Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Jest bom samo še tole reku:

To ni bila uradna dirka, predpisana s koledarjem dirk AMZS, to je "dirka" v sklopu nekega moto srečanja, za katero so vsi, ki so vozili, tudi plačali, med njimi tudi taki, ki so počasni ali so bili na stezi prvič in so imeli vso pravico, da se vozijo.

Drugo pa je, če je to dirka, uradno predpisana s strani AMZS in s točno določenimi pogoji, kdo, kje in kdaj lahko vozi na posamezni dirki.

Jaz se strinjam z vsemi vašimi trditvami kar se tiče "ta počasnih", če in ko je govora o uradno predpisanih tekmovanjih, kjer so določeni pogoji za udeležbo, ne strinjam pa se, da ti počasni nebi smeli voziti na dirki heppeningov ali slo-dneva na grobniku. Zakaj, ravno tako plačajo, kot vsi. Verjamem, da bi čarman naredu skupino, če bi blo več takšnih, ker pa jih ni bilo, je bil pač v klasi, kjer je bil. In ker je bilo tako, je na hitrejših, da mirkajo na tiste, ki so počasni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa sam še to..

Če so objavljena neka pravila, ki so vnaprej znana vsem udeležencem preden se prijavijo in plačajo, potem se je treba teh pravil držat, ker vsak, ki se z njimi strinja se zaveže, da se jih bo držal in tudi od drugih pričakuje, da se jih bo spoštovalo.

Če se misli na dirko spustit vse (to je stvar organizatorja), naj se to že na začetku objavi in pove, da bodo udeleženci dirke vsaj računali na to, da lahko tudi na dirki naletijo tudi ka kakšnega turista, ki je na krog od najhitrejših počasnejši skoraj minuto.

"Dirkanje", četudi amatersko in rekreativno je resna zadeva pri kateri lahko pride do hudih pizdarij in če se nekaj reče se je treba tega držat. Drugače nej se že v štartu zadevo zastavi drugače, oziroma naj se nekih omejitev pri kvalifikacijah sploh ne postavlja. Bo vsak vsaj vedel pri čem je, ne pa da je rečeno eno, dela se pa nekaj tretjega.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila pred motogp oddaja o slo grobniku 2011 (na akanalu)

In so med drugim vprašali Manco K. zakaj se s tem bavi oziroma kaj ji je všeč. Upam, da sem narobe slišal, ko je rekla, da to, da gredo motocikli 370 km/h po ravnini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila pred motogp oddaja o slo grobniku 2011 (na akanalu)

In so med drugim vprašali Manco K. zakaj se s tem bavi oziroma kaj ji je všeč. Upam, da sem narobe slišal, ko je rekla, da to, da gredo motocikli 370 km/h po ravnini :)

270 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo juter na Grobnik na 1. dirko Štajersko-Primorskega pokala?

Kar neki nas gre .Bo kar pestro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa se letos odvija dirka Alpeadria? 14 in 15.5.2011? Pa kdaj je dirka oz. ali so 14 kvalifikacije? Pa če ma kdo podatek kolko je vstopnina :)

Hvala

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tole že najava da bo treba še nate merkat?? :P .....men to bl slabo laufa :(

Sicer te ne poznam ampak je res nakako čutiti, da niti ne privoščiš, da se take prireditve sploh dogajajo........ vse nekako spluvaš.......pa naj bo tako amatersko dirkanje, katerega je v slo. vse premalo, organizatorje ali dirkališče......predvidevam, da si poln mednarodnih dirkaških izkušenj a j....ga mi smo pa le kekci, ki radi mal gas navijamo ne zameri nam :D:P

ne ni treba mene merkat....

aja mogoče kje v tujini enkrat nekoč......

ne pljuvam vsepovprek.. bi si pa želel raje da ti in podobni zasenjaki € v sloveniji puščali in bi podobne zadeve organizirali pri nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni treba mene merkat....

aja mogoče kje v tujini enkrat nekoč......

ne pljuvam vsepovprek.. bi si pa želel raje da ti in podobni zasenjaki € v sloveniji puščali in bi podobne zadeve organizirali pri nas....

Ni panike, ti sam pisto zrihti, pa bom jest € pridno v SLO zapravljala. In to z velikim veseljem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes na grobniku!! Štajerski pokal, zmagovalni trije v 1000 klasi!! Bravo

Bravo Space Shutle in Crusty (očitno ti tale astronavtska res leži .) )! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa se letos odvija dirka Alpeadria? 14 in 15.5.2011? Pa kdaj je dirka oz. ali so 14 kvalifikacije? Pa če ma kdo podatek kolko je vstopnina :)

Hvala

LP,

dirka je letos 15.5.2011, treningi pa 14.5.! Bil sem lani, in je bila vstopnina 40kun/5,5 EUR, verjetno je letos isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eno vprašanje, če kdo ve. Tukaj na njihovemu kolendarju, kjer je označeno zasedenost piste, kaj je ponavadi tist dan označen z belo, to pomeni da še ni noben rezerviral. Če noben ne rezervira, je potem navaden open day, al kako? Avgusta je velik še belega, če se do takrat ne obarva drugače, se da vozit?

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj me nekdo razsvetli prosim.

če se hočem samo vozit po progi, brez dirkanja, brez vsega, nič ne rabim, ne pokalov, ne čevapov, nič...

...lahko grem dol bilokeri dan?

seveda, ko proga ni zakupljena in ni nekih posebnih dogodkov.

kolko so kaj cene v teh primerih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!