drugače pa imajo kar dosti robe s kakimi hudimi popusti, samo bolj za povprečne zemljane, tisti 100 kg+ in 190 cm+ pa imajo bolj malo izbire.

lp

Rudi

p.s.

En mulo mi je na vprašanje, če imajo kako jakno za višje hitrosti odgovoril, da se mu niti ne sanja in da sploh nič ne ve o tem ter šel stran, to je bil njihov prodajalec na oddelku z oblačili. :? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub dosedanjemu zadovoljstvu z Louis Graz (lani in letos spomladi), moram priznati precejšnje razočaranje ob sobotnem obisku. Cene so bile lepo znižane, le številke so bile bolj otroške. Robe očitno ne naročajo več zelo redno. Popoldanska ekipa je bila malo boljša, drugi pa zgleda nadomeščajo za Urlaub.

Če naslednjič še pridem, bo to bolj pozimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre slučajno kdo v bližnji prihodnosti v louis-a? Rabim, da bi mi neko malenkost prinesel. Pa se mi za to ne splača tja hodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre slučajno kdo v bližnji prihodnosti v louis-a? Rabim, da bi mi neko malenkost prinesel. Pa se mi za to ne splača tja hodit.

Grem v četrtek, kaj pa rabiš?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v soboto v Louisu v Grazu in bil popolnoma razočaran. Po dvo (!!!) urnem tavanju po štacuni sem ugotovil, da nimajo v celi štacuni niti enega prodajalca, ki bi kdajkoli sploh videl motor od daleč. Kopica bebavih mulcev in mul, ki se jim sploh sanja ne, kja prodajajo, ena punca je približno vedela, kaj pomenilo številke 60, 64... :yea2: to je bil pa tudi skrajni domet njihove inteligence. :lol1: :cry: :kva2:

No drugače pa imajo kar dosti robe s kakimi hudimi popusti, samo bolj za povprečne zemljane, tisti 100 kg+ in 190 cm+ pa imajo bolj malo izbire.

lp

Rudi

p.s.

En mulo mi je na vprašanje, če imajo kako jakno za višje hitrosti odgovoril, da se mu niti ne sanja in da sploh nič ne ve o tem ter šel stran, to je bil njihov prodajalec na oddelku z oblačili. :? :kva2:

Jaz kupujem skrajšana hlače, vendar ne bi kritiziral kot ti.Sam pokličem po telefonu za model in številko ter rezerviram(ali naročim).Ne pričakuj,da bodo imeli vse na zalogi saj je njihov center v S Nemčiji.Raje prišparam denar za pot in se ne jezim.Tudi če naročiš,ti ni potrebno tega vzeti.Zoran

P.s.Ima pa Louis dovolj za nestandardne velikosti ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!