Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

14 hours ago, Dani1234 said:

V bistvu je tako da prides tja placas startnino in nato se lahko vozis kolkot ti pasa (open pitlane :). Motorja ne rabis neki posebi pripravit (odstranitev ogledal itd.). Fajn je ce lahko motor pripeljes na progo na prikolici ali v kombiju saj imas lahko tako s sabo kanto benzina pa se stvari lahko kam odlozis ni pa lih nujno :) Aja preden gres na progo pa je na uhodu na  levo vulkanizer. Tam uprasaj za pravilen tlak gum za na progo. Drgaci pa so naceloma vsi zelo prijazni. Aja pa se opozorilo ce gres tja enkrat se kar pripravi ker bos definitivno sow veckrat (je zelo nalezlivo :) Lp

 

@Dani1234 hvala za odgovor. Verjetno so ti termini cenejši kot 'vikend paketi', pa je potem vseeno tam medicinska služba, vulkanizer (praviš, da je tam) itd.? Koliko pa je ponavadi motorjev na en tak povprečen dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej koliko motorjev je med tednom ti ne znam povedat (sm bil vedno med vikendi :) Predvidevam da je zdravniska sluzma tud med tednom tam. Vem pa da crpalka ni vedno odprta. Tko da ce nimas benzina s sabo se mors odpelat do blizne crpalke ki je ene 10 min proc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/29/2019 at 7:24 AM, Kugelschreiber said:

 

Foolgas se veseli it na grobnik. Tak as bi moral odpelat 1;25:xx? 

 

 

1.26.9 je napisal na Instagramu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo nižje dol je proti koncu v temi začetnik v motošportu kar nekaj smiselnih inforamcij za začetnika na pisti. Drugače pa cenik je objavljen na strani od gorbnika, in ja med tednom je ceneje. Kadar je s strani grobnika organiziran open day ali ima kakšen organizator zakupljeno stezo je tam tudi zdravniška služba, v primru, da ni nič od naštetega (med sezono bolj poredko) je ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nekog, ki še nikoli ni bil na pisti je opcija tudi med pavzo raznih organizaotrjev, ki ponujajo tudi vodene ''turistične vožnje'' cca 20min 20€, tam se dobi tudi nekaj osnovih napotkov in se da malo spoznati z vožnjo po stezi. To bo organizirano v okviru slovenia speed cup tudi to sobot 6.4. :) Ni to neko diraknje ampak za prvo spoznanje pa je in po tem se jih veliko odloči, da pride še naslednjič probati tudi na kakšen ''trening oz open day'' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎4‎.‎3‎.‎2019 ob 22:12, sesir pravi:

Kdo kaj ve??? Marko Jerman že kaj testiral svoj novi ducati v4 na Grobniku?

Ta vikend je z ducatijem na Slovakia ringu, prejšnji vikend pa je menda testiral z Yamaho na Le Mansu, kjer bo  24 urna dirka ta mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo zanima me, ce ima kdo mogoče telemetrijo iz Grobnika (Harrys Laptimer ali Racecrono) in mi bi jo poslal. Malo bi rad primerjal moj cas z enim ki se dejansko zna peljat po progi. (Zavedam se da ne zaradi tega ne bom bol hiter ampak meni je to zabavno :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GHOST RIDER 46Za analizo sem mislu uporabit Circuit tools ki podpira format .vbo ali .dbn. Tko da ce upas izvozit direkt v ta format bi bil zlo vesel ampak ce ne gre bom ze jaz kaj pogruntal in prevedu v pravilen format. 

@KARMEN1Speedhive ne poznam samo kot sem na hitro vidu zo gor bol al man samo casi in ni telemetrije. ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me kako se obnesejo sedaj kaksne druge gume razen d211 na grobniki.ali je novi asfalt bolj prijazen do pirelli supercorse ali je isto.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

...mesec avgust bo mesec turističnih voženj po dirkališču Grobnik!!
Kdor ga še ni "okusil" lepo vabljen!!
-2 vikenda zapored! 1f642.png

summer weeken turist.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!