Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

naj me nekdo razsvetli prosim.

če se hočem samo vozit po progi, brez dirkanja, brez vsega, nič ne rabim, ne pokalov, ne čevapov, nič...

...lahko grem dol bilokeri dan?

seveda, ko proga ni zakupljena in ni nekih posebnih dogodkov.

kolko so kaj cene v teh primerih?

http://www.grobnik.hr/uploads/editor/files/CJENIK%20INDIVIDUALCI%202011%20MOTO.doc.doc

To je cenik po katerem ti računajo vožnjo na moto open day-u (kvadratek na koledarju je obarvan zeleno)

Kadar pa je Grobnik zakupljen in bi ti rad tisti dan vozil, pa preprosto kontaktiraš klub, kateri je pisto zakupil in se z njimi dogovoriš, če se da voziti in mislim da tudi njim plačaš vožnjo po pisti.

Lp, Speed.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pa je bilo pekleno vroče na Grobniku B) ma užitek je užitek :yes: .......

036.jpg041-1.jpg035.jpg051.jpg050.jpg047.jpg053.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bla na Grobniku all stars dirka :D Brata Jerman, Aldo Simonović, Marko Erceg. . .. . . . . kup zelo hitrih. Marko in Aldo oba 1:29:XX Janez Prosenik je gledal.

Dirkališče z novo pobarvanimi pasicami in lepo pokošeno travo, zgleda prow šik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bla na Grobniku all stars dirka :D Brata Jerman, Aldo Simonović, Marko Erceg. . .. . . . . kup zelo hitrih. Marko in Aldo oba 1:29:XX Janez Prosenik je gledal.

Dirkališče z novo pobarvanimi pasicami in lepo pokošeno travo, zgleda prow šik.

Mau sm že jest po barvi pelu pa travo še mal pokosu na izhodu iz lukne :blush:sam pol do zagrebškega se mi je le uspel vrnt nazaj na asvalt po pogovarjanju z motorjem in samim sabo- sam ne gasa spustit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau sm že jest po barvi pelu pa travo še mal pokosu na izhodu iz lukne :blush:sam pol do zagrebškega se mi je le uspel vrnt nazaj na asvalt po pogovarjanju z motorjem in samim sabo- sam ne gasa spustit :grim

ja sej, taki ste, banda motoristična. use sfukat. barvo mazat, pa travo tlačt, eni so kr ogen kurli. . . . . Pa tako se trudijo de bo grobnička ljepotica najlepša ta vikend.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je mal zgodaj, ampak gre kdo septembra na moto-happening?

Prvi dan v petek je celodnevni trening 85 eur!

Gledal sem tud za panoramsko vožnjo (20min.) in opazil, da se tam ne sme prehitevat in se lohk vozi s sopotnikom :S

Brezveze torej, trening pa... zna bit OK ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je mal zgodaj, ampak gre kdo septembra na moto-happening?

Prvi dan v petek je celodnevni trening 85 eur!

Gledal sem tud za panoramsko vožnjo (20min.) in opazil, da se tam ne sme prehitevat in se lohk vozi s sopotnikom :S

Brezveze torej, trening pa... zna bit OK ;)

jaz bom šel, sem bil že na tem spomladanskem terminu, sam sem rajši vzel sobotni trening (99€, transponder v ceni), pa še dunlop cup dirko sobotno in nedeljsko (brezplačni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mi gremo med tednom , v četrtek 14.ga, bo gdo dol

blo je supr, vsega skupi 15 motorjev, sej je blo malo vroče ampak vseen sm naredu 45 krogov, dol sm bil prvič, moj najbolši čas pa je bil 1.50,49 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je supr, vsega skupi 15 motorjev, sej je blo malo vroče ampak vseen sm naredu 45 krogov, dol sm bil prvič, moj najbolši čas pa je bil 1.50,49 :)

Čestitam za tvoj best:))

Moj dan na žalost končal slabo....med prehitevanjem počasnejšega voznika po notranjosti iz luknje ven je ta nenadoma zaprel tako da sem z ročico zavore zadel njega v telo :headbang: tako močno stisnilo da mi je ročica prst polomila na roki...motor letel po sprednjem kolesu še nekaj metrov...noge z katerimi sem se lovil kot na rodeu sem imel razširjene da sem ne vem niti sam kako ostal na motorju...pri tem dvakrat levo nogo še v tačko lepo vdaril :headbang: ...dvakrat skočil v luft z celim motorjem ( tam levo ni glih mesto narejeno za izlet iz piste...kar neki kupi zemlje :headbang: )...po drugem skoku uspel nekako desno nogo spravit na tačko (cel čas si nisem upal ne stisnit sprednje zavore in ne skočit z motorja ker bi se res dobro polomil)no z nogo nasadil zadnjo zavoro koliko se le da in uspel ustavit:))

Lahko rečem da je še supper izpadlo kar bi lahko bilo...polomljen prst+leva noga otečena kot tri dene...

Ps. ne zamerim človeku ki ne zna pač vozit...vozil je počasi in zelo nepredvidljivo sekal stezo ven iz linije kar nekaj težav sem imel za mimo njega on na tisočki jaz na šestotaku..

Zamerim pa ogromno odgovornim steze katerih je bilo vse skupaj mogoče tri...in vsi trije so sedeli v senci pri vulkanizerju...na stezi v nobeni hišici NOBENEGA....če bi dečku z r1 imel vsaj kdo mahat z modro zastavo bi ta vedel da ima za seboj hitrejšega in mi ne bi presekal poti na tak način :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novem moto puls-u so kar lepo razpisali o Grobniku.

Ocitno imajo na Hrvaskem tudi same skorupirane zadeve.Najem motodroma znasa celih 5000eu na leto.Zanimivo,da je najem za cel vikend ze drazji.Se bolj bode v oci,da nimajo dobicka,ceprav nic ne vlagajo in se hvalijo,da so odprti circa 300dni na leto.Pa se to je bil razpis narejen tako,da so ga lahko le eni vzeli v najem saj je bil pogoj,da ima najemnik ze v najemu del kjer so boxi in tega je ta ista ekipa ljudi ze dala za 21let v najem tej firmi za 14000kun letno.Zdaj pa so dobili se motodrom za 30let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost so tam izgubili kar nekaj pomembnih let zaradi vojne in privatizacije dirkališča (namreč vlekli so se po sodiščih)...zdaj pa delajo po sistemu " dokler kokoš nese zlata jajca brez da bi jo hranil...zakaj bi jo pa hranil? :headbang: "...bodo kmalu morali kaj spremenit letos odpadlo kar nekaj dirk in je prostih nezakupljenih terminov kot nikoli prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je v par letih precej zmanjsal obisk, motohappeninga sta letos recimo samo 2. Sam kot si rekel, dok kura ne crkne... So pa robniki dostikrat na novo pobarvani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za tvoj best:))

Moj dan na žalost končal slabo....med prehitevanjem počasnejšega voznika po notranjosti iz luknje ven je ta nenadoma zaprel tako da sem z ročico zavore zadel njega v telo :headbang: tako močno stisnilo da mi je ročica prst polomila na roki...motor letel po sprednjem kolesu še nekaj metrov...noge z katerimi sem se lovil kot na rodeu sem imel razširjene da sem ne vem niti sam kako ostal na motorju...pri tem dvakrat levo nogo še v tačko lepo vdaril :headbang: ...dvakrat skočil v luft z celim motorjem ( tam levo ni glih mesto narejeno za izlet iz piste...kar neki kupi zemlje :headbang: )...po drugem skoku uspel nekako desno nogo spravit na tačko (cel čas si nisem upal ne stisnit sprednje zavore in ne skočit z motorja ker bi se res dobro polomil)no z nogo nasadil zadnjo zavoro koliko se le da in uspel ustavit:))

Lahko rečem da je še supper izpadlo kar bi lahko bilo...polomljen prst+leva noga otečena kot tri dene...

Ps. ne zamerim človeku ki ne zna pač vozit...vozil je počasi in zelo nepredvidljivo sekal stezo ven iz linije kar nekaj težav sem imel za mimo njega on na tisočki jaz na šestotaku..

Zamerim pa ogromno odgovornim steze katerih je bilo vse skupaj mogoče tri...in vsi trije so sedeli v senci pri vulkanizerju...na stezi v nobeni hišici NOBENEGA....če bi dečku z r1 imel vsaj kdo mahat z modro zastavo bi ta vedel da ima za seboj hitrejšega in mi ne bi presekal poti na tak način :headbang:

Mislim, da mora tisti paziti, ki prehiteva in prehiteti varno na varnem mestu. Ne glede na to, kaj dela začetnik pred njim.

Mogoče se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mora tisti paziti, ki prehiteva in prehiteti varno na varnem mestu. Ne glede na to, kaj dela začetnik pred njim.

Mogoče se motim...

jaz bi rekel da se ne motiš..sta pa vedno dve plati zgodbe..

tam iz luknje ven tut jest ne bi šel prehitevat..raje potem ko sem že na ravnini ali pa pač na zaviranju pred zagrebškim..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mora tisti paziti, ki prehiteva in prehiteti varno na varnem mestu. Ne glede na to, kaj dela začetnik pred njim.

Mogoče se motim...

Do neke mere imaš seveda prav. Ampak začetniki včasih počno takšne neumnosti, da ni pomoči (recimo ustavljanje na startno/ciljni ravnini).

Tako kot tudi na cesti ne moreš 100% varno voziti, ker vedno lahko kdo naredi še večjo neumnost, kot jo lahko predvideva še tako previden in izkušen voznik.

D.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mora tisti paziti, ki prehiteva in prehiteti varno na varnem mestu. Ne glede na to, kaj dela začetnik pred njim.

Mogoče se motim...

se motiš v tem primeru...na vsakem briefingu je ena glavnih tem vijuganje in držanje linije...če je nekdo počasen ne sme vijugat izven idealne linije...če ti voziš 10/15 sek počasneje in vlečeš ovinke izven idealne linije z ene na drugo stran brez pustit meter dva placa na notranji ali v izhodu na zunanji strani...ali če sredi ciljne vijugaš z leve na desno...kje naj te hitrejši od zadaj "varno" prehiti??

so nekateri ki vozijo počasi in nepredvidljivo in je prehitevanje takih zelo težko in vedno nevarno....če zraven vsega damo še dejtvo da tisti ki bi morali njemu mahat modre zastave so SEDELI V SENCI pri vulkanizerju :headbang:

so vsi njegovi prijatelji videli kaj se je zgodilo in prišli se opravičit....pol je prišel tudi on...tako da kot sem rekel niti njemu ni za zamerit za vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če zraven vsega damo še dejtvo da tisti ki bi morali njemu mahat modre zastave so SEDELI V SENCI pri vulkanizerju :headbang:

..........kje vraga na navadnem treningu pa mahajo z modrimi zastavami??? Prvič slišim.......... :?

Počasnejši so vedno problem, ampak ker so (smo) vsi po vrsti veeeeliki amaterji in ne profiji je treba it na pisto vedno z glavo ter v vednosti, da so gor vse sorte tiči, eni znajo, drugi pa se še učijo, hočejo naredit dobro pa naredijo slabo ampak, če se ne bojo učili nikol ne bojo znali....... pri profijih pa pač ni teh težav....... žal gre to vedno tko, precej enostavno........ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!