Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Ja ti si pa res frajer. A imaš še kakšnega "prjatla", ki se hitro pelje?

Saša in HR ekipa spi, je in živi na Grobniku in tole, k si gor napopal so cajti okrog katerih se gibljejo fantje na zabavi ali pa če bi bilo to svetovno prvenstvo Grobnika.

ja, 1.36 je res hitro za nedeljskega moto voznika! če da gor še slickse lahko komot gre v aa vozit, pa ne bo zadnji!! :worship:

pjebi, dejte se malo skulirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti si pa res frajer. A imaš še kakšnega "prjatla", ki se hitro pelje?

Saša in HR ekipa spi, je in živi na Grobniku in tole, k si gor napopal so cajti okrog katerih se gibljejo fantje na zabavi ali pa če bi bilo to svetovno prvenstvo Grobnika.

u siks, tnx ker si linkal terminatorja, sem čist spregledal njegov post.

poudarjen tekst v njegovem postu je točno to, za kar sem dal link prej

In ker sem odpeljal par motohappeningov lahko mirno zatrdim da so tudi tam borbe na nož, s tem da se več ali manj zavedamo da ni nihče plačan od tega in da je to tekmovanje adrenalina, ne pa nekih finančnih nagrad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kot prvo si skrajšaj podpis, ker širi polje foruma čez meje ekrana.

2. Navedeni ljudje čez teden normalno delajo; Luiggi ima celo svoje podjetje, pa je drugo plasirani letos.

3. Tvoja zdolgočasenost v službi, ker ne veš kako zabiti čas, ki ti ga drugi plačuje, je sicer razvidna, ni pa je potrebno pitati ostalim.

Pozdravi

Antares

Ej stari, zadnji čas, da že zamenjaš ekran, če te moj podpis moti - a si ti še zmerom na 800X600 rezoluciji? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa DRKAT

:unsure: :unsure: :unsure:

kako pa nj jz dirkam oz. drkam??? aja že vem, se usedm na mopija in drkam en in isti ovink, al ste vi kej druzga mislil drkat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na panoramski sta padla celo 2 menda.. Sem tudi jaz debelo pogledal zakaj gre resilec gor, glede na to da je nasa skupina ze zakljucila in so se ze panoramski odpravili gor.. Ne vem kako jim je to ratalo, tam se gre pa ja pocasi.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na panoramski sta padla celo 2 menda.. Sem tudi jaz debelo pogledal zakaj gre resilec gor, glede na to da je nasa skupina ze zakljucila in so se ze panoramski odpravili gor.. Ne vem kako jim je to ratalo, tam se gre pa ja pocasi.. :?

Padel eden in ne dva, je pa fasal zlom noge......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :unsure: :unsure:

kako pa nj jz dirkam oz. drkam??? aja že vem, se usedm na mopija in drkam en in isti ovink, al ste vi kej druzga mislil drkat :hmm:

Draga moja..........pr teh letih ne veš......

Preprosto......

Najprej malček posliniš prstek.......rahlo podrgneš po najobčutlivejšem delgu tvojega vročega mednožja.......po potrebi uporabiš še ostale prstke.............pa tako lepo.....počas pa z andohtjo......do........... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Lahko pa res.......DRKAŠ.......en in isti owiwnk........ol boš pa glavna.......tko k tisti.........k so najdl kup vzrokov.......zakaj so nehal preganjanje po pisti...........že na polovici trening voženj :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja..........pr teh letih ne veš......

Preprosto......

Najprej malček posliniš prstek.......rahlo podrgneš po najobčutlivejšem delgu tvojega vročega mednožja.......po potrebi uporabiš še ostale prstke.............pa tako lepo.....počas pa z andohtjo......do........... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Lahko pa res.......DRKAŠ.......en in isti owiwnk........ol boš pa glavna.......tko k tisti.........k so najdl kup vzrokov.......zakaj so nehal preganjanje po pisti...........že na polovici trening voženj :alien1: :alien1:

ja pa ne pozabt da morm drkat na grobniku, da nauš čist :topic: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k tisti.........k so najdl kup vzrokov.......zakaj so nehal preganjanje po pisti...........že na polovici trening voženj :alien1: :alien1:

Sklepam da to leti name, jaz sem namrec zakljucil svoj track day v 4. od 5 izhodov, ker me je zaradi trokiranja motorja 2x skor vrglo dol in to je videlo veliko folka.. Toliko se pa tudi mam rad, da ne bom sel na pisti kjer dobesedno letis vecino casa prosit, da se sesujem zaradi tehnicnih tezav. Sploh pa ker sem ze davno presegel zastavljen cas, ki je bil se celo veliko boljsi od pricakovanega (in tudi precej blizu nekomu, ki ima na dirkaliscih z enakim motorjem ze veliko izkusenj)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ne pozabt da morm drkat na grobniku, da nauš čist :topic: :P

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: Pa sej sem to mislu.........zraven pa lahko še gledaš.......poslušaš.......ma............orgazmično!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja..........pr teh letih ne veš......

Preprosto......

Najprej malček posliniš prstek.......rahlo podrgneš po najobčutlivejšem delgu tvojega vročega mednožja.......po potrebi uporabiš še ostale prstke.............pa tako lepo.....počas pa z andohtjo......do........... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Lahko pa res.......DRKAŠ.......en in isti owiwnk........ol boš pa glavna.......tko k tisti.........k so najdl kup vzrokov.......zakaj so nehal preganjanje po pisti...........že na polovici trening voženj :alien1: :alien1:

:yawn: :hooray: :slap: Ok že razumem.......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: Pa sej sem to mislu.........zraven pa lahko še gledaš.......poslušaš.......ma............orgazmično!!!!!!!!!

ja če že glih ne morš zravn :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam da to leti name, jaz sem namrec zakljucil svoj track day v 4. od 5 izhodov, ker me je zaradi trokiranja motorja 2x skor vrglo dol in to je videlo veliko folka.. Toliko se pa tudi mam rad, da ne bom sel na pisti kjer dobesedno letis vecino casa prosit, da se sesujem zaradi tehnicnih tezav. Sploh pa ker sem ze davno presegel zastavljen cas, ki je bil se celo veliko boljsi od pricakovanega (in tudi precej blizu nekomu, ki ima na dirkaliscih z enakim motorjem ze veliko izkusenj)

LP, DeX

Malček objektivnosti...

Že njegov oblečeni huso je kar nekaj kilogramov težji kot tvoj. Pa tudi na telesni masi te precej nese. Tako, da če upoštevamo "oteževalne" okoliščine, mu niti nisi tako blizu. Just my 5 ceth of worth.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!