Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Vem, da so se po Grobniku že vozili tudi s 50 skuterji brez kita - imeti moraš samo vso opremo (usnje/kordura, škornji, rokavice, čelada), vprašanje pa je koliko je v tem smisla - dirkalni skuter ima na Grobniku povprečno hitrost kroga okrog 125 km/h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da so se po Grobniku že vozili tudi s 50 skuterji brez kita - imeti moraš samo vso opremo (usnje/kordura, škornji, rokavice, čelada

De bi pa zdej mogu kupvet vso opremo se mi pa zdi brezveze :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst sm bil pred leti na pisti s CTX 80-ko, me je spustu gor za tri kroge, ko so šli usi manijaki dol, je blo kr lušno delat kroge s polnim plinom, skor ni blo treba bremzat... 8)

Upam, da bojo tut letos Celjani zakupil stezo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam opremo od A-Ž 8) ....you name it ... i got it :lol:

A se da tam ''izvajat'' SM ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlani je ena ženskica z Italljetom vozila po pisti na Motohapeningu s cca 50 na uro!Imela je usnjen kombinezon tako da je vse še bol smešn zgledal, k so ostali mim nje po ravnini pičl z 200+ je ona veselo hupala in mahala tribunam! :D :? Prišla pa je mimo na vsakega 'pol leta' enkrat!

No mislim da skuter ni taprava zadeva za na grobnik bodmo no resni!Ampak!!!Endurce z 125+ in ostali motorji pa mislm da so že kar ok sej je bolš vadt na pisti kot pa na cesti, pa boh da ne padeš!Jest letos pridem z endurco, sem lansklet vidu modele z afrikami, kle, tenere,....No jest tuuuut pridm!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest letos pridem z endurco, sem lansklet vidu modele z afrikami, kle, tenere,....No jest tuuuut pridm!

Od kje pa mislš, da je una slikca u mojmu avatarju :idea: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako če bi med tednm pršo mal z mojo NSR-ko pogledat, a bi me spustil not? A je kaka vstopnina? :oops: Nism bil še na dirkališču, bi pa ful rad probal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... kako to sploh zgleda? A to morš plačat in te gor spustijo ne glede na motor ? In pol si ti gor s svojo prdulo in kakih 20 psihičev z R1 ? :roll: :wink: :arrow: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno enduraš,plačaš ko žuti,pol pa čakaš da prletijo mim tebe,pol pa misliš da stojiš.Najbolš je da prideš(in ostali neizkušeni)na motohappening,ki je dvakrat na leto,pa se prjavš na rekreativno vožnjo(pri tem ne rabiš niti kombinezona)pa se v spremstvu inštruktorja zapeleš za 45minut po stezi pa boš mel vrh glave za dost.Cena za to pa je bla do zdaj okol 4 jurje,vem pa da so se lani vozli tud s skuteri.Drgač pa so lani tud novomeščani organiziral podobno zadevo na mobikrogu v Cerkljah na Dolenjskem in je blo tud prov fletn,tko da upam da bodo zadevo ponovil tud letos,pa malo bolj v zgodnjem času po možnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa zgleda mobikrog? Nisem še bil tam. A je to navaden cesten (civil) asfalt, al je bolj dirkaška prevleka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa zgleda mobikrog? Nisem še bil tam. A je to navaden cesten (civil) asfalt, al je bolj dirkaška prevleka?

Malo mešano - vključno beton.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno enduraš,plačaš ko žuti,pol pa čakaš da prletijo mim tebe,pol pa misliš da stojiš.Najbolš je da prideš(in ostali neizkušeni)na motohappening,ki je dvakrat na leto,pa se prjavš na rekreativno vožnjo(pri tem ne rabiš niti kombinezona)pa se v spremstvu inštruktorja zapeleš za 45minut po stezi pa boš mel vrh glave za dost.Cena za to pa je bla do zdaj okol 4 jurje,vem pa da so se lani vozli tud s skuteri.Drgač pa so lani tud novomeščani organiziral podobno zadevo na mobikrogu v Cerkljah na Dolenjskem in je blo tud prov fletn,tko da upam da bodo zadevo ponovil tud letos,pa malo bolj v zgodnjem času po možnosti.

Mislim!!!! :!: :!: :!: da na mobikrogu ni primerna podlaga za izživljanje z motorjem!Nism še bil tam ali vozu sm le slišal!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni,je pa še zmeri bolš kot prometna cesta(Planina,ipd.),kjer običajno "dirkamo".Podlaga še ni tko zanič,najbolj moti le menjava beton-asfalt,a to za tiste ko obvladajo ni problem(ne mene štet kle zravn).Kokr sem vidu,so se nekteri kr dobr pelal(Hercigonja,Mervar,...),pa tud tistih nekaj padcev v ovinku ni blo kritičnih,ker hitrosti niso velke,na ravnini šaltaš iz druge v treto pa morš že bremzat.Sicer mene tud ne boš spravu zlepa gor,je pa sigurn za probat,tist ko majo vesele do tega naj le poskusjo(če bo kakšna možnost) :idea: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bomo mel pr nas grobnik v pravem pomenu besede!

Pa ne mi rečt da je proga v Logatcu omembe vredna saj je navadna ind. cona polna ograj in nevarnih skal!!

Ciao,by Pero

Komi čakam Motohapening!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neuradne informacije da bo Moto road racing klub iz Medvod organiziral 8.2. treninge na grobniku!

Potrditev sledi, ane??? :?:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neuradne informacije da bo Moto road racing klub iz Medvod organiziral 8.2. treninge na grobniku!

A gre kdo to varianto???Men je mal zgodi k še motor takrat nau registriran!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je 8.2.2003 na grobniku že kr dirka; kao otvoritev sezone. Vem, da vozijo veterani, za ostale kategorije nimam pojma.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!