Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Najbolj bedn Grobnik do sedaj......dolih burja 100 km/h.... :headbang: pol pa še od 100 km dež na polno :headbang: .....sem slekel hlače....in šel srat pa sem mislu da sem beyba ratu, ker sem namesto sral...scal vodo od dežja....!!!!!!!1 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi smo upali ,da deža ne bo in res ga ni bilo :) je pa burja pokazala zobe :lol:.Jaz sem bil z avtom in mi ni žal ,da sem motor pustil v garaži,kajti kosti mi je prepihalo dosti že dol,pa tud nazaj je bil dež vsaj 140km.

Slik pa zaradi neznanega vzroka ne morem popat........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo lih neko blazno udobno in prijazno popolde. Ampak tam sm doživu že precej slabše vreme. K sreči do postojne ni blo omembe vrednega dežja. Družba je definitivno odtehtala blesavo vreme.

tega slabga vremena so bli najbol veseli dohtarji na Sušaku :) cel dan se je baje poškodoval samo en človek?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega slabga vremena so bli najbol veseli dohtarji na Sušaku :) cel dan se je baje poškodoval samo en človek?

Ja, in velika velika sreča je bila, da nismo zopet gledali isti scenarij, kot ga je en mesec nazaj objavil Crusty. Organizator je namreč na dirko 600 spustil nekoga, ki se je tako na uč peljal ene 2:15 ali še več in imel je prekleto srečo, da ga kdo ni napolno nabasal. :headbang::headbang: Ljudje božji, tisto pravilo 120% najboljšega časa ni tm tko mal za hec, sem vidla prejšnji konec tedna, kako zgleda ko en hitr na polno nabaše enega počasnega. Končalo se s črno plastično vrečo :cry:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in velika velika sreča je bila, da nismo zopet gledali isti scenarij, kot ga je en mesec nazaj objavil Crusty. Organizator je namreč na dirko 600 spustil nekoga, ki se je tako na uč peljal ene 2:15 ali še več in imel je prekleto srečo, da ga kdo ni napolno nabasal. :headbang::headbang: Ljudje božji, tisto pravilo 120% najboljšega časa ni tm tko mal za hec, sem vidla prejšnji konec tedna, kako zgleda ko en hitr na polno nabaše enega počasnega. Končalo se s črno plastično vrečo :cry:.

a model na cebejcu 750? ja, to mi ni čist jasno zakaj je bil tam. Rad bi slišal kako to utemeljuje on, ki se je u to spustil in organizator, ki je to dovolil. Mislim pa, da je bil to edini spodrsljaj organizatorjev ki so tako kot lani zgledno opravili svoje delo.

@svobodna ptica: nov PB=?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in velika velika sreča je bila, da nismo zopet gledali isti scenarij, kot ga je en mesec nazaj objavil Crusty. Organizator je namreč na dirko 600 spustil nekoga, ki se je tako na uč peljal ene 2:15 ali še več in imel je prekleto srečo, da ga kdo ni napolno nabasal. :headbang::headbang: Ljudje božji, tisto pravilo 120% najboljšega časa ni tm tko mal za hec, sem vidla prejšnji konec tedna, kako zgleda ko en hitr na polno nabaše enega počasnega. Končalo se s črno plastično vrečo :cry:.

Dopolnjujem, stric je najboljši čas peljal 2:29, prehiteli so ga za 2 kroga, peljal se je pa pa 156% najboljšega časa.

@Cartman, žal samo izenačitev, bo drug let, k bo sonček :)

Drugače pa ja, vse ostalo kar se tiče organizacije letos odlično :)

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in velika velika sreča je bila, da nismo zopet gledali isti scenarij, kot ga je en mesec nazaj objavil Crusty. Organizator je namreč na dirko 600 spustil nekoga, ki se je tako na uč peljal ene 2:15 ali še več in imel je prekleto srečo, da ga kdo ni napolno nabasal. :headbang::headbang: Ljudje božji, tisto pravilo 120% najboljšega časa ni tm tko mal za hec, sem vidla prejšnji konec tedna, kako zgleda ko en hitr na polno nabaše enega počasnega. Končalo se s črno plastično vrečo :cry:.

Se popolnoma strinjam s teboj, dodal bi samo to, da sta bila dva absolutno prepočasna za na to dirko, eden na oldtimerju Hondi CB in eden mislim da na črnem Suzukiju GSXR! Oba sta bila TOTALNI oviri med dirko, ker sta se oba vozila kot da sta na panoramski vožnji. Taki ne spadajo med dirkače ki se peljejo okoli 1.40 in celo manj kot 1.40 na krog!!! Upam, da bo naslednjič organizator malo bolj razmislil, ne pa da mu bo pomembno samo to, da bo pokasiral čim več denarja od prijavnin! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben event ni zaradi lastnega zadovljstva, ampak zaradi financnega tako da......

vam je vrjetno jasno zakaj sta bila na dirki :whistle:

Stari, vse lepo in prav, ampak to je ogrožanje njiju in vseh ostalih hitrih dirkačev, haloooo, saj pa to ni igra v peskovniku... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, vse lepo in prav, ampak to je ogrožanje njiju in vseh ostalih hitrih dirkačev, haloooo, saj pa to ni igra v peskovniku... :headbang:

To je Slovenski dan na Grobniku.Lahko to sprejmeš ali pa tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Slovenski dan na Grobniku.Lahko to sprejmeš ali pa tudi ne.

To si pa zdaj zelo pametno napisal... Lahko je ČEŠKI dan na Grobniku, pa je to popolnoma neodgovorno ravnanje iz strani organizatorja! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti počasni je bil samo za na turistično vožnjo. Čisto vsi smo se spraševali kaj ta gor počne :headbang:

In ni fora v denarju. Nekje mora tudi organizator postavit zdravo mejo.

Drugače pa organizacija celega dne je bila na vrhuncu. Vse tekoče in točno kar se tiče časovnega razporeda. Le veter je preveč nagajal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa sta imela "slabši" dan ali okvaro :)

Kaj kvalifikacij takšna "domača" prireditev nima?

Saj ravno to, na kvalifikacijah je potrebno odpeljat znotraj 120% najhitrejšega časa, da se kvalificiraš na dirko. Piše celo v pravilih za točno ta dogodek, če si počasnejši, greš lahko v The best of the rest, se pravi je organizator kršil svoja lastna pravila. 120% najhitrejšega časa v kvalifikacijah za 600 je bilo 1:54,162, dirke se je pa vseeno udeležiil nekdo, ki je najhitreje peljal 2:27.xxx. Me pa zanima uradna razlaga.

Če imaš okvaro mirno dvigneš roko in greš dol s piste v bokse. Načeloma nimam nič proti, če ima kdo namen delat samomor. Ampak naj drugič raje zapelje pred šlepar, če hoče bit povožen, kamionu ne bo nič, dirkač, ki ga po povozil na dirki se bo pa zraven, če bo imel srečo (le) kvalitetno razsul. Če pa to ni bil namen, potem iskreno dvomim o prištevnosti in zdravi pameti dotičnega voznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ravno to, na kvalifikacijah je potrebno odpeljat znotraj 120% najhitrejšega časa, da se kvalificiraš na dirko. Piše celo v pravilih za točno ta dogodek, če si počasnejši, greš lahko v The best of the rest, se pravi je organizator kršil svoja lastna pravila. 120% najhitrejšega časa v kvalifikacijah za 600 je bilo 1:54,162, dirke se je pa vseeno udeležiil nekdo, ki je najhitreje peljal 2:27.xxx. Me pa zanima uradna razlaga.

Če imaš okvaro mirno dvigneš roko in greš dol s piste v bokse. Načeloma nimam nič proti, če ima kdo namen delat samomor. Ampak naj drugič raje zapelje pred šlepar, če hoče bit povožen, kamionu ne bo nič, dirkač, ki ga po povozil na dirki se bo pa zraven, če bo imel srečo (le) kvalitetno razsul. Če pa to ni bil namen, potem iskreno dvomim o prištevnosti in zdravi pameti dotičnega voznika.

Mogoce je odpeljal na kvalifikacijah potreben cas ki mu je zagotovil nastop na dirki?

definitivno je placal enak znesek kakor ti tako da je z tem imel tudi pravico dirkat. Glede pameti voznika je nesmiselno razpravljat raje o organizatorju v tem primeru ce je bil uvrscen na dirko z nelegalnim casom!

Drugace pa da se ukvarjas z dirkanje moras vzet v zakup da se lahko kaj taksnega prepeti....

Jokanje na forumu pa tako in tako ne resi nobenih tezav?

Ali...

Drugace pa Grobnik je v k...... in obcudujem da ga nekateri se tako zvesto obiskujejo.. ceprav imajo v blizini kvalitetnejsa dirkalisca ki tudi cenovno niso veliko drazja.

lp h

aja kaksi rezultati uradni neuradni mogoce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ravno to, na kvalifikacijah je potrebno odpeljat znotraj 120% najhitrejšega časa, da se kvalificiraš na dirko. Piše celo v pravilih za točno ta dogodek, če si počasnejši, greš lahko v The best of the rest, se pravi je organizator kršil svoja lastna pravila. 120% najhitrejšega časa v kvalifikacijah za 600 je bilo 1:54,162, dirke se je pa vseeno udeležiil nekdo, ki je najhitreje peljal 2:27.xxx. Me pa zanima uradna razlaga.

Če imaš okvaro mirno dvigneš roko in greš dol s piste v bokse. Načeloma nimam nič proti, če ima kdo namen delat samomor. Ampak naj drugič raje zapelje pred šlepar, če hoče bit povožen, kamionu ne bo nič, dirkač, ki ga po povozil na dirki se bo pa zraven, če bo imel srečo (le) kvalitetno razsul. Če pa to ni bil namen, potem iskreno dvomim o prištevnosti in zdravi pameti dotičnega voznika.

+1 :yes:

Ta počasni na kvalifikacijah ni imel 120%, šel je preko 2 minuti. Tako da...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je odpeljal na kvalifikacijah potreben cas ki mu je zagotovil nastop na dirki?

definitivno je placal enak znesek kakor ti tako da je z tem imel tudi pravico dirkat. Glede pameti voznika je nesmiselno razpravljat raje o organizatorju v tem primeru ce je bil uvrscen na dirko z nelegalnim casom!

Drugace pa da se ukvarjas z dirkanje moras vzet v zakup da se lahko kaj taksnega prepeti....

Jokanje na forumu pa tako in tako ne resi nobenih tezav?

Ali...

Drugace pa Grobnik je v k...... in obcudujem da ga nekateri se tako zvesto obiskujejo.. ceprav imajo v blizini kvalitetnejsa dirkalisca ki tudi cenovno niso veliko drazja.

lp h

aja kaksi rezultati uradni neuradni mogoce

http://adriatic-timing.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=469&&Itemid=26

Vsi podatki, ki sem jih napisala so iz uradnih rezultatov, tko da ne, ni imel nobenega kvalifikacijskega časa pod 2:27.

In zato ker sem plačala vinjeto, se imam isto pravico vozit po avtocesti, pa čeprav s 40 km/h,ane?

Jokanje? Ne, upanje, da bo mogoče kakemu pa vseeno kako lučko prižgalo v glavi kaj ni pametno počet. Mislim, da je tud Crusty iz istega razloga gor nalepil video.

In ne, če grem na dirko z časovnim limitom nisem dolžna pričakovati na pisti nikogar, ki se pelje več kot petino počasnejše od najhitrejšega udeleženca. In preden ugotoviš, da se stvar pred tabo premika vsaj 2x počasneje, kot pričakuješ je že skoraj prepozno. In to je IMHO najbolj nepotrebna nesreča, zato ker bi se jo dalo preprečit. In kakor se sicer strinjam s tabo glede Grobnika, tudi obisk boljšega dirkališča s tem nima nobene veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno je placal enak znesek kakor ti tako da je z tem imel tudi pravico dirkat. Glede pameti voznika je nesmiselno razpravljat raje o organizatorju v tem primeru ce je bil uvrscen na dirko z nelegalnim casom!

Jah čist tko ni a ne.. Če plačaš nekaj še ne pomeni, da potem zate pravila ne veljajo in da lahko počneš kar hočeš, ogrožaš sebe in ostale. Kot je pojasnila svobodnaptica, tudi nakup vinjete ti ne da pravice vozit 30km/h po avtocesti samo zato ker si jo plačal. Obstajajo pač pravila koliko je najmanjša dovoljena hitrost. Če jo ne dosegaš, oziroma se bojiš it tako hitro, ne it na avtocesto. Simple as that!

Vsekakor je glavna odgovornost tu na organizatorju, ki kaj takega enostavno ne bi smel dopustit.. Ampak tudi tisti, ki je bil tako počasen ni lih nedolžen. Ne predstavljam si kolk morš bit smotan, da vidiš, da vsi letijo mimo tebe, poznaš pravila (naj bi jih) in se greš vseeno silit med voznike, ki se znajo peljat na dirko, čeprav ti je jasno, da jih boš samo oviral in ogrožal. O pameti dotičnega res nima smisla razpravljat, ker je očitno ni imel.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!