Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

kaj da ne... usak amater z ss motorjem... preverjeno 13.9. :whistle:

No to pa ni cisto res.. Jaz sem se z mojimi korejskimi jajci peljal 1.56 pa nekaj, pa je bilo en kup SSmotorjev, nekateri tudi v poliestrih, ki sem jih prehiteval :) Malo je vseeno treba znat, vsaj presest se eni niti tega ne znajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to pa ni cisto res.. Jaz sem se z mojimi korejskimi jajci peljal 1.56 pa nekaj, pa je bilo en kup SSmotorjev, nekateri tudi v poliestrih, ki sem jih prehiteval :) Malo je vseeno treba znat, vsaj presest se eni niti tega ne znajo :)

no, to duvanje sem slučajno slišal že zadnjič na Ridah ...

morda pa na Grobnik ne gredo vsi sekund lovit?

In poliestri niso gor zarad hitrosti, ampak potencialni damage-control... ;)

Anyway - uživajte. .. se vidmo jutr na pikniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja Nejc hvala ku si prodal naprej tak fajn pa spočit motor...

pa tud takoj je znala moja zmagovalka pod 1.50....

po moje je že sama vedla kam pa kako... :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to pa ni cisto res.. Jaz sem se z mojimi korejskimi jajci peljal 1.56 pa nekaj, pa je bilo en kup SSmotorjev, nekateri tudi v poliestrih, ki sem jih prehiteval :) Malo je vseeno treba znat, vsaj presest se eni niti tega ne znajo :)

Ej ne vem... glede na to da nas je Original-one use vrgu pod amaterje, pol po moje znajo amaterji pod 1.50...

ja in jst sm amater in bom tudi ostal... danebokdoprevečpameten

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mati moja ke debate ćio!

Jaz sem amater, nisem dirkač in me prav boli kurac če mi rečeš da nimam pojma vozit, saj kako bi pa lahko imel če pa nisem v tem. Raje posvetim moje sposobnosti drugam in motor imam izrecno le za užitek. Tako da če me boš prehitel, ti bom dal roko pa ti čestital, če bo pa pljuval pa lahko samo v gipsu konča.

Samo ste pa res pojave, eden zna malo več od drugega in ''vidi vidi kaj znam, ti ne znaš ti si teslo!''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je super, če sta pa Lojza v hrbet gledal..... :naughty: Ni kaj, stari se pele, da gate pajtla (glas Duce-ta)...... :evilgrin: Sploh pa start iz 9 štartne pozicije........

Tega strica pa jaz tut poznam, še ko smo se zbirali na tradicionalnem mariborskem ovinku, ki sedaj sameva . On je pa res :worship:.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud šel...

kdo ve do kdaj se je treba prijavt??

ej hvala za pohvale o motorju......sam pazi, ku se je vajena u zagrebškem o tleh metat :naughty:...jo je Silvo opedenu

Popravljeno . Popravil nejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

sj ste kle še hujš kokr mi u ridah :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

ja no uglavnem, jz če zrihtam mopija, bi šla tud mau drug mesec probat tale grobnik :blush: :blush:

sporočte kako in kaj, da se vem prjaut

ps: ne me zmerjat prosm :blush:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kko ne? če neboš taprva boš nepopisno amatersko teslo in sploh neboš vredna de se vozš po cestah k jih Oriđinal uan obsije s svojo genialnostjo in fenci maminim darilcem. U bistvu boš z vso sodrgo na tuonotih in ktmjih k si jih folk sam kupi, in včasih celo pogleda kolk olja majo. Mamina darilca so u garanciji. ni treba gledat če so na suho...

Hvala oriđinal one, de lahko bencin točmo z isto pumpo k ti. počaščen sm.

:hmm: jz si lohk sam želim, da me nau kdo zbiu dol na pisti, ka mate pa vi se mi pa tud sanja ne, tko da...

jz itak spadam pod amaterje, sam mam pa željo sprobat tole pisto končno, da vidm, če mam jz tud kej jajc, al mam res sam jajčnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: jz si lohk sam želim, da me nau kdo zbiu dol na pisti, ka mate pa vi se mi pa tud sanja ne, tko da...

jz itak spadam pod amaterje, sam mam pa željo sprobat tole pisto končno, da vidm, če mam jz tud kej jajc, al mam res sam jajčnike

Če si ti tista ,ki se je v soboto vozila v Cerkljah,potem imaš jajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ti tista ,ki se je v soboto vozila v Cerkljah,potem imaš jajca.

a to ti mislš na mobikrogu? če to mislš pol sm bla jz ja z tako oranžno hondico :whistle: poj mislš, da nau krize take, da me nau kdo zbiu, mene sam to skrbi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,komot greva na Grobnikse si tako želiš.(sam me je mal strah ker jez po Grobniku vozim če mam srečo 1:55 tko da nevem če mam kej šans,amap probat ni greh pravijo

Mislim, da se motiš z rdečim si bil pod 1:50 :naughty: če bi ti pa odstranil malo možgančkov bi šel pod 1:37 :winkiss: če, če, če ti

dam sponzorja pa letiš v rit Rossiju/Stonerju/Pedrosi :evilgrin:

U bistvu boš z vso sodrgo na tuonotih in ktmjih k si jih folk sam kupi, in včasih celo pogleda kolk olja majo.

Kaj zdej to, rotax je zakon :yea1: 4 ever :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jst prnesu kokice pa tebe gledu, kako daješ lekcije mladuncom z 1:40 :naughty:

dej nehi, nazadne sm po riti letu po pisti, ne pa 1:40......pizda sploh nism okol pršu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nehi, nazadne sm po riti letu po pisti, ne pa 1:40......pizda sploh nism okol pršu :worship:

dobr da si motor zamenju da se mam jst s kom vozt zdej :whistle:

je pa res da sm postrgal čist use sam da sm jo silvotu uzel ku se mi je že prow smilila revca :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ste pa res pojave, eden zna malo več od drugega in ''vidi vidi kaj znam, ti ne znaš ti si teslo!''

Osebe, ki so štartale ta forum so imele dober namen.

Žal se je sfižil, ker je zaradi takega prerivanja ostal gor večinoma od tebe navedeni kader, drugi pa so se sčasoma poslovili.

Samo temo gume si poglej; se mi ni zdelo niti vredno pisati, kljub temu, da so moji kolegi vozili celo gume iz prejšnje sezone svetovnih prvenstev, ker se tukaj rado začne z izzvivanji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih smo amaterji še boljši kot kakšni profesionalci :closedeyes: oz. tisti ki se imajo za le te :closedeyes:

To pa gotovo. Girox je bolj moto-vikend voznik, ki ne hodi nabirat "slavo" na Grobnik, pa brez težav doseže 1,36.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.36 se ne doseze brez tezav, sploh pa ne moto-vikend voznik, ki sklepam, da ne vozi po dirkaliscih in nima za to posebej pripravljenega motorja.. Je treba kar nekaj prakse, pa tudi pravi motor in gume. Zal..

Jerman je sel s stock r1 1.35 ce se ne motim, pa ni veliko takih kot on..

1.36 je ze cas, ki se ga pelje tudi na kvalifikacijah in dirkah..

Mislim, da ti bo marsikdo od pravih dirkacev lahko potrdil tole, jih je tudi na motosvetu ene par..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se letos na Speed Weekendu s serijskim suzukijem 1000 peljal 1.35,696 tko da se da. aja pa moto vikend voznik sm.

Popravljeno . Popravil gsx-r1000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem rekel da se ne da :) Samo, da ne brez tezav, je treba verjetno ze kar fajn do meje gnat pa tudi kaj prakse imet na Grobniku.. Verjetno nisi bil prvic tam? Ce pa, potem pa vsa cast, razmisli o malo bolj resnem dirkanju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!