Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

pred 37 minutami, repsol pravi:

...pestro bo pestro

 

Baje bo enako...prva stopnička je rezervirana za David Božič:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A se kaj dogaja na gradbišču, al je že zmankal keša? Nobenih novic,slik? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Spider™ said:

sem bil tam 02.01. pa se je nekaj dogajalo, sicer malo, ampak en bager je kopal po pisti robnike ...

Mogoče jim pa rata do 1.maja.:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
14 hours ago, skopusnik1 said:

Staro mesec

Vprašanje je tud,če je sploh kaj drugače,kot mesec dni nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Marcel-F pravi:

Vprašanje je tud,če je sploh kaj drugače,kot mesec dni nazaj.

Bobo je bil tam na sestanku konec prejšnjega tedna in pravi, da je menjava robnikov v polnem teku, zaenkrat kaže, da bo asfaltiranje kot je predvideno v marcu.......upajmo da res!:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, crusty said:

Bobo je bil tam na sestanku konec prejšnjega tedna in pravi, da je menjava robnikov v polnem teku, zaenkrat kaže, da bo asfaltiranje kot je predvideno v marcu.......upajmo da res!:OK:

Super,če bo kej novga,boš pa že menda  z nami delil.    :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v nedeljo dol. So imeli polne roke dela z polaganjem robnikov... Tko da če so na nedeljo delal, pol se jim že gre, da bo čim prej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ko pa pridejo gor še avti,pol bo pa prec luknja. Ne vem ,glih ne verjamem v to,da bo sam 3 cm asfalta.Dvomim,da bi šli v tako prenovo,ki potem sploh ne bi bila prenova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, GHOST RIDER 46 pravi:

3cm sam novga asvalta :-) to pa je prenova, to bo se na kaksnih mestih majn ko 1cm asvalta jooooj joooooj

Misliš,da bo un mah,ki raste iz asfalta sploh ves pokrilo?

Upam,želim,da res prenovijo.. A po tem članku bi reku vzdrževalna dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, GHOST RIDER 46 pravi:

3cm sam novga asvalta :-) to pa je prenova, to bo se na kaksnih mestih majn ko 1cm asvalta jooooj joooooj

če ne bo spodaj vsaj 5 cm novega asfalta in potem 3 cm finega asfalta, ne bo dobro :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto puls in džuro imajo se verjetno mal starih zamer do grobnika od razpada motohapeninga in zato tut mal antireklame....mislm, da par stvari opticno tko zgleda, da lohk mal preplah delajo, sam par k jih je to v zivo vidl pravijo da bo v redu in med 6-7 novega asfalta, kar na 40 let staro, grobo in utrjeno podlago nebi smel bit problem.

David treba bo par sekund zarad varnosti gor dat in bo za vse dobr :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

t ojim dela ista firma kot v cerklah?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, no_name pravi:

Če bi bli vi asfaltni inženirji pr DARSu zaposleni bi bile ceste debelejše kakor pista na Brniku...

Zato pa nas ne zaposlijo...sigurno pa bo 3cm težko prekrilo ves mah,ki raste iz asfalta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo res samo 6-7 cm novega asfalta, bo jo že maja moral kosit travo na novem asfaltu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, no_name pravi:

Če bi bli vi asfaltni inženirji pr DARSu zaposleni bi bile ceste debelejše kakor pista na Brniku...

kok pa je debelina asfalta na Brniku ... napiši če veš, ker me res zanima.

ne vem na koga si mislu, ko si napisal "vi asfaltni inženiri pr DARS" ... če si mogoče mene, si se zmotu, ker jaz to nisem ;)

ena stara študija oziroma priročnik, da se ne bo nabijalo kar nekaj v tri dni

http://www.zdruzenje-zas.si/Material/Pdf/Priročnik_za_izvajanje_asfalterskih_del-december_2010.pdf

leta 1980, ko sem še hodil na srednjo gradbeno šolo, smer industrija gradbenega materiala in konstrukcij, je bio tudi nekaj takega, kot opisuje v priročniku ...

p.s.

sem se moral malo preveriti, če se še kaj spomnem, ampak 5 grobega in 3 finega, bi bilo dovolj na sfrezano trdno asfaltno površino ...

če pa to počnejo z kakšnimi modernimi materiali in bo 3 cm dovolj ... pa tudi v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!