Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

virginia329.png

kako pa tak okvir naredim :?

res kompliciran .. naum u lojzu nć kupu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste čoravi koda je 329 in tri pikice!!! V okvirčku!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 34 minutami, Rogerg pravi:

js sm jo unovčil... zdej bi pa spet nekaj kupil.. in mi ne prime več.. se da kako to rešit?

jst ne bom nič kupil, lahko kupiš preko mojega računa, če prides potem iskat v Kranj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Rogerg pravi:

js sm jo unovčil... zdej bi pa spet nekaj kupil.. in mi ne prime več.. se da kako to rešit?

Lahko dobiš tudi mojo številko kartice in kupi v mojem imenu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Rogerg pravi:

Problem je pri naslovu pol ja...

Bom probal še 1x zvečer narocit kot 'gost' pa bom vidu ce bo popust šel čez...

Hvala!

Ni kaj, lahko tudi na moj naslov ... če ne gre drugače. S katerega konca si ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo šlo skoz, je vezano na kartico .. lahko se prijaviš pod katerim drugim uporabnikom in spremeniš njegov naslov na svojega, kupiš, pa pol spet nazaj spremeniš .. zaradi teh popustov si je moja dala svojo kartico delat ..

imajo pa čudno rešeno vnovčevanje pik oziroma dobropisa iz pik .. preko paypala plačaš celotni znesek nakupa, potem ti pa pridobljen znesek iz louis fun card točk refundirajo na paypal .. swašta .. :)

edit: tu spremeniš naslov, ko se prijaviš z drugim uporabnikom ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ratalo :)  Sem pokliku izdelek... označu da sem nov uporabnik...dal mail in podatke od fotra ki ni logiran gor... upisal kodo 292... in je šlo čez... 

plačano je, upam da pride :)

hvala vseeno vsem!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Rogerg said:

Je ratalo :)  Sem pokliku izdelek... označu da sem nov uporabnik...dal mail in podatke od fotra ki ni logiran gor... upisal kodo 292... in je šlo čez... 

plačano je, upam da pride :)

hvala vseeno vsem!

pride hitreje, kot da bi iz slovenije pošiljali .. :) v nedeljo malo pred polnočjo oddal naročilo, v pondeljek ob 10h je bilo odposlano, danes dobil .. pohvale vredno, predvsem glede na to, da so verjetno imeli goro naročil čez vikend, sedaj ko imajo to akcijo ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Minimalno koliko nakupov moraš imeti v Louisu v tekočem letu, da dobiš dobropis? Ravno gledam, da sem lani tam pustil (samo tisto kar sem imel kartico poleg preko 600 eur), prej sem kupoval brez kartice, ker mi je ni noben ponudil. Pa nisem upravičen do nobenega dobropisa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, JamesTheMan pravi:

Minimalno koliko nakupov moraš imeti v Louisu v tekočem letu, da dobiš dobropis? Ravno gledam, da sem lani tam pustil (samo tisto kar sem imel kartico poleg preko 600 eur), prej sem kupoval brez kartice, ker mi je ni noben ponudil. Pa nisem upravičen do nobenega dobropisa?

Mislim da ni omejitve minimalnega nakupa - za vsake 3€ dobiš eno točko, nato pa se glede na število zbranih točk v preteklem letu določi vrednost popusta, ki ti jo avtomatsko odštejejo pri prvem nakupu v naslednjem letu (vsaj tako nekako je bilo prejšnja leta, lani nisem nič kupoval prim stricu Lojzu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do vključno 8.2.2017 imate pri nakupu nad 99 € popust 25 €.

Vtipkajte promocijsko kodo : 319

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Počasi se bliža začetek sezone kar se bo poznalo tudi na popustih. Vedno težje bo kaj dobit, razen seveda če se individualno dogovoriš, samo mislim da bo v Louisu težko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 2. 2017 ob 10:48, rmtl pravi:

Kje se lahko dobi še kakšen popust, zgornji ne veljajo več.

Eto ti ga, 50 € pri nakupu preko 249 €.

voucher code 301

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga mam tud. Ga dam nekomu, če ga prevzame v ŠK Loki. Koda za spletni nakup je 301.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Jest ga mam tud. Ga dam nekomu, če ga prevzame v ŠK Loki. Koda za spletni nakup je 301.

Njč ni treba dat, samo nad 249 Eurčkov kupit pa tole kodo upisat :blush:

Aja, lohka mi daš za kavo :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, 

Popravljeno . Popravil Miha X
Je že drug opisal stanje!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, HD-Dyna pravi:

Eto ti ga, 50 € pri nakupu preko 249 €.

voucher code 301

Sem ŽAL naročil v nedeljo in to ravno za 199.99 EUR, pa sta šla 2 polna tanka pa six pack. :(:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, rmtl pravi:

Sem ŽAL naročil v nedeljo in to ravno za 199.99 EUR, pa sta šla 2 polna tanka pa six pack. :(:(

po moje še lahko skenslaš in ponovno naročiš.  Jaz sem poklical po telefonu in je takoj rešeno. Denar nakažejo nazaj v parih dneh.

https://www.louis.eu/service/louis/agb#widerruf

Right of cancellation

You are entitled to cancel this contract within 14 days without stating any reason. The cancellation deadline is 14 days from the day on which you, or a third party appointed by you who is not the carrier, take possession of the last goods, last part delivery or last item. In order to exercise your right of cancellation, you must inform us, Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH, Rungedamm 35, 21035 Hamburg, Germany, telephone: 0049 40 734 193 60, fax 0049 40 734 193 47, email: info@louis.de, by means of an unambiguous declaration (e.g. a letter sent by post, phone, a fax or an email), about your decision to cancel this contract. For this purpose you can use the specimen cancellation form suggested in section 12.2 below, but this is not compulsory. To meet the cancellation deadline, it is sufficient to dispatch the notice of cancellation before the deadline has expired.

What cancellation entails

If you cancel this contract, we are obliged to refund you with all the payments we have received from you, including delivery costs (with the exception of additional costs arising because you have chosen a method of delivery other than the lowest-cost standard delivery offered by us) without delay and within 14 days at most from the day we received the notice of cancellation. Unless specifically agreed otherwise with you, we shall use the same method of payment for this refund as you used for the original transaction. We shall not under any circumstances make a charge for this refund.
We can refuse to pay the refund until we have received the goods back from you or until you provide evidence that they have been sent back, whichever of these happens first.
You shall send or take the goods back to us without delay and in any event within 14 days at most from the day on which you notify us that you are cancelling the contract. The deadline is met if you dispatch the goods before the 14-day deadline has expired.
We shall bear the cost of returning the goods from within Germany and from Austria. Otherwise you shall bear the direct cost of returning the goods.
You are only required to reimburse any loss in value of the goods if such loss in value is attributable to the goods having been handled in a way that is not necessary for the purpose of checking their quality, characteristics and method of operation.

12.2 Specimen cancellation form

Specimen cancellation form

(If you wish to cancel this contract, please fill in this form and send it back. (Note: The use of this form is not prescribed - see paragraph 12.1))

Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH
Rungedamm 35
21035 Hamburg, Germany
Fax +49 (0)40-73419347
Email: info@louis.de

I/we (*) hereby cancel the contract concluded by me/us (*) for the purchase of the following goods:

(Please describe the goods exactly here)

Ordered on ... (*)/received on ... (*)

Name of customer(s):

Address of customer(s):

Signature of customer(s) (only if sending written notice on paper):

Date:

(*) Please strike through what does not apply.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!