Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

svetujte mi dobro hrano v Gornji Radgoni... s hvaležnostjo pogoltnem tudi burekđinice in pizzađinice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna Sedmica v Gorenji vasi med Škofjo loko in Žirmi! :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picerija in špagetarija Kegeljček - Radohova vas pri Ivančni Gorici :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna PEM med Oplotnico in Slovensko Bistrico ima zelo okusno hrano, postene porcije, pa se cene niso pretirane.  :OK:

:eek: kakor za koga :hmm: ni ravno slabo, ampak tipična gostilna za nedeljsko kosilo goveja juha, plošča za 4 osebe, sladica in seveda vse v spremljavi nedeljskih glasbenih želja :grrr kulinarično niso ravno presežek, cenovno pa se tudi da kje drugje za isti denar najest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blizu Keglejčka sem kupil motor Hondo Cr125, šel tudi na eno pico, pa ker je kuhar eno napačno speku je bla kelnarca faca pa prnesla kr na mizo pa rekla evo fantje pojejte....verjetno smo res tolk švoh zgledal...

pohvale gostilni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska-Komen-Šparcapan :OK:  :OK:  :OK:

:hmm: a pa je drago? Mislim, sprejemljivo se mi zdi tja do 4000 SIT po osebi za eno ful južno z vsemi pritiklinami.

Pozna še kdo kako dobro in ne predrago gostilno na Krasu, ali pa v Brdih, naprimer? Jutri grem namreč v te kraje, pol se pa paše kej dobreha pojest 'npa popit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujte mi dobro hrano v Gornji Radgoni... s hvaležnostjo pogoltnem tudi burekđinice in pizzađinice..

S kot si ti jas sem blizu radgone, ja tam maš kostanj ni slabo pa najbolše tut ne, za drugje pa nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  kakor za koga :hmm:  ni ravno slabo, ampak tipična gostilna za nedeljsko kosilo goveja juha, plošča za 4 osebe, sladica in seveda vse v spremljavi nedeljskih glasbenih želja  :grrr  kulinarično niso ravno presežek, cenovno pa se tudi da kje drugje za isti denar najest.

Ko sem bil jaz so imeli zelo pestro izbiro morske hrane. Je pa res koliko sem opazil prevladujejo predvsem klasicna nedeljska kosila. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Turistična kmetija Dobrovc - Rečica ob Savinji

Iz lastnega želodca vam povem, ne bo vam žal. :yes:

Sicer ne vem, če ima Dejan odprto čez teden, ker sem bil vedno med vikendom pri njem. :?

Pa še motorist je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Šiker na poti iz MB proti Lenartu (Zamarkova pred Hrastovcem) - odlično vse (dobitniki mnogih nacionalnih priznanj)

- Sv. Anton v Cerkvenjaku - odlično vse, porcije za übermenscha, cene normalne oz. ful nizke, če si iz Ljubljane

- Švarc v Radehovi 2-3 km iz Lenarta proti Sv. Trojici - dobra hrana vseh vrst, cene normalne

- mehiška restavracija iz Maribora v smer proti Kohoški, v Brestarnici al kaj je že - odlično vse, cene kar visoke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Švarc v Radehovi 2-3 km iz Lenarta proti Sv. Trojici - dobra hrana vseh vrst, cene normalne

Majo zaposlenega enga prekmurca, pa ful rad malo več zaračuna kot je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je ze tukaj bilo (ne da se mi vsega brat), ampak Tramsek v Zerovincih je za moje pojme dalec najboljsa gostilna v Slo... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujte mi dobro hrano v Gornji Radgoni... s hvaležnostjo pogoltnem tudi burekđinice in pizzađinice..

Žal sem prepozno videl tvojo objavo Špil. Če greš še kaj gor je malo iz GR Gostilna Mencinger. Kraj je mislim da Črešnjice. Če se pripelješ s Štajerske strani greš skozi GR in nato na krožišču zaviješ desno. Gostila je na desni strani takoj za trgovino cca 1-2 km od krožišča. Super domača hrana :worship:

Mencinger

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tista v Meleh ... nekaj na A.... (Adanič?), malo pred radenci na levi strani ceste iz smeri Radgona ... še je za kaj?

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adanič, smer Gor. Radgona => Radenci, za vrtnarijo Kurbos. Se ne da zgrešit...

Pomoje še je kar....ker so vedno same S klase, pa ML, A8, Cayenni,...zunaj parkirani. :wub: :whistle:

Sicer pa ne maram takih "fensi" klubov. "Rejši duma v tünko segnen, pa kompot vün potegnen" :closedeyes:

edit;

Če pa že, pa kakega znanca raje na kebab pelam.... :blush: :OK:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostiln imamo veliko. pa tudi velilo dobrih. Nekaj le teh imamo opisanih v malem priročniku založniške hiše ValeNovak z imenom Novakowodič 05. V njem so ocene le teh in priporočila ter izkušnje gostov, ki so jih obiskali. Dokaj REALNE OCENE! Toliko vsem v pomoč, pa še naslov "vale-novak.si",kjer knjižico lahko naročite.

L P Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ali je blo že omenjeno ampak gostilna&picerija Oliva v Sv.Duhu(iz Škofije Loke proti Kranju če se ne motim)super,dobre pice za primerno ceno :OK:

Pa da ne pozabim...pri nas v Slapah(Lj,blizu Polja,Vevč...)super noro dobra picerija Pr' balinčku...pice gomozanke :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!