Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

To je popolnoma ista zgodba, kot zgodba z obnovo Mariborskega Otoka. Že 30 let se dogovarjajo, planirajo in kaj vem kaj še vse, kako bodo celoten Mariborski otok obnovili. Vsako leto na koncu sezone so skoraj pri koncu pogajanj in skoraj že podpišejo pogodbo, kako0 bodo Otok obnovili. Ko se pa začne nova kopalna sezona, pa žalostno ugotoviš, da so v tem času, ko je Otok zaprt, samo par keramičnih ploščic, ki so odstopile, zalepili nazaj s Silikonskim kitom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče čakajo, če bo od Mobikroga kaj asfalta ostalo...   :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Zivnorc pravi:

...mogoče čakajo, če bo od Mobikroga kaj asfalta ostalo...   :huh:

 

Misliš,da potrebujejo za parking???

Za kaj druga zmes asfalta na Mobikrogu tak ni primerna,čim so luknje po prvi dirki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ocitno gre zares in se nekaj zendogaja. Dokler ne vidm celga razkopanga ne verjamem. Da noujo sam pasice zamenjal pa roka gotovo :)

Screenshot_20171204-134950.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Gorgh said:

Ocitno gre zares in se nekaj zendogaja. Dokler ne vidm celga razkopanga ne verjamem. Da noujo sam pasice zamenjal pa roka gotovo :)

Screenshot_20171204-134950.png

Hmmmm,malo me čudi, da bi pasice zdaj naprej z JCB-jem ven trgali, potem pa še enkrat asfalt... Tudi jaz NE verjamem, dokler ne vidim gotovega novega asfalta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, RVT said:

Hrvati majo ze 40 let dirkalisce mi slovencki, k smo pa bl sposobni od njih, ga pa se 40 let ne bomo mel :smoke:

Pa veš, da ga je gradila "naša" vojska in financirala cela takratna država?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njihov je neglede na to kdo ga je naredu, sej so motor k ga mas ti so tut nemci al pa japonci nardil ti pa okol govoris, da je tvoj :quad: Vem jest dobr kdo pa kdaj ga je kdo naredu, sam bil je to mal sarkasticen odgovor vsem skeptikom :) Kokrkol odvijat se je zacel in veseli mormo bit da spomlad ze pozenemo po novem asfaltu :scut:

 

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, motolover said:

Pa veš, da ga je gradila "naša" vojska in financirala cela takratna država?

Še dobro da si dal "naša" v navednice, ker če je to res bilo XY let nazaj potem je sebično in ozkogledno določati kaj je "naše" ali "njihovo"

 

 

21 hours ago, crusty said:

.......ko se ni nič delalo ni blo ok.....zdej ko se, se bodo pa oglašali vsi "kvazi gradbinci" da nekaj spet ni ok :D:D:D:lol1:

Itak, kot da nimajo sami dovol političnih problemov in prerivanj, zdaj bodo še tu eksperti povedali če je masa za asfalt ustrezna EU standardom 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, SMX17 said:

Še dobro da si dal "naša" v navednice, ker če je to res bilo XY let nazaj potem je sebično in ozkogledno določati kaj je "naše" ali "njihovo"

Moj odgovor se je striktno nanašal na pametovanje, kako Hrvati zmorejo narediti progo, mi pa ne. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

Moj odgovor se je striktno nanašal na pametovanje, kako Hrvati zmorejo narediti progo, mi pa ne. 

 

To je dejstvo!

Slovenceljni smo ga hoteli natediti 40 let kasneje pa so luknje v asfaltu že po prvi dirki...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......zadeva je zalaufala, 

 

Verjetno pa bo spet pri nekaterih problem v letniku ter količini strojev itd.... hahahaha!!
Zanimivo kako se že nekaj dni oglašajo tako tukaj kot na FB s krtitikami predvsem tisti ki piste niti ne uporabljajo.....no vsaj da bi jaz vedel ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nov asvalt pomeni za občasne obiskovalce?
Bo možno trackday odpeljat z Hypersport gumami ali še vedno "dirkalne" gume?
Po izkušnji z M3 sem dol vozil samo še D GP ali GP racer...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanima me kakšna bo sedaj procedura.....kakšne gume oziroma ali še vedno GP, koliko spustiti tlak ter predvsem prvi časi krogov...pestro bo pestro

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!