Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Mi smo redni gostje pri Janezu v ložnici, med Sl. Bistrico - Oplotnico. Ugodna kvaliteta, velike porcije. Pa ne cvikat, da tam kasirajo plavi, sam parkirani so vedno med malico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Gumpy pravi:

Če ste za res dober kebab, jufko, čevape v glavnem ''fast food'' in se potikate v okolici Domžal. Priporočam!
Skoz imajo promet. Prijazna, hitra postrežba! Dobr futr in normalne cene ;)
http://www.dzelo.si/domov

Dobr si napisu,ampak ena pripomba,na vse skupaj.......kvaliteta jim zelo niha,enkrat je v redu kebab drugič pa ješ omako ,zelenjavo s priokusom mesa.....žal.

pred 13 urami, Bmflar pravi:

Ne jem več kebaba, Poljaki pa to :naughty:

Si midva rajš en dober steak prvošva......:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Gumpy pravi:

Če ste za res dober kebab, jufko, čevape v glavnem ''fast food'' in se potikate v okolici Domžal. Priporočam!
Skoz imajo promet. Prijazna, hitra postrežba! Dobr futr in normalne cene ;)
http://www.dzelo.si/domov

To je ta, ki je pred križiščem, ko zaviješ k Leku? Raje se zapeljem do sedmice (7burger) v Kamnik.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bobi1001 pravi:

Si midva rajš en dober steak prvošva......:panic:

Now you are talking ....

 

Njami.gif

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa do korduna na kamniški obvoznici ... če pa še mal potegneš pa na vrhpolje repnik..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je že bilo omenjeno.V Prekmurju Gostišče Aleksander.Tu  smo mi redni gosti ko smo na tem koncu Slo za prenočitve in hrano. Gosodar, gospodinja, osebje 1klase da ne govorim o hrani izvrstna izbira velika karkoli želodec poželi .Porcije take da se nažreš ko svinja če nisi previden in se zaženes že pri juhah.(juhe prinesejo v več posodah  na mizo tako da lahko poizkušiš vse.)Zajterk ni da ni na mizi kar upaš pojest in spit ,če slučajno gospodinja oceni da si premalo pojedu ti zavije v foljo in tu ni ugovorov   :),vedno dobimo vsak steklenico vina ob odhodu.Apartmaji razporejeni okrog gostišča čisti lepo urejeni in opremljeni.Gospodar ima nekaj stare šare :lol1:pod teraso gostišča tistega ki to zanima (na slikah)Za motorje poskrbljeno pod terso gostišča ali pa lično pokritim nadstreškom.Cene poceni se reče pri nas .

http://www.gostisce-aleksander.net/index.php

2014628220846.jpg

 

2014629074010.jpg

2014629073957.jpg

Popravljeno . Popravil spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, bobi1001 said:

Dobr si napisu,ampak ena pripomba,na vse skupaj.......kvaliteta jim zelo niha,enkrat je v redu kebab drugič pa ješ omako ,zelenjavo s priokusom mesa.....žal.

Si midva rajš en dober steak prvošva......:panic:

:panic:Res dobrega kebaba,jufke NI ker to je najslabše kar lahko ješ.Zmrzmjeno meso od pantiveka visi na tisih vrtečih palčkah in kdo ve po koliko dni. Primer Poljska sedaj In : Nisam ja mačak da hvatam miševe.Jaz te š obidem v velikem loku rajš sem lačen 2 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Arzen pravi:

To je ta, ki je pred križiščem, ko zaviješ k Leku? Raje se zapeljem do sedmice (7burger) v Kamnik.

Ja, to je ta! Kebab je res prva liga ?

Drugače pa itak: ni to za vsak dan za jest. Meni zapaše kebab cca. 1x na mesec. Ampak, ko mi pa zapaše, pa želim dobrega pojest!

Glede burgerjev pa ja: je meni tudi 7burger pri Hoferju v Kamniku zelo všeč.
Zdaj so tudi Mangoop burger iz Vira pri Domžalah svoj štant postavili pred telovadnico centra srednjih šol v Kamniku ;)

Popravljeno . Popravil Gumpy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Gumpy pravi:

Ja, to je ta! Kebab je res prva liga ?

Drugače pa itak: ni to za vsak dan za jest. Meni zapaše kebab cca. 1x na mesec. Ampak, ko mi pa zapaše, pa želim dobrega pojest!

Glede burgerjev pa ja: je meni tudi 7burger pri Hoferju v Kamniku zelo všeč.
Zdaj so tudi Mangoop burger iz Vira pri Domžalah svoj štant postavili pred telovadnico centra srednjih šol v Kamniku ;)

Mangoop so tudi dobri ja. Vsaj na Viru, v Kamnik bo treba it še preverit ;)  Kebaba nisem jedel že vsaj 3 leta, ker sem enkrat dobil skoraj surovega v LJ in se nekak ne morem spraviti, da bi spet šel na kerega. Raje burek vzamem. 

 

Poznaš gostilno Repnik? Mojo bi rad peljal nekam na večerjo v dvoje, pa poznam v Domžalah in okolici samo Pristan, Paparotti, Keber in Staro Fabrko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Arzen pravi:

Mangoop so tudi dobri ja. Vsaj na Viru, v Kamnik bo treba it še preverit ;)  Kebaba nisem jedel že vsaj 3 leta, ker sem enkrat dobil skoraj surovega v LJ in se nekak ne morem spraviti, da bi spet šel na kerega. Raje burek vzamem.

Poznaš gostilno Repnik? Mojo bi rad peljal nekam na večerjo v dvoje, pa poznam v Domžalah in okolici samo Pristan, Paparotti, Keber in Staro Fabrko.

Pristan ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Arzen pravi:

Mangoop so tudi dobri ja. Vsaj na Viru, v Kamnik bo treba it še preverit ;)  Kebaba nisem jedel že vsaj 3 leta, ker sem enkrat dobil skoraj surovega v LJ in se nekak ne morem spraviti, da bi spet šel na kerega. Raje burek vzamem. 

 

Poznaš gostilno Repnik? Mojo bi rad peljal nekam na večerjo v dvoje, pa poznam v Domžalah in okolici samo Pristan, Paparotti, Keber in Staro Fabrko.

Probi pri Janušu v Podrečju Domžale

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 2. 2019 ob 16:32, Arzen pravi:

Mangoop so tudi dobri ja. Vsaj na Viru, v Kamnik bo treba it še preverit ;)  Kebaba nisem jedel že vsaj 3 leta, ker sem enkrat dobil skoraj surovega v LJ in se nekak ne morem spraviti, da bi spet šel na kerega. Raje burek vzamem. 

 

Poznaš gostilno Repnik? Mojo bi rad peljal nekam na večerjo v dvoje, pa poznam v Domžalah in okolici samo Pristan, Paparotti, Keber in Staro Fabrko.

z repnikom ne boš faliu...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎2‎. ‎02‎. ‎2019 ob 16:32, Arzen pravi:

 

Poznaš gostilno Repnik? Mojo bi rad peljal nekam na večerjo v dvoje, pa poznam v Domžalah in okolici samo Pristan, Paparotti, Keber in Staro Fabrko.

Pa še Repnik je odličen sommelier, zagotovo ne boš slabo pil in jedel. Zraven pa si lahko ogledaš veliko ponudbo raznih kočij in opreme za kočijaže.

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 2. 2019 ob 16:32, Arzen pravi:

Poznaš gostilno Repnik? Mojo bi rad peljal nekam na večerjo v dvoje, pa poznam v Domžalah in okolici samo Pristan, Paparotti, Keber in Staro Fabrko.

nam je repnik že kar nekaj let stalnica za družinske rojstne dneve.. telečja krača ali piščančje prsi ..pa kdaj posebna ponudba pade dobra.

Ob 2. 2. 2019 ob 16:59, Bmflar pravi:

Pristan ...

za ribje jedi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎2‎.‎2‎.‎2019 ob 16:32, Arzen pravi:

Mangoop so tudi dobri ja. Vsaj na Viru, v Kamnik bo treba it še preverit ;)  Kebaba nisem jedel že vsaj 3 leta, ker sem enkrat dobil skoraj surovega v LJ in se nekak ne morem spraviti, da bi spet šel na kerega. Raje burek vzamem. 

 

Poznaš gostilno Repnik? Mojo bi rad peljal nekam na večerjo v dvoje, pa poznam v Domžalah in okolici samo Pristan, Paparotti, Keber in Staro Fabrko.

Juvan, Čubr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Tote prekmurske župe, kjer meso iščeš z lupo v njih lahko sam ješ. Jaz sem bolj za...

;)

91EC1A62-FF90-41E4-9B88-65270EE73C07.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Ob 4. 2. 2019 ob 1:52, Grut pravi:

z repnikom ne boš faliu...:OK:

REPNIK!!!! Zmaga. Na talarju, na plati, v kruglci, v glažu! 

MUST STOP če se smukam tam okoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!