Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Vidim da imam premajhen ekran in pisem neumnosti.

Sem mislil rect da je topel sendvic lahko kvecjemu "calzone"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da imam premajhen ekran in pisem neumnosti.

Sem mislil rect da je topel sendvic lahko kvecjemu "calzone"

veš men češčina ni čist razumljiva :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš men češčina ni čist razumljiva :P

Moj pametni telefon ni dovolj pameten, da bi imel čžš-je z njim pišem češke neumnosti... :blush:

Sicer pa je "calzone" (beri: kalcone) nekako vrsta pice. Zelo poenostavljeno bi lahko rekel, da je vsaj na pogled približno tako, kot če bi pico prepognil na pol in bi dobil nekakšen sendvič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V smeri Litija - Zagorje - Trbovlje  - Hrastnik - Laško naj mi kdo napiše kakšno spodobno gostilno kjer ponudijo tudi nedeljska kosila. Fino bi bilo, če je kaj zunanjih miz, saj je za vikend napovedanih celih 20 st.C. Hvala.

Vsem hvala za predloge - jih pomnim za v bodoče. Je pa tako naneslo, da smo se zapeljali v drug konec Slovenije in kosili tukaj: (gostilna Vid, Mozirje)

http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=restaurantDetail&RestaurantID=7825

http://www.sloveniaholidays.com/gostilna-vid-mozirje.html

 

Izredno prijazni, ob klasiki je tudi kosilo s pečenimi postrvmi, katere so odlične; ob vsem tem pa čisto zmerne cene. Vsa pohvala in priporočam, da probate, če se vozite v okolici Mozirja.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo mogoče gostilno Rupa v Srednji vasi v Bohinju?

 

Jutri potujem iz Prekmurja na Gorenjsko in v predelu Bohinja iščem lokacijo za dobro kosilo :)

 

V petek sem obiskal gostilno Rupa.

 

Kot je napisano na eni izmed prejšnjih strani je "Medvedova šapa" res odlična jed. Vsem, ki boste na tem koncu iskali dobro gostilno, vam priporočam obisk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Glede na to, da prihajam iz Prekmurja, bi rad izvedel za dobro gostilno na naši obali, ki ponuja morske jedi za zmerno ceno? Vem, da jih je ogromno, vendar me zanimajo vaše izkušnje.

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mince pravi:

Glede na to, da prihajam iz Prekmurja, bi rad izvedel za dobro gostilno na naši obali, ki ponuja morske jedi za zmerno ceno? Vem, da jih je ogromno, vendar me zanimajo vaše izkušnje.

Hvala ;)

Ivo v Piranu Minče, nimaš kaj zajebat ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil parkrat v Izoli v marini na splavu zeloooo dobro postrežen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat grem v gostilno Pod trto v Strunjanu klasična stara gostilna z ribjo hrano(seveda tudi drugo) moti me edino premalo prostora na vrtu drugače pa BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pridete na trg v Piranu?Na rampi vzamete kartico al kar mimo?Ker zadnjič sem šel do rampe in je bila za obiskovalce zaprta oz.je bil rdeč x,zvečer pa vidim en kup slik motorjev na trgu.sorry za offtopic:)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SEBA33 pravi:

Kako pridete na trg v Piranu?Na rampi vzamete kartico al kar mimo?Ker zadnjič sem šel do rampe in je bila za obiskovalce zaprta oz.je bil rdeč x,zvečer pa vidim en kup slik motorjev na trgu.sorry za offtopic:)

 

zraven rampe je cca1m prostora za moped. Greš komot mimo, je dovoljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Kmet2 pravi:

Če bo kdo želel jesti res dobre suhe mesnine poznam dve gostilni res tops ena je v Ajdovščini in se imenuje  Kod Damija ,druga pa je v Lj in se ji reče  Kod Zivganorca  ,če ste dobri jedci in znate lagat kako je vse fino mogoče pridete ćez tudi brez plačila :D:P

do nadalnjega smo zaprti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bo osmica?

11 minutes ago, DAMI34 said:

do nadalnjega smo zaprti :P

...tud iz ŽN-evega krematoriuma bi bil kak ribeye na tej pomladni toplotki za prigriznit.... :) 

...drugač pa je priceperformer Oljka v Vanganelu, sam so skoz taljani tam.

Potem npr Mohoreč nad st. Antonom. Bobiči obvezni za uverturo potem na ribnato glavnino še čokoladna cativeria, doma pa še nerazburkan felacio in zmaga je tle :) 

... aha, pa posebi izdelana smetanova strnjenka alias panakota z medom in belim tartufom - top!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Če bo kdo želel jesti res dobre suhe mesnine poznam dve gostilni res tops ena je v Ajdovščini in se imenuje  Kod Damija ,druga pa je v Lj in se ji reče  Kod Zivganorca  ,če ste dobri jedci in znate lagat kako je vse fino mogoče pridete ćez tudi brez plačila :D:P

A tako ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Če bo kdo želel jesti res dobre suhe mesnine poznam dve gostilni res tops ena je v Ajdovščini in se imenuje  Kod Damija ,druga pa je v Lj in se ji reče  Kod Zivganorca  ,če ste dobri jedci in znate lagat kako je vse fino mogoče pridete ćez tudi brez plačila :D:P

Dej kordinate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sayo pravi:

Dej kordinate

Strica Googla vpraš :P

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

A tako ?????

Sej te bom osebno peljal v gostilno kod Zivognorca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
On 21. 3. 2016 at 0:18 PM, mince said:

Glede na to, da prihajam iz Prekmurja, bi rad izvedel za dobro gostilno na naši obali, ki ponuja morske jedi za zmerno ceno? Vem, da jih je ogromno, vendar me zanimajo vaše izkušnje.

Hvala ;)

Nonna Torca v avtokampu v Luciji (rezervacija je skoraj obvezna, ker so večinoma polni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gostionica JABLAN - nahaja se približno na pol poti med Senjem in prelazom Vratnik (v kraju Sensjka Draga), oziroma če zaviješ na jadranski magistrali v Senju proti celini. Sem pogosto na tej relaciji (z mopedom ali avtom), in vsakomur priporočam v tej gostilni, da proba jagnjetino in odojka. Jaz ponavadi naročim oboje, še s sabo vzamem. Ne pretiravam, če rečem, da je EPIC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve, naj mi pove, kje v Slo majo dobro pečeno janjetino, pa da je taprava da ni stara ovca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!