Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Yst sm bil dvakrat, takrat, ko zakupijo pisto celjski motoristi, sam je blo obakrat okol 25. maja.Za pribl. 4-5 ur na pisti me je kostal 8000 SIT, kr ugodno, si zjeban precej...Za tvoj datum pa se nism slisu, niti to da organizira Jerman kej, tko, da yst ne vem...Ce bos pa kej zvedu, pa obvesti forum!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec meseca maja - natančneje v petek 24. maja organizira celjski Motoklub Savinja skupaj z mariborskim klubom rekreativno vožnjo in tudi dirko na Grobniku.

Vabljeni v čim večjem številu !!!!!!!!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se obeta konec meseca kakšen slovenski dan na grobniku? jerman je imel ponavadi 27.4 kaj pa letos? Kdo kaj ve?

Letos ne bo jermanovega dne, Igor in Mare imata dirko na ta dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem da sem vskočo, evo vse info lahko dobita na Tel.

041/470-824 Iztok.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če bojo gume glih prov znucane(da nam mel glih novih), pridem tud jst. 90% da se vidmo.

HAlo prijatelj pa ravno z novimi gumami moraš priti!!!!!!

Verjami bo bolje tako!!!!!

Go in peace!

Nazalost sm sam svoj sponzor, pa zadeva financno ni se tako roznata, da bi loh kr en komplet gum skuru.

Jasno si pa to želim v bližnji prihodnosti.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Ghostom glede novih gum, z Bladzom pa glede financ...

Lansk let sm se iz Grobnika domov vozu po platnu, k sm mel ze rablene. Sam je blo lih prov, k sm itak mislu nove kupt...Mimgrede, kok maš cajt na pisti, Ghost???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mimgrede, kok maš cajt na pisti, Ghost???

Tam okoli 1:40.30, štopano "na roko"...

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Nazalost sm sam svoj sponzor, pa zadeva financno ni se tako roznata, da bi loh kr en komplet gum skuru.

Jasno si pa to želim v bližnji prihodnosti.

lp

Da ti nisi spet eden izmed tistih, ki raje kupi nove oklepe kot pa nove gume????

Glej, če daš gor nove gume za Grobnik, boš jih ponucu tako ali tako samo po roboovih, sredina ti bo pa ostala in bodo za na cesto še kot nove. Na pisti pa boš imel dosti bolši očutek in oprijem, če seveda želiš postavit kakšen malo boljši čas, če pa se maš namen vozit kar tako pol bodo verjetno tudi stare gume OK????????? Sam dam zmeraj nove gor, kar ostane zvozim na cesti in pred Grobnikom spet nove.

Dvakrat na leto tako kupiš nove, če se vsaj malo voziš, se pa pač skoncetriraš da daš nove ko greš na Grobnik.

Samo moja skromna filozifija.

Go in peace!

Vzel na znanje.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aha, torej morm nadoknadit še 20 sekund... No, ja...

Sej ne vem, kok pa sploh je rekord Grobnika, a ni okol 1'35? Ce se prov spomnm.... Ja, dobr si, ni kej, to je izven moje sfere.

Točen rekord Grobnika sicer ne vem, vendar je krepko pod 1.30, če se prav spomnim, verjetno bo pa Ike to bolje vedel.

Vse ostalo pa je trening in ni hudič, da ne bi šlo.

Za letos so pa skromne želje peljat pod 1.40, samo močno dvomim, da bi mi to ratalo. No mogoče pa, pa upam da ne bom prej v bonici končal!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Wayne Rainey 1,28

No, kar počasi...

Neuradni rekord naj bi imel Bontempi med nekim testiranjem:1,24 al nekaj takega.....mi je zaupal nekdo, kdo pa se ne spomnim

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IKE me zanima kolk to košta, pa če niste sami zbesneteži (jest sm biu šele 2x na stez, pa nardim z Africo okrog 1:57), ker bi se šu zlo rad še mav pelat, si bom pa mogu ledr sposodit, ker ga nisem dobiu nazaj.

Popravil/a - Roman dne 07/05/2002 ob 23:50:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja ki bo 24. maja na dirkališču na Grobniku, bo stala za nečlana kluba približno 8.000,- do 10.000,- sit za pet ur vožnje in možnostjo udeležitve na internih dirkah, seveda po želji in za nagrado se delijo pokali.

Glavni organizator je Motoklub Savinja in pogoje postavljajo oni, mi se jim samo pridružimo, jeseni pa mi organiziramo in sa nam oni pridružijo.

Vse skupaj pa je odvisno od skupnega števila prisotnih oziroma prijavljenih, vendar dražje od 100,- dem še ni bilo in tudi ne bo.

V grobem je vedno okrog 50 do 70 udeležencev, pa ne se bat, da bo gužva na pisti. Leder si pa kar sposodi in se pridi brez skrbi mal pelat. Čas ki ga maš ni tako važen, pelau se boš za dušo, saj ti je jasno da tvoj motor ni za rekorde postavlat.

Pa tudi ob pisti bo veselo kot vedno, smeh, dobra volja, klepet in zabava.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan x se bliža - 24. maj na Grobniku. Zainteresirani se neobvezno oglasite, da vidimo kakšno je splošno zanimanje za prepeljavanje po pisti .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ce bo dol tud ksn vulkanizer?

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ozirom, da se stvar dogaja v petek, bi znal delati " vulkanizer " v kontejnerju ob hišici za tehnični pregled. Večinoma dela v petek, soboto in nedeljo, ni pa 100 % !!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Srecal nesrecneza na chatu ki se ne more registrirat (neki zajebava registracija, moderatorji poglejte!):

citiram "aprilia46" -

"Jaz bi zastavil nekaj vprašanj glede grobnika 24.5 kje se lahko prijavim nekaj sem se menil ze z Bojanom pa me zanima kam naj poklicem.Pa kdaj moram priti na grobnik.Vozim aprillio 125 RS res si zelim enkrat stopit na pisto in tekmovat.Kaj rabi vse zraven."

Racing

Za na Grobnik rabis nekaj kun za bencin, pa za cevapcice (so ful dobri), za pisto cca 10.000 sit, za bencin do Grobnika pa nazaj tudi nekaj tazga (odvisen kolk se dol pelas), pa leder, pir, sendvice,kej za preoblec,... Pa veliko veselja do dirkanja.

Ni panike, tut ce si prvic. Sta dve skupine, in sicer racerji in amaterji, Vozis pa se lahko od 12:00 do 17:00. Vmes so klubske tekme ter open, pol pa spet prosto po Presernu. Zurka totalna.

Se vidimo.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot povedano, prijave možne direktno na Grobniku, zelo, zelo važno pa je imeti tehnično brezhiben motor in popolno zaščitno opremo.

Za športne motorje pomeni ... rokavice, škornji, usnjen kombinezon in čelada.

Za voznike enduro motorjev usnjen kombinezon ni obvezen, lahko je Goreteks ali kaj podobnega.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al to pomeni, da bi se jest lahko z mojim SV-jem tudi peljal v corduri? Usnja žal nimam.

Če grem lahko s corduro na pisto, pol pridem.

lp, Pjotr.

Samo brez panike, pa dol z moje žene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjotr, mislim da bi šlo. Najbolj komplicirajo za škornje, drugače pa je odvisno tudi od organizatorja, ki pa v tem primeru dobro ve, da gre za druženje in zaupa udeležencem, da sami poskrbijo za svojo varnost.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Živjo

Najprej me zanima glede prevoza kolk ljudi pripelje motorja v kombijah pa na prikolic a majo tudi zraven šotore.Da je motor pod šotorom pa malo pijače pa kaksna miza pa tko... Jaz sn motorju že odstranil tiste odvečne dele smernike pa luči....Motor bomo kar pripeljali s kombijem.Upam da jih veliko pripelje da ne bomo sami pal s kombijem.Se vidimo na grobniku pozdrav vsem motoristom.

Aprillia, Sašo

Hja glede sotora za motor ti recem da bo bolje da si ga sam preskrbis....ampak sej ne bo treba , ce ga ze rabis (profi al kaj? ) ... zraven, oz. v samem dirkaliscu je barcek z odlicnimi cevapi, kalamari itd.... haran pa je po zelo normalnih cena (vsaj zadnjic je bla), neki jih bo sigurno prslo z kombijem al pa bojo mel masine na prikolci....sicer pa sploh ni pomembno...vazn da si dol!!

LP Simon

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je pa cena(oz. ali je treba plačat) če prideš sam malo pogledat kot glodalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!