Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Ob 1/10/2018 ob 9:42, Bostjan L pravi:

Kako pri lojzu pravilno oddaš reklamacijo na izdelek in koliko časa čakaš na popravilo ali odgovor.

 

Ima kdo kakšne izkušnje???

 

Pri lojzu sem prek interneta kupil čelado in je prišla z nepravim vizirjem ali pinlokom. Verjetno napaka Sharka?

Koliko časa čakaš ? Ali je potrebno iti  v Avstrijo?

 

Ob 1/10/2018 ob 9:42, Bostjan L pravi:

5a55d1dc392bd_Shark900visirandpinlock2.thumb.jpg.b52ccdc08e5ffb073001825e2adc9cbc.jpg

Tole verjetno ne bo reklamacija, saj je napačna montaža oziroma verjetno narobe obrnjen čep, ki drži pinlock. Naslednjič je bolje prepustiti montažo prodajalcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Domen L pravi:

Ma kdo izkušnje kako je, če naročaš iz Louisa pa številka ni ok, vrnejeo denar ali je treba kaj drugega vzet?

PS: če pa še kdo ve za kako akcijo se pa tudi nebranim :)

Lojz vrne denar, že ob nakupu dobiš obrazec za vračilo. Stroški vračila/poštnine so pač v tvoje breme. Tako ali tako prodaja po internetu je zakonsko obvezna sprejeti blago nazaj v roku 14 dni. In Louis je resna firma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac pa sej ni tolk delc do Louisa... iz kranja si v 45min no jest mam piclih 5min :D:ras:

Drugace pa se nikoli nisem imel probleme z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je na zalogi v Villachu ali Grazu ni problema. Če ga pa ni v celi avtriji je pa že malo daleč za it probat :) Amapk sej "na srečo" kombinezona, ki mi je bil všeč ni več na zalogi tako, da nisem v dilemi ali naročat ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Domen L said:

Ma kdo izkušnje kako je, če naročaš iz Louisa pa številka ni ok, vrnejeo denar ali je treba kaj drugega vzet?

PS: če pa še kdo ve za kako akcijo se pa tudi nebranim :)

Za Louis je navedeno;

Quote

When you order from Louis, you can simply return any item you don't like, and we will refund your money.

Pri FC-moto brez kompliciranja vrnejo denar. Za vračilo paketov pa imajo tudi dobro urejeno. Plačaš na njihovi spletni strani "return label" in dobiš na mail že izpolnjen list za vračilo. Nalepiš na paket in neseš na pošto. Enostavno in cenejše od poštnine za pošiljanje paketov v tujino, ker imajo urejeno pogodbo z DHL-om (tudi za vračila iz Slovenije). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

kdaj se splaca pri louise kupovati, imajo kake akciej, po sezonske, novoletne? Se splača poslati email .. (namreč kupil bi komplet opremo ) bi dali kak popust .. kakor dajo v tc moto v Lj.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Janez BMW pravi:

Zdravo,

kdaj se splaca pri louise kupovati, imajo kake akciej, po sezonske, novoletne? Se splača poslati email .. (namreč kupil bi komplet opremo ) bi dali kak popust .. kakor dajo v tc moto v Lj.

 

LP

lahko se naročiš na mailing listo, lahko si narediš njihovo kartico, pa malo slediš, Imajo veliko akcij in veliko popustov. Seveda pa brez pomerit ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Janez BMW said:

Zdravo,

kdaj se splaca pri louise kupovati, imajo kake akciej, po sezonske, novoletne? Se splača poslati email .. (namreč kupil bi komplet opremo ) bi dali kak popust .. kakor dajo v tc moto v Lj.

 

LP

Akcij imajo polno, večinoma so v stilu koliko ceneje na določeno vsoto. Recimo, 20€ pri nakupu nad 99€ in  50€ pri nakupu nad 200€. S kartico zbiraš točke in po končanem letu lahko te točke vnovčiš. Se lahko kar nabere. Popusta v odstotkih, kot smo mi vajeni tam nimajo, razen mogoče za določene izdelke. Na njihovi spletni strani so vedno objavljene vse aktualne akcije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar imajo razne akcije npr. 50eur pri nakupu nad 250eur, se splača da gre poleg tebe še kak kolega, si naredi kartico in kupiš na dva računa. Maš takoj 100eur popusta. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, JamesTheMan said:

Kadar imajo razne akcije npr. 50eur pri nakupu nad 250eur, se splača da gre poleg tebe še kak kolega, si naredi kartico in kupiš na dva računa. Maš takoj 100eur popusta. :D

Si poskusil? Če se ne motim, se popusti ne seštevajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, JamesTheMan said:

Dve osebi, dva računa. Nič se ne rabi seštevat. 

Jakno ali čelado boš težko dal na dva računa :) 

5 hours ago, JamesTheMan said:

Dve osebi, dva računa. Nič se ne rabi seštevat. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za namige, odgovore.

Sem jih kar poklical Venucci okogava 2 (jakno + hlače) nimajo v akciji. Vsaj na uradni strani ne. Pa so mi rekli od te super kartice.. in pik.

In ko mi je rekla da ko nabereš nad 1000 eur = ... oz 3000 dobim 30 eur. skratka 3 procente. Pa sem si mislil da naj imajo to jakno in še polomljeno angleščino..

Kljub vsemu mi je jakna res kul. In mogoče bom poiskusil z temi kuponi pri nakupu nad 250 eur.

Če jo kdo kje ujaga z kakim popustom pa hitr napisat... Hvala In LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Janez BMW pravi:

Hvala za namige, odgovore.

Sem jih kar poklical Venucci okogava 2 (jakno + hlače) nimajo v akciji. .....

tale okogava ? =  VANUCCI OKOVANGO 2 .... če jo že kdo ujaga  ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!