Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Pa tako lepo sem imel že vse splanirano, pa dobim danes belo pismo (še dobro da ni plavo - "zaj kulaki mi več nismo"), da sem 24. vabljen kot priča na sodišče - v zvezi s ponarejenimi markami,ki so mi jih lani podvalili za kroslo. Šmola. Pa kdaj drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BAJE, DA SE BO DALO NA GROBNIKU LE IZJEMOMA PRIJAVITI (ZARADI FINANCNE POLICIJE). NASLEDNJI TEDEN SE BODO V CELJU SPREJEMALE PRIJAVNINE (10.000 SIT ZA NECLANE), TOCNO LOKACIJO VAM SE SPOROCIM.

In kako vezo ima finančna policija z prijavami na Grobniku. Sej so bli lani tud dol, pa je vse normalno potekalo. Nič mi ni jasno !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem se o tem že z vašim predsednikom pogovarjal in je nekaj omenil da doli prijave izjemoma. No upam da bo vse OK!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja sem se o tem že z vašim predsednikom pogovarjal in je nekaj omenil da doli prijave izjemoma. No upam da bo vse OK!!!!

Me zanima zakaj izjemoma ... z ozirom, da je v soboto in nedeljo Moto hepening, mislim, da bo popoldan prišlo kar nekaj naključnih gostov - motoristov in se bodo želeli popeljati po pisti !!!!!

Tudi lani spomladi je tako vozilo po pisti približno 10 do 15 tujih motoristov, hrvatov in italijanov, ki so seveda plačali vstopnino in se držali dogovorjenega reda ... a letos pa to ne bo mogoče .

Pa ne okol govort !

Popravil/a - IKE dne 18/05/2002 ob 23:11:47

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjemoma pomeni, da bo od 13:00 do 16:00 pista odprta samo za 120 dirkacev. Seveda ne naenkrat. Kdor pride kasneje, ne bo mogel dirkat. Zna bit kr guzva. Se bo pa dal dol prijavljat.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi ... gužva bo mogoče prvo uro, ko hočejo vsi na pisto ... pol pa se motoristi porazgubijo ... eni počivajo, drugi hladijo sebe in gume, nekateri si nabirajo novih moči, v glavnem iz izkušenj ... kdor se bo hotel navozit se bo lahko.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

VREME ZA PETEK SE KISA!!!

IZ ZAHODA PRIDEJO FUL PADAVINE IN TO V NOCI IZ CETRTKA NA PETEK, POL PA SE CEL DAN!

VERJETN BO ZADEVA DOBESEDNO V VODO PADLA!!!!

Master 007

No, no, kje je pa kej optimizma????? Sam taprav veter mora pihat pa bo!

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja glede vremena veter bo pihnil na pravo stran tak da bo v petek sonček posijal in ogrel asfalt in gume zakon bo!!!!!!

JAz mam pa še nekaj prašanj kje se zdej lahko prijavim rad bi se prijavil že pred grobnikom da bom pol mirne živce šel dol.

Drgač pa komaj čakam da se prvič v lifu popeljem po pisti

Se vidimooooo !!!!!

Če se gre kdo prjavt v Celje, a loh se mene prjav!!!!

PROSIM LEPO!

Dnar loh tud po pošti pošljem!

LP

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20. maj 2002 @ 12:40

Dan varne vožnje na Grobniku

24. maja MC Savinja prireja tradicionalni dan varne vožnje na dirkališču Grobnik.

Prijave so možne pred bistrojem Ex v Celju v ponedeljek 20. maja in četrtek 23. maja med 19. in 21. uro.

Za goste znaša prijavnina 6000 sit, dirkališče je zakupljeno med 13. in 17. uro.

Info: 041 364 154 (Frenk)

Vir: Vito

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede prijave jaz bi tudi rad videl da me kdo prijavi denar mu pošljem al pa kam naj pokličem al pa pišem da se prijavim kajti jaz mam do celja 130km , prihajam iz Žirov:Lepo vas prosim če me lahko kdo prijavi.

Moj email je ;aprillia46@volja.net

Ker bi full rad da se že prej prijavem kod grem na grobnik da nam pol še dol iskal vse pa tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da odpade. Pa sej mas kontaktno osebo in GSM, pa ga rufni, pa ti bo povedu. Jest vem , da jih dost ne bo slo ker kaze, da bo scalo tudi v Reki.

Master 007

Popravil/a - master007 dne 21/05/2002 ob 20:52:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zivjo najprej en lep motoristični pozdrav jaz bi prašal če mi lahko kdo pove številko GSM od Frenka al pa email Prosim

Info: 041 364 154 (Frenk)

Sporoci kaj bo reku glede tega ce bo dez!!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo ... a res mislite, da če bo dež pa odpade ... nikakor !!!

Pista je rezervirana in stroške najema je treba plačat za sonce ali vodo, zato nikar ne obupajte in se že vnaprej prestrašite dežja.

Pridimo v čim večjem številu in tako pomagajmo organizatorjem pripeljati dogodek pod streho. Z ozirom, da je čez vikend motohepening, bo popoldan na Grobniku kar veliko motoristov.

Torej ... se vidimo !!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa smo doma, celi in v enem kosu !!!

Žal je dogodek na grobniki zaradi dežja odpadel, oziroma se je vse skupaj prestavilo na torek 12. junija 2002 ... To je povedal G. Prus.

Ampak ... ... pa saj to je sreda !!!

Ker po dežju posije sonce, smo se najbolj vztrajni lahko od treh pa do petih malo podili po skoraj suhi pisti.

Tudi tokrat je bilo nekaj padcev in vsem voznikom z motorji vred želim čim prejšnje okrevanje.

Prosim za točne podatke naslednjega junijskega termina !!!!!!!!!!

Pa ne okol govort !

Popravil/a - IKE dne 24/05/2002 ob 23:40:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej folk

Ko vas tu berem ste vsi neki profiji na dirkaliscu! Kako pa so kaksne kategorije organizirane? Nekaj sem slisal da so tudi za take ko se ravno ne polagamo ovinkov in bi se pac radi naucili.

A se je mozno po progi zapeljat pa da se ne bojis da te bo kaksen Ghost v enem krogu 3x prehitel

Malo napisite kako je s tem, aja pa omenjali ste neko ceno 6.6 kSIT. Moji kolegi iz Ptuja so lani placali 15k SIT ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loyo, vsak se lahko zapelje po pisti in to po svojih zmožnostih, le na hitrejše se ne smeš ozirat. V enem krogu te ne bo nihče trikrat prehitel, če pa je na pisti več voznikov, pa te jih lahko skupaj prehiti tudi deset ali petnajst.

Osnovno pravilo so vožnja brez ali z priprtimi ogledali in brez luči. Samo gledanje v ogledala ti samo jemle čas in odvrača pozornost od vožnje, z namernim in nepričakovanim umikanjem, pa lahko povzročiš neljube zaplete.

Peljati moraš svojo pot in svojo linijo z čim manj nenadnih sprememb strani, v glavnem pelješ se čim bolj gladko. Za vse novince željne vožnje po pisti se lahko prvih petnajst minut organizira ena ali dve manjši skupini z vodnikom in tri do štiri kroge je dovolj, da se vsi spoznate s pisto.

Kar se tiče cen, pa smo nemočni. Z ozirom na slabo vreme, so nam za omemnjen znesek dovolili vožnjo in tudi časovno niso komplicirali.

V okviru organizacije Motokluba Savinje, pa veljajo prirediteljeve cene in pravila.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:A se je mozno po progi zapeljat pa da se ne bojis da te bo kaksen Ghost v enem krogu 3x prehitel

Včeraj (25.5.) smo bili na Grobniku, kjer je bil Motohappening. Za proste vožnje so bili motoristi razdeljeni v dve skupini "brzi" (pod 1:50) in "spori", poleg tega je bila pa tudi vožnja z inštruktorjem. Bilo je prima (tudi vreme), samo na razglasitev smo čakali dve uri, potem so pa še vse (kar je pri Đurotu že v navadi) "zmutili".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Za vse novince željne vožnje po pisti se lahko prvih petnajst minut organizira ena ali dve manjši skupini z vodnikom in tri do štiri kroge je dovolj, da se vsi spoznate s pisto.

To mi delaj!!!

Mam neki filling da bom 12.6. tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

A se je mozno po progi zapeljat pa da se ne bojis da te bo kaksen Ghost v enem krogu 3x prehitel

Malo napisite kako je s tem, aja pa omenjali ste neko ceno 6.6 kSIT. Moji kolegi iz Ptuja so lani placali 15k SIT ????

Halo, si ti mene mogoče s kom zamenjo?????

Kar se pa cene tiče je bilo 6.600,00 SIT potrebno plačat za eno uro. Res pa je, da niso komplicirali, če si bil gor malo dalj časa, glede na slabo vreme. Tvoji prijatelji pa so verjetno plačali 12.000,00 SIT, če so vozili pri našem klubu in to za čas od 13.00 do 17.00 ure.

Zraven tega, je bila v ceni všteta dirka v open clasi in pokali za najboljše!!!

Go in peace!

Bi jaz reku da je kar tapravega mislu

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bi jaz reku da je kar tapravega mislu

Ja, res je, Ghoustek je le eden, le da mam občutek da misli Loyo motor po pisti potiskat ne pa vozit.

Sicer pa Lojo, v 4 minutah in pol se človek res lahko zgubi, sam to se ti na Grobniku ne more zgodit, saj je pista lepo označena in s časom 1,90 boš sigurno zadovoljen.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksnih 500-1000 km manj. Vendar ni panike, najbolj jih tako moras nest na robovih. Po sredini jih nese posepsevanje in zaviranje. Jest grem ponavadi kr z istimi gor, kot jih imam za na cesto, frendi pa dajo slajk gume gor.

Na Grobniku bos kvecjemu naredu okoli 150 km. Po gumi gre pa tolk, kot bi se s Stajerske na morje po avtocesti pelu (2-3 mm).

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hehe, potiskat ga pa ne mislim! Vseeno pa previdnost ne skodi, sej ves prvic je le prvic Isto kot pri sexu, najprej cvikas pol pa vidis da si naravni talent

Kolko pa mate kaj case, glede na to da mi je IKE kar 1:90 dolocil?

Kaksen motor pa se najboljse obnese na pisti?

Aja pa gume. Kolko km manj naredis na cesti s tistimi gumami ko gres na Grobnik, ali pa mate za Grobnik celo druge gume?

Loyo ... sory ... če si mislu da te bo Goustek trikrat na krog maznu, sem mislu da je 2 minuti in pol dosegljiva norma.

Pelji se zase, za dušo, po 20 krogih boš pa vidu !!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!