Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

VErjetno brez prikolce

Bi jo rabil, se mi nekako dozdeva.... :whistle: Jep, če bo lepo vreme, se odpeljem z motorjem.... na izlet, "lagano turistički" preko Kočevja... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej mogoče ti bo ratalo 1:91 :naughty: :naughty:

Žex, ta cajt je rezerviran zame, za leto 2009 :D ne z kr ene tam....

sicer pa, neki časa nazaj je bla ena debata kaj gre hitro okrog grobnika. avto triceikel, pardon, prikoličar, ali motor.

tale zadeva je v nedeljo vozila 1:27:5pašenekajmalega

post-1354-1189413528_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo preživu prvo srečanje z Grobnikom. NORO! :) :D :kva1: :kva2:

Banditk se je dobro držal, je pa res da nimam za pet dek zemfa. Dunlopke 220 so se mi v prvi 30 min seansi čist scvrle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo preživu prvo srečanje z Grobnikom. NORO! :) :D :kva1: :kva2:

Banditk se je dobro držal, je pa res da nimam za pet dek zemfa. Dunlopke 220 so se mi v prvi 30 min seansi čist scvrle.

He,he .......cena Grobnika, cena Grobnika... :rolleyes: :unsure: :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo preživu prvo srečanje z Grobnikom. NORO! :) :D :kva1: :kva2:

Banditk se je dobro držal, je pa res da nimam za pet dek zemfa. Dunlopke 220 so se mi v prvi 30 min seansi čist scvrle.

Tudi jaz uspesno prezivel prvo srecanje :OK:

Bilo je fenomenalno, edino motor mi je nekaj trokiral, tako da zadnjega dela iz varnostnih razlogov nisem upal odpeljat!

Je pa res zakon, tudi dosezeni casi so bili nad pricakovanji za prvi obisk :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz uspesno prezivel prvo srecanje :OK:

Bilo je fenomenalno, edino motor mi je nekaj trokiral, tako da zadnjega dela iz varnostnih razlogov nisem upal odpeljat!

Je pa res zakon, tudi dosezeni casi so bili nad pricakovanji za prvi obisk :D :OK:

i kakšni so tile tvoji časi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i kakšni so tile tvoji časi

1:56:??? - meni osebno se zdi za amaterskega voznika na "husotu" soliden rezultat... Sploh glede na to, da si je fant zastavil 2:00:000. :whistle:

Zastavil si je povprečno hitrost 120 km/h dosegel pa je nekje okrog 130 km/h... Roko na srce: SVAKA ČAST! :worship:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1:56:??? - meni osebno se zdi za amaterskega voznika na "husotu" soliden rezultat... Sploh glede na to, da si je fant zastavil 2:00:000. :whistle:

Zastavil si je povprečno hitrost 120 km/h dosegel pa je nekje okrog 130 km/h... Roko na srce: SVAKA ČAST! :worship:

svaka čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe drugič bo pa treba v hitrejšo skupino :whistle:

mi je blo pa odlično... nad pričakovanji vsekakor :)

LP

Popravljeno . Popravil lakyluk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1:56:??? - meni osebno se zdi za amaterskega voznika na "husotu" soliden rezultat... Sploh glede na to, da si je fant zastavil 2:00:000. :whistle:

Zastavil si je povprečno hitrost 120 km/h dosegel pa je nekje okrog 130 km/h... Roko na srce: SVAKA ČAST! :worship:

Ja sam on je mel slajke. Jst sem sekundo slabši čas naredu na metzler Z6. Aja sam jst sem mel neki malega več konjev :blush:

Ne drugače hud rezultat za prvič pa še s Husotom :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoljen sem res ful, nad pricakovanji je slo.. pa mislim da bi slo se hitreje ce bi odpeljal se zadnja dva izhoda, ker sem vsakic bolje zaviral, oziroma bolj pravocasno in ne pol km prezgodaj. Dobra sola je bil Gody, ki me je na koncu ciljne zbremzal in prisel iz ovinka 30 m pred mano :whistle: :worship: :D

Je pa Huso zacel zajebavat in bi sel zaradi trokiranja 2x skoraj po tleh, tako da sem raje zakljucil. Verjetno tudi posledica mojega sarjenja po razmerju gorivo/zrak, ki se sicer za cesto obnese super, pri neprekinjeno voznji na polno toliko casa skup, pa kot kaze ne :hmm:

Drugace pa slajke (ne moja pogruntavscina, tako pac govorimo tu) so definitivno doprinesle k temu casu, pa mogoce ne zato ker se z navadnimi ne bi dalo tako peljat (se 100% da vsaj prve kroge), ampak ker pomoje ne bi upal, ker bi imel skozi v glavi besede, da navadno hitro pregrejes.. Tako pa sem vozil brez skrbi in z zaupanjem v gume.

Skratka ni mi zal niti evra, ki sem ga zabil za vcerajsnji dan. Bo treba se it :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!