Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Tudi sam sem obiskal gostilno Jazbeca in ugotovil, da so dobrodošli le tujci, po nenormalnem čakanju in povprečni hrani in sorazmerno visoki ceni so nama zaračunali še 2€ za pogrinjek, tujim motoristom, pa so delili bandane. Toko, da Jazbec, NE HVALA.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Posočju je precej gostišč, katero izmed njih komu predlagati je pa zelo delikatno, ker so okusi in potrebe različni.

V glavnem ima večina navite cene zaradi turistov, najbolj pa izstopa gostilna pri Frankoti blizu Kobarida kjer imajo tudi bolj "posebno" ponudbo za razvajene goste...

Morda so cene bolj znosne malo izven glavnih centrov, kot je gostilna na Žagi ali v Zatolminu...ena je blizu Hudičevega mostu, ne vem.

 

Še debata iz enega drugega foruma:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,5043434

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Stari pisker v Celju - samo za kronične mesojedce. Bi rekel Mlakar : " .. še zdej mi hodi gor kislina.. " . Skratka Meso z veliko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

V smeri Litija - Zagorje - Trbovlje  - Hrastnik - Laško naj mi kdo napiše kakšno spodobno gostilno kjer ponudijo tudi nedeljska kosila. Fino bi bilo, če je kaj zunanjih miz, saj je za vikend napovedanih celih 20 st.C. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga njiva(Plave) hamburgerji, žar...Nova Gorica-gostilna Gurman (XXXXL zrezki), Ozeljan- pizzerija Grad (gratinirane palačinke!!!), Prvačina- okrepčevalnica Nataša , odlične pizze (sestra od PrimozC).

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V smeri Litija - Zagorje - Trbovlje  - Hrastnik - Laško naj mi kdo napiše kakšno spodobno gostilno kjer ponudijo tudi nedeljska kosila. Fino bi bilo, če je kaj zunanjih miz, saj je za vikend napovedanih celih 20 st.C. Hvala.

Tule sem že dobro jedel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V smeri Litija - Zagorje - Trbovlje  - Hrastnik - Laško naj mi kdo napiše kakšno spodobno gostilno kjer ponudijo tudi nedeljska kosila. Fino bi bilo, če je kaj zunanjih miz, saj je za vikend napovedanih celih 20 st.C. Hvala.

http://www.google.si/maps/@46.032923,14.922361,3a,37.6y,87.48h,87.61t/data=!3m4!1e1!3m2!1smqjVEPqVFvdYGWwTcPGPLQ!2e0

mal ven iz Litije, sam je dobra hrana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sevnici gostilna Rondo. Ja ne boste verjel pa še v krožnem je ;) majo pizze, mehiško, tudi morske zadeve se najdejo nenazadnje pa tud na žar kej vržejo ;)

Cene se mi zdijo pa kar normalne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule sem že dobro jedel.

 

Jst pa z MiNo dobro pil (sok)!! :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog je LaSubida, Josko Sirk, fajn je prej poklicat, vzet ta velik menu in ti mozakar z miselinovo zvezdo nardi res poezijo!

ni sanse da ni dobr.

pa ne navalit na prsut na zacetku tko ko jest prvic sej je pol se neomejeno hodov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog je LaSubida, Josko Sirk, fajn je prej poklicat, vzet ta velik menu in ti mozakar z miselinovo zvezdo nardi res poezijo!

ni sanse da ni dobr.

pa ne navalit na prsut na zacetku tko ko jest prvic sej je pol se neomejeno hodov ...

a se gre tja lahko s ta malim tošlom ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo mogoče gostilno Rupa v Srednji vasi v Bohinju?

 

Jutri potujem iz Prekmurja na Gorenjsko in v predelu Bohinja iščem lokacijo za dobro kosilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te sicer ne poznam, sem pa že bil parkrat v eni piceriji tam tudi v srednji vasi, parkrat se pa že tudi zasukal ... ker je vedno gužva za popiiiiii.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se gre tja lahko s ta malim tošlom ?

 

no ja ni glih za na malco hodt, je pa def. za it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za Emo ti priporocam, da vprasas kaksna je velikost pice, saj imajo res ogromne! V gostilni Rupa sem bil samo enkrat na piscancu, tudi zelo dobra hrana. Je pa tako kot so ti povedal glede guzve, sploh pozimi, ko se na Voglu zakljuci dnevna smuka, bos tezko nasel prostor. Najverjetneje tudi zdaj ne bo precej razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem sfeclal tole. Sorry.

Ampak ni cist tko simpl. Tudi pri pici se da brcnit fajn v temo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!