Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Loyo!

Tudi jst sm se bolj začetnik na stezah, pa ni nic panike!

Prid lepo 12.6. dol pa se bomo mi ta pucasni skup vozil, toti nori stajarci pa bojo ze mal pomerkal na nas. Ne sme se bat boljsih, kvecjem vesel si lahko , da so tam, ti vsaj kaj pametnega in koristnega povejo.

se vidmo, lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem bil dol na motohappeningu in lahko rečem da je blo zlo lepo.Mal me je matral ker sem bil brez motorja,ker se boljša polovica ni hotla mrcvart na moji VTR-ki,ampak glavno da sem bil tam.Mal sem si ogledoval zadevo,pa nisem opazu nobenih naših motosvetovcev,ne na pisti ne ob njej(verjetno se motim,zato me popravte),razen Roman-a(vsaj mislim),ki je bil tko srečen s svojo vrnjeno Hondo,da jo je gnal po pisti in tud na dirki se je izkazal.Svaka čast!Drgač so od naših bolj prevladoval stari mački Katrašnik,Štibilj,Kapus in ostali ki dokazujejo da starost nima meja.Srečal sem tud enga starosto ki je padu s Suzukijem in si zlomu nogo,šel po gips v KC v Ljublano in se vrnil dol,ter skakal po eni nogi po boksih;noro!Seveda sem opazil tud lepše polovice in tu me je presenetla Natalija KOnda s CBR-ko.Če bi tipi na pisti vedli kdo jih prehiteva in to po ovinkih ali kjerkoli bi se pobral s piste,matr,punca ma j...a.Jest sem bil kar mal safrustriran in ugotovil da to ni za mene(dirkanje),pa da bom ostal med gladalci.Mepa zanima kaj je blo v Nedeljo,tko da kdor je bil dol naj se javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm bil u soboto dol in je blo ful dober. Sicer se nism vozil ker bi padel v open klaso (nimam original prednje luči, pa zadnjega sedeža...) pa tut tako dober še nisem. Definitivno bom pa 11.6 dol (jest sm slišu ta datum) tko da se vidimo! rdeča cbr600fs

Popravil/a - a dne 27/05/2002 ob 16:42:05

Popravil/a - a dne 27/05/2002 ob 16:44:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jest sm bil u soboto dol in je blo ful dober. Sicer se nism vozil ker bi padel v open klaso (nimam original prednje luči, pa zadnjega sedeža...) pa tut tako dober še nisem. Definitivno bom pa 11.6 dol (jest sm slišu ta datum) tko da se vidimo! rdeča cbr600fs

Nazadnje je blo receno 12.6, ce se motim me popravte!

Popravil/a - a dne 27/05/2002 ob 16:42:05

Popravil/a - a dne 27/05/2002 ob 16:44:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Mal sem si ogledoval zadevo,pa nisem opazu nobenih naših motosvetovcev,ne na pisti ne ob njej(verjetno se motim,zato me popravte),razen Roman-a(vsaj mislim),ki je bil tko srečen s svojo vrnjeno Hondo

, ja blo je prov fajn .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točen datum bo objavljen takoj, ko bo res prišel iz pravih ust !!!

Za neučakane ... Frenk ... 041 - 364 154 ... sej bi ga poklicu, pa sem prepozen !!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... in s časom 1,90 boš sigurno zadovoljen ...

... Ike, samo nekaj me zanima ... a je z 1,90 mišljeno:

1. 1 minuta in 54 sekund ?

2. 2 minuti in 30 sekund ?

P.s.: ... ker je za 12.06. predviden še en športni dan, bom morda prišel tudi jaz ... vendar samo kibicirat ... z mojim mopedom ti lahko zagotovim le to, da bom ZELO ZELO zadovoljen tudi z 2. časom (2 min 30 sek) ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

LEPO VREME JE Z DOPLACILOM!

Bom 12. junija vidu če bom prpravlen še kej plačat !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Ike, samo nekaj me zanima ... a je z 1,90 mišljeno:

1. 1 minuta in 54 sekund ?

2. 2 minuti in 30 sekund ?

Oba odgovora sta pravilna , vendar jaz sem imel v mislih tvoj drugi odgovor.

Na ta način smo se pred leti zafrkavali, ko eni fantje niso pod dve minuti prišli, pa se je " ena triinšestdeset " slišalo precej boljše kot 2 minute in 3 sekunde.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vsak berač svojo malho hvali, bi še sam pristavil gašperček...

-www.motori.hr

-moto happening no.11 - rezultati

-enduro klasa

Popravil/a - Roman dne 08/06/2002 ob 08:00:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo bo sončno se pravi da se vidimo dol.

zanima me nakup rabljene prikolice za prevoz motorjev. mogoče nove. kakšna ideja? cena?

ride it like you stole it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IKE in ostali!

Zanima me kaksen je pravilen tlak v gumah za voznjo po pisti??

Imam gume D207, dimenzije 110/70/17, 160/60/17.

V originalni knjizici pise, da naj za sportnejso voznjo nastavim tlak v gumah na:

-spredaj 2.25 bar

-zadaj 2.90 bar

Ali je ta tlak primeren le za voznjo po cestah?

hvala, lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je omenjeni tlak sprednjega kolesa OK, za zadaj pa se mi za solo voznjo 2.60 popolnoma dovolj.

Za na pisto se bomo pa ze doli zmenli ... bom mel en tocen merilc zraven ... sicer pa po dirki ni vec skrivnosti !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napočil je dan X ... spakirano je vse ... še motor na prikolico in pot pod noge. Se vidimo doli ... .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V navodilih za RSV 1000 piše za DUNLOP SPORTMAX D207RR

normalna vožnja

sprednja zadnja

2.2 2.5 solo

2.4 2.7 s sopotnikom

športna vožnja

2.1 1.9-2.0 solo

Pri drugih gumah se podatki razlikujejo od teh za do 0.2 Bar.

Se vidimo na pisti.

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa imajo danes za en hec tam doli na Grobniku? Kar tako sredi tedna.

Prosim za razsvetlitev.

Vsem sodelujočim pa lepo vreme, smo vam ga zagotovili,

dober oprijem in dober nagib.

Pričakujemo pa seveda poročilo o zgodah.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa jasno: hocemo porocilo o rezultatih... Recimo, Bladzo-noridirkac je v zadnjem krogu prehitel IKE-prvaka samo zaradi torkovega treninga na pesniskem ovinku....

... no saj ni tako hudo ... IKE dal malo več gasssaaaa in prehitel Bladzota v tretjem ovinku in v open dirki prišel v petih krogih iz 23 štartne pozicije na 3 mesto ... dobil tudi pokal ... sem .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa ste bili Motosvetovci? Sam jest sem mel majico gor, nobenga druzga nisem vidu. Slabo, slabo.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

SLABE NOVICE IZ GROBNIKA!

ZRTVE: 1 MRTEV IN 3 RANJENI

Res je, dan se je slabo začel - pravzaprav tragično. Ugasnilo je življenje izkušenega motorista, ki je hotel v družbi ostalih motoritov preživeti lep dan na Grobniku.

Iskreno sožalje družini in sorodnikom umrlega tudi z moje strani.

Za motorista, ki je padel na dirkališču, lahko povem, da je z njim vse OK. Vsem trem ponesrečencem pa želim hitro okrevanje.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa že višek,da tud do Grobnika ne prideš,pa se jih že tolk razsuje je pa tud žalostno.Slučajno sem stal včeraj ob cesti med Celjem in Sevnico,ko prtera mim ena ekipa motoristov(nism vidu od kod so bli),ko da se jim gre za živleje al pa da jim bo kaj ušlo.Najbolj pa me boli pri vsej zadevi,da se ubije kao izkušen človk mojih let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!