Jump to content

Grobnik

a

Recommended Posts

Včeraj je tale stroj (no šofer ni bi tale :P ) pokazal merjeno z GPS-om max.speed 281 km/h :OK: ......res leti na fertik :)

Imaš ti ali kdo drug od 8.2 Kake slike?Frend padel v dvojki...

Imaš ti ali kdo drug od 8.2 Kake slike?Frend padel v dvojki...

En je skakal po pisti ter slikal sam nimam nič slik.........da je padu takrat kdo?? Nism vedu tega

En je skakal po pisti ter slikal sam nimam nič slik.........da je padu takrat kdo?? Nism vedu tega

Saj še sam ne ve točno kaj je bilo,da je...drugače pa je sam plav in zvito zapestje-mopi že popravljen :D

folk že trenira :) u nedeljo je blo 8-10 stopinj in je en na bmw kroge nizal okrog 1:34. :) ni tako mraz, da se nebi dalo.

folk že trenira :) u nedeljo je blo 8-10 stopinj in je en na bmw kroge nizal okrog 1:34. :) ni tako mraz, da se nebi dalo.

podobna zgodba je bla že za prešernov dan in tudi kakšne dva tedna prej, tko, da mraz ni nobena ovira :))))

podobna zgodba je bla že za prešernov dan in tudi kakšne dva tedna prej, tko, da mraz ni nobena ovira :))))

.....sej pravm, dolge gate pa termofor pod rit......pa če še kakšen meter kasnej žlajfaš ti je vroče k hudič :D:P

glede na to, da imam ravno čas... nekaj mojih fotkic z Grobnika - za spomin na dobre stare čase :photo:

leva ninja s prve slike je šla tist dan 1:33,xx, ta desna pa u eliso na generalko. @Nejc temu res nebi reku dobri stari cajti :)

leva ninja s prve slike je šla tist dan 1:33,xx, ta desna pa u eliso na generalko. @Nejc temu res nebi reku dobri stari cajti :)

@cartman... glede na to, da so slike nalepljene iz 7ih različnih dogodkov na Grobniku, je bilo "dobri stari časi" mišljeno generalno in hkrati subjektivno, povsem iz mojega zornega kota.

ps: kolikor se jaz spomnim, jo je pilot tiste desne ninje takrat dobro odnesel... dokler bodo samo motorjih hodili na generalko mislim, da je lahko vsak srečen, da njemu ni bilo treba kje kakšnega večjega servisa po hitrem postopku delat ;)

.....madonca mene pa na nobeni slikci, a sm še premau dol hodu a kako?? :D :D :P

sorry... slik grobniškega inventarja nisem objavljala :evilgrin:

ampak obljubim, da se bom potrudila... samo za tebe :winkiss:

sorry... slik grobniškega inventarja nisem objavljala :evilgrin:

ampak obljubim, da se bom potrudila... samo za tebe :winkiss:

....ja res dej drugič poslikaj še mal kante za smeti, konterjnerje, mene..... :D :D :D

.....žal se včeraj ni najbolje končalo......zame :(

lepa dirka, Repanšek, Frescura, jaz, Simonič vsi leteli skupaj 1.33 in se borili za zmago.......že v tretjem krogu ujeli zaostankarja katerega sem dobesedno spregledal......nisem vedel, da je krog zadaj in toooolk grozn počasen......žal sm ugotovil mal prepozno :( :( :(

lepa dirka, Repanšek, Frescura, jaz, Simonič vsi leteli skupaj 1.33 in se borili za zmago.......že v tretjem krogu ujeli zaostankarja katerega sem dobesedno spregledal......nisem vedel, da je krog zadaj in toooolk grozn počasen......žal sm ugotovil mal prepozno :( :( :(

upam da je use uredu stabo, kaj je pa z mopedom?

Shit happens... Še dobro, da si cel (no, vsaj glede na to, da že 'veselo' tipkaš in klikaš, upam, da si).

Si ga zadel v zadnje kolo?

D.

Edited by danci1973

Ja oba z mopedom sva bolj boga.........k bi oba vlak povozu, zloma nobenga še dobr :)

Ne nism ga nikamor zadel..........tolk močno žlajfal, da mi je po tistih grbinah do dvojke postran vrglo zadnji del in sem šel direkt na bučo :wacko: .........pol ne vem vsega "mal filma mi manjka"

Edited by crusty

ma sam da si cev!!! .) ja kwa a to se lahk usak k ma 1000ccm prjav al kaj? Ker ta je mogu bit res počasen, če ste ga takoj ujeli :?

ma sam da si cev!!! .) ja kwa a to se lahk usak k ma 1000ccm prjav al kaj? Ker ta je mogu bit res počasen, če ste ga takoj ujeli :?

ma to so "klobasarji" ko rab 1.50 da naredi krog...blink.gif res ne vem zakaj jih spustijo na pisto... headbang.gif

ma to so "klobasarji" ko rab 1.50 da naredi krog...blink.gif res ne vem zakaj jih spustijo na pisto... headbang.gif

še več časa rabi, ker pol ga nebi ujel če bi šu tok "hitr" (1:50) :slap: