Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Včeraj je tale stroj (no šofer ni bi tale :P ) pokazal merjeno z GPS-om max.speed 281 km/h :OK: ......res leti na fertik :)

Imaš ti ali kdo drug od 8.2 Kake slike?Frend padel v dvojki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš ti ali kdo drug od 8.2 Kake slike?Frend padel v dvojki...

En je skakal po pisti ter slikal sam nimam nič slik.........da je padu takrat kdo?? Nism vedu tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je skakal po pisti ter slikal sam nimam nič slik.........da je padu takrat kdo?? Nism vedu tega

Saj še sam ne ve točno kaj je bilo,da je...drugače pa je sam plav in zvito zapestje-mopi že popravljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk že trenira :) u nedeljo je blo 8-10 stopinj in je en na bmw kroge nizal okrog 1:34. :) ni tako mraz, da se nebi dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk že trenira :) u nedeljo je blo 8-10 stopinj in je en na bmw kroge nizal okrog 1:34. :) ni tako mraz, da se nebi dalo.

podobna zgodba je bla že za prešernov dan in tudi kakšne dva tedna prej, tko, da mraz ni nobena ovira :))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobna zgodba je bla že za prešernov dan in tudi kakšne dva tedna prej, tko, da mraz ni nobena ovira :))))

.....sej pravm, dolge gate pa termofor pod rit......pa če še kakšen meter kasnej žlajfaš ti je vroče k hudič :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da imam ravno čas... nekaj mojih fotkic z Grobnika - za spomin na dobre stare čase :photo:

post-22737-0-65756500-1299677580_thumb.jpg

post-22737-0-81971300-1299677655_thumb.jpg

post-22737-0-54104500-1299677667_thumb.jpg

post-22737-0-35422100-1299677685_thumb.jpg

post-22737-0-62812000-1299677696_thumb.jpg

post-22737-0-10642800-1299677706_thumb.jpg

post-22737-0-26973800-1299677720_thumb.jpg

post-22737-0-81336800-1299677732_thumb.jpg

post-22737-0-40113600-1299677744_thumb.jpg

post-22737-0-26447600-1299677765_thumb.jpg

post-22737-0-12941800-1299677784_thumb.jpg

post-22737-0-30411600-1299677791_thumb.jpg

post-22737-0-38164200-1299678057_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da imam ravno čas... nekaj mojih fotkic z Grobnika - za spomin na dobre stare čase :photo:

leva ninja s prve slike je šla tist dan 1:33,xx, ta desna pa u eliso na generalko. @Nejc temu res nebi reku dobri stari cajti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leva ninja s prve slike je šla tist dan 1:33,xx, ta desna pa u eliso na generalko. @Nejc temu res nebi reku dobri stari cajti :)

@cartman... glede na to, da so slike nalepljene iz 7ih različnih dogodkov na Grobniku, je bilo "dobri stari časi" mišljeno generalno in hkrati subjektivno, povsem iz mojega zornega kota.

ps: kolikor se jaz spomnim, jo je pilot tiste desne ninje takrat dobro odnesel... dokler bodo samo motorjih hodili na generalko mislim, da je lahko vsak srečen, da njemu ni bilo treba kje kakšnega večjega servisa po hitrem postopku delat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....madonca mene pa na nobeni slikci, a sm še premau dol hodu a kako?? :D :D :P

sorry... slik grobniškega inventarja nisem objavljala :evilgrin:

ampak obljubim, da se bom potrudila... samo za tebe :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da imam ravno čas... nekaj mojih fotkic z Grobnika - za spomin na dobre stare čase :photo:

A zdej pa niso več dobri al' kako? :P Mogoče bodo pa še boljši prišli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry... slik grobniškega inventarja nisem objavljala :evilgrin:

ampak obljubim, da se bom potrudila... samo za tebe :winkiss:

....ja res dej drugič poslikaj še mal kante za smeti, konterjnerje, mene..... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....žal se včeraj ni najbolje končalo......zame :(

lepa dirka, Repanšek, Frescura, jaz, Simonič vsi leteli skupaj 1.33 in se borili za zmago.......že v tretjem krogu ujeli zaostankarja katerega sem dobesedno spregledal......nisem vedel, da je krog zadaj in toooolk grozn počasen......žal sm ugotovil mal prepozno :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....žal se včeraj ni najbolje končalo......zame :(

lepa dirka, Repanšek, Frescura, jaz, Simonič vsi leteli skupaj 1.33 in se borili za zmago.......že v tretjem krogu ujeli zaostankarja katerega sem dobesedno spregledal......nisem vedel, da je krog zadaj in toooolk grozn počasen......žal sm ugotovil mal prepozno :( :( :(

upam da je use uredu stabo, kaj je pa z mopedom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....žal se včeraj ni najbolje končalo......zame :(

Shit happens... Še dobro, da si cel (no, vsaj glede na to, da že 'veselo' tipkaš in klikaš, upam, da si).

Si ga zadel v zadnje kolo?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja oba z mopedom sva bolj boga.........k bi oba vlak povozu, zloma nobenga še dobr :)

Ne nism ga nikamor zadel..........tolk močno žlajfal, da mi je po tistih grbinah do dvojke postran vrglo zadnji del in sem šel direkt na bučo :wacko: .........pol ne vem vsega "mal filma mi manjka"

Popravljeno . Popravil crusty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....žal se včeraj ni najbolje končalo......zame :(

lepa dirka, Repanšek, Frescura, jaz, Simonič vsi leteli skupaj 1.33 in se borili za zmago.......že v tretjem krogu ujeli zaostankarja katerega sem dobesedno spregledal......nisem vedel, da je krog zadaj in toooolk grozn počasen......žal sm ugotovil mal prepozno :( :( :(

ma sam da si cev!!! .) ja kwa a to se lahk usak k ma 1000ccm prjav al kaj? Ker ta je mogu bit res počasen, če ste ga takoj ujeli :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam da si cev!!! .) ja kwa a to se lahk usak k ma 1000ccm prjav al kaj? Ker ta je mogu bit res počasen, če ste ga takoj ujeli :?

ma to so "klobasarji" ko rab 1.50 da naredi krog...blink.gif res ne vem zakaj jih spustijo na pisto... headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to so "klobasarji" ko rab 1.50 da naredi krog...blink.gif res ne vem zakaj jih spustijo na pisto... headbang.gif

še več časa rabi, ker pol ga nebi ujel če bi šu tok "hitr" (1:50) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!