Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

zaračunal so mi cca 25eur za pošiljanje, kar je u bistvu drago če računaš da je roba hodila iz nemčije skor cel teden... ker delam na področju hitre pošte lahk rečem da bi za ta denar mogla prit v največ dveh dneh... drugač je pa tko... bol se splača it v trgovino in si pomert pa ogledat stvari k jih mislš kupt, po drugi strani majo pa precej stvari samo v online shopu v filialah pa ne... tko da hm... pojma nimam a se splača al ne...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je še kakšen katalog ostal?

Jaz bi ga tud imel, sem ga skušal naročiti, pa ne gre, downloadat pa tudi ni šlo.

Mam jih še. Če ga kdo hoče. Naj mi pošlje PM. pa se zmenimo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm gledal za lamele za DR650 v hei gericke pa je kos 6, pa še neki euru!

rabiš 6 kosov se mi zdi!? Zakaj taka razlika v ceni! V avstriji pridejo 10 jurjev pr nas pa 25. Kaka finta je zdej to! Ne znam pa glih nemško ne vem kako dobr zato ne vem kaj tam sploh prodajajo. Lahko kdo pogleda? Kolk bi pršlo če bi po pošti naroču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm gledal za lamele za DR650 v hei gericke pa je kos 6, pa še neki euru!

rabiš 6 kosov se mi zdi!? Zakaj taka razlika v ceni! V avstriji pridejo 10 jurjev pr nas pa 25. Kaka finta je zdej to! Ne znam pa glih nemško ne vem kako dobr zato ne vem kaj tam sploh prodajajo. Lahko kdo pogleda? Kolk bi pršlo če bi po pošti naroču?

Svetujem ti, da jim prej pošleš mail in jih vprašaš, če imajo zadevo na zalogi, da ne boš zastonj gor hodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem ti, da jim prej pošleš mail in jih vprašaš, če imajo zadevo na zalogi, da ne boš zastonj gor hodu

ja kaj naj pa napišem? Imate na zalogi lamele za DR650 RS. Dvomim da bo kdo vedu za kaj se gre. Na internetu pri hein gericke piše da jih majo, pa če jih naročim kolko bi poštnina pršla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

@Gizmo:

...saj poleg špegla ti lahko tudi katalog prinesem :slap: , pa še od HG če želiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo rabi katalog jih mam še.

Lp

jaz bi tudi prosu za enega če je...o dostavi pa prosim kontakiraj me na Pm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...saj poleg špegla ti lahko tudi katalog prinesem  :slap: , pa še od HG če želiš  .)

kdaj greš ti gor.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že nazaj :( (bil včeraj gor......polno slovencev, kot če bi prišel v kako trgovino v BTC-ju)

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre kdo do lojza v naslednjem mesecu se priporočam za dve malenkosti v višini do 40 evrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre kdo do lojza v naslednjem mesecu se priporočam za dve malenkosti v višini do 40 evrov...

ce bo vreme grem gor ali v soboto ali naslednjo sredo. pisi kaj rabis. pa upam, da gre v kufre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo v Graz/Louisa?

eno malenkost, 10 evropskih, možna predaja MB/CE (lahko tudi LJ)??

PM, per favor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!