Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

če se vozite okoli Kranja vam priporočam tudi dobro gostilno in pizzerijo Strahinc v ZG. Bitnjah ob glavni cesti KR - ŠK. Loka. Pizze so zakon! Mislim da se z mojo trditvijo strinja tudi smeško 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gostilna ratnik,ivanovci 15 km SV od MS.ogromne porcije za malo denarja. :P 8)

A nima ta gostilna nekaj veze z lanskim NFS. Mislim da je še zjutraj bila večerja na mizi, takšna je bila. (Jedliinpiliza1500sitcelonočpress)

Hvala IceTour-su za lansko organizacijo NFS. Upam da bo letos vsaj približno tako! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na obilico dobrih gostiln v naših krajih je težko reči katere so najboljše. Seveda ne smem pozabiti - omeniti kopico dobrih kmečkih turizmov, ki so posejani okoli Maribora in še vedno rastejo kot gobe po dežju.

Bom pa kljub vsemu omenil mojo najljubšo gostilno. To je gostilna Pec na dravskem nabrežju v bližini glavne ceste Maribor - Selnica ob Dravi. Hrana božanska, pestra ponudba, postrežba odlična (prijaznost, strokovnost, uslužnost). Trudijo se 200 na uro. Cene primerne kvaliteti. PRIPOROČAM!!

Kadar se vozim po Halozah pa vedno obiščem kmečki turizem ŠVABOVO!

Kje se nahaja je že opisal Jado. Zelo simpatična domačija na hribčku obdanem z najlepšo cvetljico, vinsko trto. Čudovit razgled po lepih Halozah in dravski dolini. Dobra kuhinja in zelo dobro vino. Švabovo obiščemo v drugi polovici maja na Motosvet dnevu pod vinogradi! :wink: 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki radi hodite na daljše izlete po slo predlagam nakup knižice Turistične kmetije po Slo. Vsebuje okoli 150 turističnih kmet. (le take "boljše") razdeljena je po slovenskih regijah npr. skupaj so kmetije ki spadajo na gorenjsko ... Poleg slike vsake kmetije in podrobnega zemljevida kako priti do nje, so not tud cene storitev, ki jih ponujajo (prenočiče...), zapisane so kulinarične specialitete, ki jih ponujajo ( domače jedi), vsaka kmetija je tudi ocenjena. Sam najrajši hodim tako jest (hrana je domača in na ta način tudi spoznaš vsaj delček tradicije te regije), ljudje so prijazni (lohk tud na kšnga bumbarja naletiš- sam še nism), hkrat lohk tam tud prespiš če se ti neda naprej(pocen pa ful zrihtan, ker majo ponavad sam par sob pa te tuk bol zrihtane).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki radi hodite na daljše izlete po slo predlagam nakup knižice Turistične kmetije po Slo. Vsebuje okoli 150 turističnih kmet. (le take "boljše") razdeljena je po slovenskih regijah npr. skupaj so kmetije ki spadajo na gorenjsko ... Poleg slike vsake kmetije in podrobnega zemljevida kako priti do nje, so not tud cene storitev, ki jih ponujajo (prenočiče...), zapisane so kulinarične specialitete, ki jih ponujajo ( domače jedi), vsaka kmetija je tudi ocenjena. ).

Kot je napisal Žemla. Res pohvale vredna knjižica, ki je dobrodošla tudi vsakemu motoristu. Priporočam!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tista gostilna u Luciji je menda Sonja in ma ful dobro morsko hrano in normalne cene, pa še gazdarica je ko mama. Sam da smo vsi siti in

zadovolni. Je tam, ko se v Luciji klanc začne. Se vidi s ceste, na desni je pa makadam parkirše kar precej veliko, ob cesti je drevored (ne vem al

z obeh strani al sam z ene - al je pol to še sploh drevored?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista gostilna u Luciji je menda Sonja in ma ful dobro morsko hrano in normalne cene, pa še gazdarica je ko mama. Sam da smo vsi siti in

zadovolni. Je tam, ko se v Luciji klanc začne. Se vidi s ceste, na desni je pa makadam parkirše kar precej veliko, ob cesti je drevored (ne vem al

z obeh strani al sam z ene - al je pol to še sploh drevored?).

Sonja je v Izoli.

Vse ostalo drži (vključno z drevoredom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za popravek! Ne vem od kod mi je ta Lucija not uletela.

A je tale Sonja bila včasih v Kortah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pomoč ! ;)

Rabim eno oštarijo tam nekje od Trojan proti Litiji. Tako poceni,dobro, prijazno motoristom, pa da sprejme ene 30 motoristov na kosilo. Help

Če ima kdo kako info ali nasvet v naprej HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo kako dobro gostilno v okolici radje pri dravi, dravograd,....?????

PS:pa ne mi rect Korosica!!!!

Sicer ne vem kaj imaš proti Korošici... :o Meni je blo vedno fajn.

Sicer pa zavij v Mežiško dolino - med Ravnami in Prevaljami imaš dve ful dobri gostilni - najbolj priporaočam gostilno Brančurnik in Brančurnikovo Štalo, druga je gostišče Delalut.

Drugače ni slaba kitajska restavracija na Poljani, pice so po moje najboljše v Apači ju v SG-ju, od kmečkih turizmov imaš največjo izbiru v Šentanelu, poleti pa je dober kmečki turizem pod Ivarčkim jezerom na Šrotneku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoč ! ;)

Rabim eno oštarijo tam nekje od Trojan proti Litiji. Tako poceni,dobro, prijazno motoristom, pa da sprejme ene 30 motoristov na kosilo. Help

Če ima kdo kako info ali nasvet v naprej HVALA

Odvisno kje boš šel? Recimo v Kanderšah je oštarija, kjer smo že imeli eno forumsko, pa je blo čisto uredu. Imajo pa ogromno prostora. Več informacij bi ti znala dat RONY.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoč ! ;)

Rabim eno oštarijo tam nekje od Trojan proti Litiji. Tako poceni,dobro, prijazno motoristom, pa da sprejme ene 30 motoristov na kosilo. Help

Če ima kdo kako info ali nasvet v naprej HVALA

Verjetno je Vidrgar v Kandršah ( V Izlakah greš desno). ma tud prenočišča pa OK hrana pa prijazni

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Še jst eno vprašanje. A kdo ve za kake dobre gostilne ob Kolpi?Tam med Kočevjem in Belo krajino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Še jst eno vprašanje. A kdo ve za kake dobre gostilne ob Kolpi?Tam med Kočevjem in Belo krajino?

Kar na kakšen piknik se vrini :P

Tam jih je v tem času ful.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Še jst eno vprašanje. A kdo ve za kake dobre gostilne ob Kolpi?Tam med Kočevjem in Belo krajino?

Stari trg pri Črnomlju => avtokamp in najboljše postrvi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena dobra pocen oštarija je v kozini za črpalko Mahnič se ji reča imajo svoje pivo(dobro)pa full pocen je pivo je 250sit,cocacola 160;...

edina slabost je da je vedno nabito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se ponavadi, ko smo šli na potep ob Kolpi, ustauli v Dolu ob Kolpi pri MADRONIČU ku en kmečki turizem ima dobre postrvi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se ponavadi, ko smo šli na potep ob Kolpi, ustauli  v Dolu ob Kolpi pri MADRONIČU ku en kmečki turizem  ima dobre postrvi !

Sej to sem js mislila, pa sem se mal zmočla :D

...POSTRVI...

...Praše...ribiška koča...med Zbiljami in Kranjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vozite okoli Kranja vam priporočam tudi dobro gostilno in pizzerijo Strahinc v ZG. Bitnjah ob glavni cesti KR - ŠK. Loka. Pizze so zakon! Mislim da se z mojo trditvijo strinja tudi smeško  8)

Jaz se tudi strinjam pa tud pizzerija Baron v spodnjih bitnjah je dobra

Popravljeno . Popravil BlazS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Sicer ni v SLO, je pa zelo blizu. V Viškovem (nad Rijeko - Kastav), konoba Maretina in tam je dabest :OK: . Cene se mi zdijo za hrvatijo izjemno nizke :grim .

Cesta Rupa-Kastav in obratno je pa pravi roller coaster s kvalitetno podlago :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:kva2:

No pa še jaz malo EPP. Odlična hrana (svinjske krače, pizze, domač refošk... ) v novi pivnici in pizzeriji na Kleku nad Trbovljami. Odprto vsak dan razen srede , tel 03 56 32 997.

Gor se pride iz centra Trbovelj mimo bolnice v hrib 2 km :OK:

Pa dobertek !! :yea1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!