Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

pred 22 minutami, Ciko86 pravi:

Jerman je naredu z mitasko 1.34 :ras:

Odlična guma...le 6s slabše kot drugače..malenkost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Ciko86 pravi:

Hahahah za te šolde in namen uporabe še predobra..

Super zate a ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra je..če bi mel več denarja bi montiral sc samo nažalost sc zdrzi 2.000 km js jih na leto nardim 15-20.000 se mi ne izide računica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Ciko86 pravi:

Dobra je..če bi mel več denarja bi montiral sc samo nažalost sc zdrzi 2.000 km js jih na leto nardim 15-20.000 se mi ne izide računica.

In zato skleneš kompromis in obujes Mitas....mene bolj moti,ker jih hvalite kake top gume so,kar pa nikakor niso....Razen,ce je zate 6 sekund na krog res malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

In zato skleneš kompromis in obujes Mitas....mene bolj moti,ker jih hvalite kake top gume so,kar pa nikakor niso....Razen,ce je zate 6 sekund na krog res malo....

ni vse v času na krog...v temi Mitas, medtem ko v tej temi je vse. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Briga mene kolko delajo na grobniku z mitaskami,je vem kako po ceati drži in kolko je razlike med njo in gp racer al sc...ni kompromis ampak odločitev...sc mi je zdržala zadnja 1200 km in to je pri meni pomenlo 1 teden vožnje,tolko rad pa nimam vulkanizerjev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 6. 2018 ob 21:28, Ciko86 pravi:

Jerman je naredu z mitasko 1.34 :ras:

 

pred 56 minutami, Ciko86 pravi:

Briga mene kolko delajo na grobniku z mitaskami

 

...sc mi je zdržala zadnja 1200 km in to je pri meni pomenlo 1 teden vožnje,tolko rad pa nimam vulkanizerjev ;)

Kuk vidim glih tebe briga....nihče drug se ni omenil doseženega časa z Mitas

SC ima res problem kvaliteto vožnje z njem in kilometrino...je pa res,da jaz večini "normalnim" odsvetujem SC,ker mislim,da Diablo vrh glave za cesto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sesir pravi:

 

Kuk vidim glih tebe briga....nihče drug se ni omenil doseženega časa z Mitas

SC ima res problem kvaliteto vožnje z njem in kilometrino...je pa res,da jaz večini "normalnim" odsvetujem SC,ker mislim,da Diablo vrh glave za cesto....

Hahha ne pa.me ne :-)..js vem da se z mitasko da uredu vozit,in da sc marsikateri sploh ne uspe ogret,nataknil jo je ker so mu prijatli svetovali da je najboljša..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/17/2018 at 8:01 AM, Ciko86 said:

...sc mi je zdržala zadnja 1200 km in to je pri meni pomenlo 1 teden vožnje,tolko rad pa nimam vulkanizerjev ;)

Huuuuu 1200 km pa je zadnja bila fuč?? Hmmmm, jaz sem z SC delal cca 3000, pri 2500 je bila na indikatorjih, pa nisem bil ravno penzionist. Si pa ne znam predstavljat kako bi moral LETET po cesti, da bi bila pri 1200 hin...:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Demon said:

Huuuuu 1200 km pa je zadnja bila fuč?? Hmmmm, jaz sem z SC delal cca 3000, pri 2500 je bila na indikatorjih, pa nisem bil ravno penzionist. Si pa ne znam predstavljat kako bi moral LETET po cesti, da bi bila pri 1200 hin...:eek:

vse je odvisno koliko konj spustiš na zadnjo gumo 90, 110, 165, 188, 214....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Demon pravi:

Huuuuu 1200 km pa je zadnja bila fuč?? Hmmmm, jaz sem z SC delal cca 3000, pri 2500 je bila na indikatorjih, pa nisem bil ravno penzionist. Si pa ne znam predstavljat kako bi moral LETET po cesti, da bi bila pri 1200 hin...:eek:

Sem bil zelo počasen voznik...najmanj slabih 1000 km največ mislim skoraj 2500...bolj po sili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pač zelo rad odpiram z ovinka ven na polno in pol to pusti posledice,maš pa.ljudi kateri vozijo hitro pa bolj linearno pa jim več traja..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 22 urami, Jure007 pravi:

Očitno ne. Včasih so nam admini takoj grozili z off topici 

:)

sej lah tut sedaj grozim :P

ps, ti sam povej od katere objave dalje je tema< skrenila s poti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Zivjo razmisljam, da bi sel 11.8 na moto open days na grobnik. Ker se nikoli nisem bil z motorjem na dirkaliscu me zanima kako en tak dan poteka.

Lp Dani

Popravljeno . Popravil Dani1234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Kdo kaj ve??? Marko Jerman že kaj testiral svoj novi ducati v4 na Grobniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
On 8/3/2018 at 6:20 PM, Dani1234 said:

Zivjo razmisljam, da bi sel 11.8 na moto open days na grobnik. Ker se nikoli nisem bil z motorjem na dirkaliscu me zanima kako en tak dan poteka.

Lp Dani

Tudi mene zanima tole. Po koledarju naj bi bili 1.4. - 4.4. Moto Open Day.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 3. 2019 ob 9:57, Cletus pravi:

Tudi mene zanima tole. Po koledarju naj bi bili 1.4. - 4.4. Moto Open Day.

 

 

V bistvu je tako da prides tja placas startnino in nato se lahko vozis kolkot ti pasa (open pitlane :). Motorja ne rabis neki posebi pripravit (odstranitev ogledal itd.). Fajn je ce lahko motor pripeljes na progo na prikolici ali v kombiju saj imas lahko tako s sabo kanto benzina pa se stvari lahko kam odlozis ni pa lih nujno :) Aja preden gres na progo pa je na uhodu na  levo vulkanizer. Tam uprasaj za pravilen tlak gum za na progo. Drgaci pa so naceloma vsi zelo prijazni. Aja pa se opozorilo ce gres tja enkrat se kar pripravi ker bos definitivno sow veckrat (je zelo nalezlivo :) Lp

 

Popravljeno . Popravil Dani1234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!