Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Tudi jaz grem v četrtek v Louis in Hein Gericke.Zoran

Mene pa zanima, če je ta "Hein Gericke" v Grazu in kje se nahaja. Za "Louis"-a vem kje se nahaja v Grazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, natančna mapa je na njihovi strani, po kmečko pa, na drugi strani ceste, kot Metro (taveliko križišče, kjer za Metro zaviješ desno, za HG pa levo). Je malo skrit, zato glej znak, ki je na drogu nad trgovino!

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja mene pa zanima kako zgelda če hočš kakšen kombenizon naročit. A ima že kdo kakšne izkušnje, pa kakšna bi bila poštnina, ker predvidevam da kombenizon ni prov lahek :wacko: . Cene so namreč zelo nizke a mislte da je tud kvaliteta tako "nizka" :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene pa zanima kako zgelda če hočš kakšen kombenizon naročit. A ima že kdo kakšne izkušnje, pa kakšna bi bila poštnina, ker predvidevam da kombenizon ni prov lahek :wacko: . Cene so namreč zelo nizke a mislte da je tud kvaliteta tako "nizka" :? .

Upam, da ne mislis resno, da bos kupil kombinezon, predno ga bos pomeril :wacko: Vcasih se ustejes pri nakupu tud, ko ga gres v stacuno kupit in pomerit. Priporocam, da se zapeljes raje v avstrijo ponj.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bos kupil kombinezon, predno ga bos pomeril :wacko:

Bil v Louisu, pomeril kar nekaj kombinezonov in hlač in jaken, rezultat, niti ene niso bile čist enak kroj ene so imele daljše rokave/hlačnice (ne niso bile podaljšane številke :hmm: ), ene so ble v pasu preozke :D spet druge preširoke pri isti številki ... v glavnem, ne kupovat, če prej ne sprobaš.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil kombinezon Vanucci v Louisu in sem z njim maximalno zadovoljen :OK:

Kupil sem pa tega,ki je v akciji enodelen v rdeči barvi.

Prej sem že pomeril različne firme kombinezonov pa mi noben ni tko sedel gor ,kot ta :D

Pa se mi zdi,da je kar kvaliteten material edin malo me moti,ker nima niti malo ovratnika in mi malo piha noter- bo treba še kakšno perilo motoristično kupit in kakšno fajn podkapo :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut jst mam rutko in podkapo, pa morm rečt da je velik bolš rutka kot podkapa.

Glede kombenizona pa pravte da prvo "videt v živo" pol šele kupt. No sej možno da bom zdej res šel v Avstijo, sam me zanima če je kdo to kupoval tko na "slepo" in kako je kej zadel številke oz. če ni kaj je naredu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva, vindstoper dela čudeže B) Verjemi

LP Cvetoo.

Ja so mi že priporočil windstoper in razmišljam o nakupu .)

Rutka vem,da je dobra ,sam men jo takoj ven vrže iz za ovratnika :( pol jo moram pa skoz med vožnjo nazaj noter tlačit :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rutka vem,da je dobra ,sam men jo takoj ven vrže iz za ovratnika :( pol jo moram pa skoz med vožnjo nazaj noter tlačit :angry:

:topic: Pol pa mami reč, nej ti jo zaveže okrog vratu, če je ne znaš sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Pol pa mami reč, nej ti jo zaveže okrog vratu, če je ne znaš sam

Znam,znam zavezat,sam mi jo še zmeraj ven vleče :)

Zgleda,da bi moral imet rutko 1m x 1m ,da bi jo lahko noter zatlačil :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj no Cagiva, sprejmi nasvet, pa reci GIC- ovi mami naj ti jo zaveže, če je prestara,pa njegovi punci :devil:

No zdaj nas bodo tako ali tako napodili, ker je vse skupaj :topic:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A gre morda kaka dobra duša k našim severnim sosedom v LOUIS-a, bi rabil eno malenkost za prinest. Plačilo za uslugo se pa itak ve :beer2: :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre morda kaka dobra duša k našim severnim sosedom v LOUIS-a, bi rabil eno malenkost za prinest. Plačilo za uslugo se pa itak ve  :beer2:  :D

LP

Leteči

Jest grem verjetno jutr. Poslji PM, bom preveril zjutri. Ce si solo rider, pol mas pa itak mojo telefonsko, pa poklic tam nekje do 2200.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kaj gre mogoče za enak katalog kot ga lahko pobereš iz neta in je v pdf formatu?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj gre mogoče za enak katalog kot ga lahko pobereš iz neta in je v pdf formatu?

Pozdrav od Roberta

Ja katalog je isti samo natisnjen na papir.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je še kakšen katalog ostal?

Jaz bi ga tud imel, sem ga skušal naročiti, pa ne gre, downloadat pa tudi ni šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni sta se 2 kom viska katalogov 2005. Ce kdo rabi, naj mi sporoci.

Lokacija prevzema: nekje v Ljubljani.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za LJ sekcijo se nahajajo katalogi v MB pri meni. BMW in Zoolo vesta kako in kaj. Ob prvi priliki bodo dostavljeni še ta teden v LJ. Tako od Louis-a kot od Hein Gericke!

Pa brez panike, zunaj je še sneg!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!