Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

pred 4 minutami, Urban K. pravi:

Nekaj bo... :)

Screenshot_20170717-101839.png

Ni danes 17.7.2017????

Piše,da odprto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, compaq pravi:

Zaprto pise, da je ;)

Na facebook je prej pisalo da odprto,če bi me citiral bi takoj opazil in dal print screen...bomo videli kaj bo zjutraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh kaj se sekiraš če niso na FB strani spremenili odpiralni čas. Če so napisali da je zaprto je zaprto, tudi v koledarju je tako označeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sesir pravi:

Na facebook je prej pisalo da odprto,če bi me citiral bi takoj opazil in dal print screen...bomo videli kaj bo zjutraj...

Kaj bi opazil? 

V postu so po anglesko napisali, da bo zaprto od 17.7 - 13.8.2017. Tisti post je bil na vrhu strani, torej aktualni. 

Sem pa v soboto upam da res zadnjic vozil dol in govoril s starterjem in tajnico na kasi. Oba sta rekla da v ponedeljek zaprejo. Ce bodo res zaceli s prenovo pa bodo vsi verjeli, ko bodo videli stroje na pisti. Tudi jaz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, compaq pravi:

Kaj bi opazil? 

V postu so po anglesko napisali, da bo zaprto od 17.7 - 13.8.2017. Tisti post je bil na vrhu strani, torej aktualni. 

Sem pa v soboto upam da res zadnjic vozil dol in govoril s starterjem in tajnico na kasi. Oba sta rekla da v ponedeljek zaprejo. Ce bodo res zaceli s prenovo pa bodo vsi verjeli, ko bodo videli stroje na pisti. Tudi jaz. 

Mia

Slim,da je v letu 2017 facebook zelo močna reklama in si take napake ne bi privoščili...

Screenshot_2017-07-18-08-03-24.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opozori jih na to .... Ko govorimo o Grobniku, je zame je pac relavanten koledar na njihovi uradni strani. Ce se gre za hotel, restavracijo, ali trgovino, je pa fajn, da je odpiralni cas tocno napisan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, compaq pravi:

Opozori jih na to .... Ko govorimo o Grobniku, je zame je pac relavanten koledar na njihovi uradni strani. Ce se gre za hotel, restavracijo, ali trgovino, je pa fajn, da je odpiralni cas tocno napisan. 

Samo zate...hehe...sem ji. Pisal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, compaq pravi:

Opozori jih na to .... Ko govorimo o Grobniku, je zame je pac relavanten koledar na njihovi uradni strani. Ce se gre za hotel, restavracijo, ali trgovino, je pa fajn, da je odpiralni cas tocno napisan. 

 

pred eno uro, sesir pravi:

Samo zate...hehe...sem ji. Pisal....

 

IMG_20170718_093705_830.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skopusnik1 pravi:

Kompliciraš, res :)

Bolj veselim obiska,ko bo nov asfalt....žal le kot gledalec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Spider™ pravi:

in kje so slike bagerov ki rijejo po pisti? :)

Hehe...sem jim pisal kako to...:book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Spider™ pravi:

in kje so slike bagerov ki rijejo po pisti? :)

 

Screenshot_2017-07-20-18-40-03.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Marcel-F pravi:

Isti klošarji kot pri nas......ne moreš da verjameš  :slap:

Glede nato,da je prejšnji asfalt bil toliko let kot pri nas ur brez lukenj......niti ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kot zadnji parti v ambasadi gavioli. Na ene petih "res zadnih partijih" sm bil, in deset let po tem u Izoli se zmer ropota. Na grobniki pa se zmer trava raste sred piste. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!