Skoči na vsebino

Kaj pa motoristke?


Priporočene objave

quote:

Ike, malora, a si se u čokolado spremenu? De te ne bojo bejbe do konca zlizale!

Dobra ideja ... sam ne vem če bi se pustu .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sama duša se zaenkrat še ne more sama okol vozit...ko pa se lahk, pa tudi motorja ne rabi več.

Ostalim pa - najraje na svetu imam čokolado (zapakirano, vročo, tekočo...sam da je)

Aja, sej nism mislu da se sam duša voz, slikce nimaš, pa nism vedu kaj napisat da ne bo narobe ... .

Maš čokolado v dobrem !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Letią čez uvinke, pa neki mem prleti, sploh ne dojameą kva se ti je zgodl, pol pa na pumpi srečas norega motorista, ki pa ni motorist, ampak ful huda motoristka. To je za ns motoriste tko kot za ľenske "princ na belem konju".

puuuuuuniiiiiim

Yeaaah...in pol se noben noce vozit s tabo, ker mu ego ne dovoli! Hecam se....

Zala

P.S.A se komu trga?

Popravil/a - zarja dne 19/04/2002 ob 23:24:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja, to pa ni res... jest se ze hocm vozt s tabo....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima vsaka ženska med nogami "passport to heaven", ga ma pa vsaka motoristka.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Popravil/a - tomy dne 20/04/2002 ob 08:50:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najboljš se je pa z kako motoristko vozt pa se je fejst držat

(kje že) - to vedno paše!!

Predvidevam, da ne maras motorjev z naslonjalom zadaj. Sploh ce rada da gas do konca.

quote:

Motoristka uteleša vse varline ki si jih moški pri ženskah želimo DIVJA IN DRZNA!!!!

Jep. Sem bi vkljucil tudi metalke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...ker mu ego ne dovoli

Ne vem ce je vprašanje ega, ... heh nope ni vprašanje ega

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Sama duša se zaenkrat še ne more sama okol vozit...ko pa se lahk, pa tudi motorja ne rabi več.

Ostalim pa - najraje na svetu imam čokolado (zapakirano, vročo, tekočo...sam da je)

Aja, sej nism mislu da se sam duša voz, slikce nimaš, pa nism vedu kaj napisat da ne bo narobe ... .

Maš čokolado v dobrem !

Pa ne okol govort !

Jaaaa. A lahko čokoladni sladoled?

Glede slike pa - iščem fotografa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...ker mu ego ne dovoli

Ne vem ce je vprašanje ega, ... heh nope ni vprašanje ega

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

O JE JE... sploh ce gre za NEmotorista... bajdcesta... tud MOTORISTI ste FEJSTTTTTT fantje (da ne bomo samo o puncah)

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

...ker mu ego ne dovoli

Ne vem ce je vprašanje ega, ... heh nope ni vprašanje ega

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

O JE JE... sploh ce gre za NEmotorista... bajdcesta... tud MOTORISTI ste FEJSTTTTTT fantje (da ne bomo samo o puncah)

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

A mi lahko razložiš, kako se lahko NEmotorist za vami pelje?!

NE vem za kaj bi kakemu motoristu ego trpel, ce vozi pred ali za motoristko?

Ostali so pa itaQ v eni od treh kategorij: B.V. (brez veze), Softiči in Pussy-ji (v kategorijo naj se pa vsak od neposvecenih sam vtakne![)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A imamo eni danes slab dan!!!?? Chill out.

Zarja

Popravil/a - zarja dne 22/04/2002 ob 10:42:44

Nope! (mogocepreveccasapress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Popravil/a - zoolo dne 22/04/2002 ob 10:43:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A mi lahko razložiš, kako se lahko NEmotorist za vami pelje?!

No, takole, prides do krizisca, se usuljas v prvo vrsto zravn nekega BMWja (napedenanga z neonkam ), v njem sedi kao full model poleg njega pa "fejst" bejba... in evo se tipcek odloci, da bo on pokazal motoristu in svoji bejbi KDO je on (ma to se mu vidi ze v oceh)... prizge se zelena luc in gassssaaa... le kdo je boljsi... JST... no in se NEmotorist s surlo pelje (dalec) za mano ... se ustavim na crpalki, ajd in on za mano... jst celado dol in kaj vidim... podaljsano surlo in totalno prizadet ego... no, a si to hotel slisat?

GO GIRLS GO GO

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, takole, prides do krizisca, se usuljas v prvo vrsto zravn nekega BMWja (napedenanga z neonkam ), v njem sedi kao full model poleg njega pa "fejst" bejba... in evo se tipcek odloci, da bo on pokazal motoristu in svoji bejbi KDO je on (ma to se mu vidi ze v oceh)... prizge se zelena luc in gassssaaa... le kdo je boljsi... JST... no in se NEmotorist s surlo pelje (dalec) za mano ... se ustavim na crpalki, ajd in on za mano... jst celado dol in kaj vidim... podaljsano surlo in totalno prizadet ego... no, a si to hotel slisat?

SHIT MEA CULPA!

Ma sem mislu da je provokacija, da si motoristi ne upamo pelat zraven, in da naš ego trpi, ...za neposvecene si preberi dva posta nazaj kam sem jih pospravu, ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeaaah...in pol se noben noce vozit s tabo, ker mu ego ne dovoli! Hecam se....

Zala

P.S.A se komu trga?

Popravil/a - zarja dne 19/04/2002 ob 23:24:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristke so OK, samo smo motoristi boljši (kar zadeva vožnjo in motoroznanstvo). Vendar bi bilo brez njih dolgčas. So dobrodošla popestritev. Ampak skoraj vse moje pozornosti na motorju je še vedno deležna ljubezen, ki jo "jaham".

lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Motoristke so OK, samo smo motoristi boljši (kar zadeva vožnjo in motoroznanstvo).

......

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ vožnja:

- za nagibanje že po anatomiji nimate j*jc.

- za povrh imate zopet po anatomiji "težišče" previsoko.

@ motoroznanstvo:

- ženska si ne bi umazala rok s šmirom, ker gre tudi za nohte. Ni šmira => ni prakse => ni zanja.

- Dej, dej s'm da trese, sej vem.

- Če se motor pregreva, ko voziš v koloni, je treba hladilnik poscat. No bi vas rad videl, ko boste v cestaka med kolo in plastiko cilale.

Ste pa na drugih področjih boljše. Kaj se sekiraš.

lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ vožnja:

- za nagibanje že po anatomiji nimate j*jc.

- za povrh imate zopet po anatomiji "težišče" previsoko.

@ motoroznanstvo:

- ženska si ne bi umazala rok s šmirom, ker gre tudi za nohte. Ni šmira => ni prakse => ni zanja.

- Dej, dej s'm da trese, sej vem.

- Če se motor pregreva, ko voziš v koloni, je treba hladilnik poscat. No bi vas rad videl, ko boste v cestaka med kolo in plastiko cilale.

Ste pa na drugih področjih boljše. Kaj se sekiraš.

lp Leon

Uhhhh saj res, kaj pa babe vejo...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

- Če se motor pregreva, ko voziš v koloni, je treba hladilnik poscat. No bi vas rad videl, ko boste v cestaka med kolo in plastiko cilale.

ti vozis v koloni?!?! masina se ti pregreva v koloni?!? na vodno hlajena masina???? .....ti priporocam en majhen servisek.....ali pa dolij hladilno tekocino.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa moram priznati, da sem ena tistih, ki res pojma nimajo (še)....a bi se rada kaj naučila - tako da upam, da mi bo kateri izmed vas obvladatorjev kdaj kaj pokazal in me kaj naučil - polaganje me ne zanima, na motor mi tudi ni treba lulat....bi pa rada znala kaj pošravfat, nikol ne veš, kdaj ti to prav pride!

Upam, da svojega znanja in obvladanja le ne držite samo zase....ga mogoče sploh nočete pokazat kakšni ženski, ker potem vas pa sploh ne bomo rabile več?....morate priznat, da vaša moškost in ego kar žarita od veselja, če ob cesti ob pokvarjenem motorju stoji ženska....ki pojma nima....in pridete vi princi ter jo rešite...?

??????

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!