Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Če bo kdo hodil v kratkem v Beljak v Louis, bi ga prosil, da pogleda če imajo nekaj slučajno na zalogi iz "restposten" variante. Dalje na PM.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes greva z Gebretom mogoče v Louisa...

Če bova imela kaj časa preveč lahko pogledava še za koga kaj. Prevzem bi bil potem v Lj ali pa na Bledu, po dogovoru mogoče tudi drugje. Zahteve sprejemam na PM še kako uro ali dve, potem pa do meje še na mobitel...

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v louisu. Če rabi kdo katalog mam še 2. (dobilrespostenjaknoza50€presszelozadovoljenpress)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem bla pa na morju in sem kr do umaga skočla, pa so ravn mrežco mel, pa je zdej uredu, tk da ne rabim več.

vseeno hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motosvetovci :worship: :)

Sem nov na forumu. Ker se vneto pripravljam za nakup opreme, me zaninma, kdaj so v lousiu kakšni popusti in kakšne popuste imajo (%?).

Kakšna pa je kaj kakovost npr. jaken ki so v lousiu 250€ z jaknami v primerjavis tistimi, ki so v SLO 250€ - žal se ne spoznam kaj dosti na firme ipd. :cry:

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem kupil jakno Held-jakna je zakon, usnje je na otip uredu. Redna cena je bla 72k sit, dobil sem jo za 31k sit. Mislim da je vredna svojga dnarja. Nevem pa kdaj sm kupu, lani poleti menda

Pazi ko gledaš te popuste. pri nekaterih artiklih piše "restposten". te izdelke boš najverjetneje moral naročit po pošti. To so zadnji artikli, ki jim ostanejo. Meni so jakno poslali iz Hamburga če se ne motim. Tam imajo to njihovo največje skladišče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pregledal katalog - najbolj me zanimata jakni (v kompletu s hlačami) Vanucci Ventus III (250€) ter Probiker Daytona II (190€). Kakšna je kvaliteta obeh jaken v primerjavi z npr. jaknami Racer (podobna cena) ali Clover (so že malo dražje).

Ima mogoče kdo omenjene jakne - izkušnje, kritike, nasveti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če imate kake izkušnje z uveljavljanjem garancije za njihovo (ceneno) robo? Koliko pa ima ta material, npr. škornji, sploh garancije? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ni nobenega z Vanucci Ventus jakno :( ?

Gre za to jakno

http://www.louis.de/?partner=katpdf&to...artnr_gr=205230

Ker nisem nek poznavalec moto opreme (beri sem še začetnik :blush: ), me zanima, če mi lahko kdo svetuje glede te jakne, je OK? material, zaščita, "dihanje",...je vredna svojega denarja? Da se ne zaje....

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nobenega z Vanucci Ventus jakno :( ?

Gre za to jakno

http://www.louis.de/?partner=katpdf&to...artnr_gr=205230

Ker nisem nek poznavalec moto opreme (beri sem še začetnik :blush: ), me zanima, če mi lahko kdo svetuje glede te jakne, je OK? material, zaščita, "dihanje",...je vredna svojega denarja? Da se ne zaje....

Hvala

Clover je definitivno boljsi...

Pri HMC dobis T2 jakno http://www.hmc-habat.si/vsebina/si/glavna/...05032019470886/ za isti denar....

Ce se odpeljes do Trbiza, baje dajo se vec popusta... http://www.valerisport.it/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je boljši - zaradi znamke ali zaradi uporabe boljših materialov, boljše izdelave,...?

Vem pa, da je Clover bolj poznana in bolj priznana firma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mel v mislih Treviso ali Tarvisio = po domače Trbiž, mislim ,da tam ni te trgovine, če pa je napiš kje približno. ( pa brez zamere ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v soboto 2. 9. bodo v vseh prodajalnah Louis za 20% znižane jakne, hlače in kombinezoni iz tekstila ali ledra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v soboto 2. 9. bodo v vseh prodajalnah Louis za 20% znižane jakne, hlače in kombinezoni iz tekstila ali ledra :)

A so kdaj akcije z večjimi popusti od 20% ali so večji popusti samo za stvari iz zaloge (restposten)?

Ena akcija bo spet 28.10 - bo -20% ali lahko upam na kaj več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse so ok (odvisn kaj rabis---enojno ali dvojno) razen druge. (imel jo, ni stranskih magnetov)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tazadnjo že dve sezoni, z njo sem naredu kakšnih 10kkm vsega skupej in je super tanktorba!! 3delna-vzameš kokrhočeš s sabo in če spodnji del daš stran postane nahrbtnik! Pazi pa, da ti ne bo previsoka hodila, ker če si bel mejhne rasti se zna zgodit, da ne boš vidu števcou .)

Izbiraš med 1. in tretjo? To sta dve čist različni tanktorbi glede na volumen... Če delaš kakšne dalše ture občasno pol vzemi tretjo, ker itak lahko 2 dela doma pustiš za vožnjo po SLO, kadar greš pa v svet pa prfršlusaš nazaj še ostala 2 dela in je!

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko bi se odnesla Louiseva trgovina pri nas v sloveniji. Po eni strani bi to znala bit kr dobra tržna poteza glede na število uporabnikov louisovih storitev v sloveniji.

Bi še verjetno hrvati hodli k nam kupovat..... hm.. kaj pa vem...

kakšno je vaše mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!