Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

je moja jakna, samo zanima me kako na belih površinah sčistim črne fleke od rokvaic...

a mogoce mislis da ni slika moje jakne :D Ja no, tako čista je bila nazačetku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je moja jakna, samo zanima me kako na belih površinah sčistim črne fleke od rokvaic...

a mogoce mislis da ni slika moje jakne :D Ja no, tako čista je bila nazačetku :D

Imam tudi eno jakno, ki ima bele rokave, če "rokavov" mislim nimaš zažganih, gre lepo dol celotni šmer oz. črnina od rokavic.

Jst sem jih spucal z Leather strong cleaner-jem in namazal z Leather Protection Cream made by Dainese. Če pa imaš

rokave podrajasane oz. zažgane in je usnje poškodovano boš pa moral to odpraviti s prebiranjem teme o Čiščenju usnja .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene, jakna sploh ni usnjena...Textilna jakna je...Črno od "drajsanja po tleh" je samo 2cm flek, ki se sploh ne vidi...Bolj je problem ko so beli trakci ko "zategneš" rokav čisto črni skoraj že..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojo tekstilno je mat v pralni stroj vrgla, pa je taka kot nova, in je bilo isto kot pri tebi črno na zapestju, samo ščitnike ven poberi pa vse kar je noter takega pa na 30 stopinj v pralni stroj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prosim, če ima kdo kakšno informacijo o alpinestarsovih trgovinah izven Slovenije naj me o tem obvesti. Ali pa še boljše, če ima kdo kakšnega sorodnika, da bi lahko poslal iz amerike njihove artikle. Zanimajo me namreč njihove stvari, ki se pri nas sploh ne dobijo, ali pa je cena tok nabita, da bi temu lahko že rekel kraja. Hvala za pomoč (če bo sploh kakšna :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če ima kdo kakšno informacijo o alpinestarsovih trgovinah izven Slovenije naj me o tem obvesti. Ali pa še boljše, če ima kdo kakšnega sorodnika, da bi lahko poslal iz amerike njihove artikle. Zanimajo me namreč njihove stvari, ki se pri nas sploh ne dobijo, ali pa je cena tok nabita, da bi temu lahko že rekel kraja. Hvala za pomoč (če bo sploh kakšna :unsure: )

Najbližji pooblaščeni dealer v ITA je v Udinah, v Avstriji AUNER (Graz), na Hrvaškem ELODA PLUS. Z naročilom v ZDA pohitite, ker je Alpinestars ta teden sprejel odločitev, da se v ZDA cene dvignejo in torej varianta "USD=EUR" ne bo več obstajala. Primer, EU cena Tech 10 škornjev je 459.95 EUR, do sedaj je bila cena v ZDA 459,95 USD, sedaj bo cena v USD 579,95. Cene tako v EU kot ZDA določa Alpinestars neposredno.

Kar se tiče dobave v Sloveniji, je mogoče dobiti vse, kar je v EU katalogih (če česa ni na zalogi v SLO, je pa na zalogi v centralnem EU skladišču) je dobava največ 30 dni, običajno pa 14 dni.

Še opomba: alpinestars.com je ameriška spletna stran za ameriški trg. EU naj bi dobila svojo spletno stran, ker prihaja stalno do težav pri pojasnjevanju, zakaj določenih artiklov, navedenih na alpinestars.com ni mogoče dobiti v Evropi.

Lep dan

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z naročilom v ZDA pohitite, ker je Alpinestars ta teden sprejel odločitev, da se v ZDA cene dvignejo in torej varianta "USD=EUR" ne bo več obstajala. Primer, EU cena Tech 10 škornjev je 459.95 EUR, do sedaj je bila cena v ZDA 459,95 USD, sedaj bo cena v USD 579,95. Cene tako v EU kot ZDA določa Alpinestars neposredno.

Boštjan

Uh škoda,

lani sem dobil škornje Tech 3 iz Amerike za 90€, zgleda da zdej to ne bo več možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Ali mi lahko kdo kaj več pove o temle čevlju:

Alpinestars HARLEM Waterproof Boot

Zanima me koliko je "visok". Sedaj imam Oxtar FreeSpirit, pa me zanima ali je ta kaj višji nad gležnjem. Ima kakšno zaščito in ali ga imate v TSC Laba na zalogi?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Ali mi lahko kdo kaj več pove o temle čevlju:

Alpinestars HARLEM Waterproof Boot

Zanima me koliko je "visok". Sedaj imam Oxtar FreeSpirit, pa me zanima ali je ta kaj višji nad gležnjem. Ima kakšno zaščito in ali ga imate v TSC Laba na zalogi?

Hvala.

Ta model pride na evro skladišče iz proizvodnje šele konec marca (škorenj je namreč iz t.i. "spomladanskega dodateka" kataloga 2009). Pri nas ga pričakujemo v začetku aprila.

Spada pa med srednjo višino, torej nekako malce nad gležnjem - gležnjar bi bil kar pravi izraz.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta model pride na evro skladišče iz proizvodnje šele konec marca (škorenj je namreč iz t.i. "spomladanskega dodateka" kataloga 2009). Pri nas ga pričakujemo v začetku aprila.

Spada pa med srednjo višino, torej nekako malce nad gležnjem - gležnjar bi bil kar pravi izraz.

lp

Boštjan

Torej ga še sploh ni v trgovini :hmm: . Ali mi lahko poveste če ima kaj zaščite? Ojačan del okoli gležnja oziroma kaj podobnega, kakšen je (bo) podplat. Na uradni strani proizvajalca čevlja ne najdem :krneki: .

Višina bi kar ustrezala.

hvala in LP

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ga še sploh ni v trgovini :hmm: . Ali mi lahko poveste če ima kaj zaščite? Ojačan del okoli gležnja oziroma kaj podobnega, kakšen je (bo) podplat. Na uradni strani proizvajalca čevlja ne najdem :krneki: .

Višina bi kar ustrezala.

hvala in LP

Kar direktno iz kataloga:

Constructed using full grain leather. -- Mid cut boot, fi tted with instep and Achilles fl ex zones providing freedom of

lateral movement and superior comfort. -- Double density injected ankle protection molded into the inner structure of the

boot. -- Heel protector molded internally with reinforced visible heel protector fi tted externally for ultimate protection.

-- Waterproof performance membrane. -- Toe protection provide by an additional strip of leather across bridge of toes

for ultimate comfort whilst changing gear. -- Full frontal opening aperture secured with YKK zip and velcro strap fi tted

externally. -- Exclusive outsole 3D tread pattern provides greater grip and comfort when on or off the bike.

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Na internetu sem zasledil tole jakno http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390031885983&category=6750&viewitem=

Zgleda da se prodaja samo v USA, pa me zanima, če se jo da naročiti direkt od alpinstara, oziroma prek Labe, ali se jo bolj splača naročit kar prek ebaya? Problem je v tem, ker ebayu ne zaupam ravno, zato se obračam na vas.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Na internetu sem zasledil tole jakno http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390031885983&category=6750&viewitem=

Zgleda da se prodaja samo v USA, pa me zanima, če se jo da naročiti direkt od alpinstara, oziroma prek Labe, ali se jo bolj splača naročit kar prek ebaya? Problem je v tem, ker ebayu ne zaupam ravno, zato se obračam na vas.

LP

Omenjena jakna je model 2005, zato uradno ni več dobavljiva (razen preko e-bay oz. kakšne stare zaloge v trgovinah).

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me ali je poleti opazen učinek perforacij na usnjenih Alpinestars jaknah ali je približno enako kot pri jaknah ki imajo neoprenske dodatke (večinoma po rokavih) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o je je, sploh če zašvicaš spodaj v majici točno čutiš kje so luknjice :whistle: da o vožnji zdaj, ko je še hladno sploh ne govorim, imam spodaj oblečeno dolgo majico in še majico iz flisa pa še vedno piha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, to pa nisem ravno najbolje razumel :unsure: Torej kljub luknjicam se tam potiš in potem ti tja piha? Potem bo neopren na rokavih boljša rešitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pelješ se ne potiš, drugo je v kaki koloni poleti na soncu pri 50st. C, pa črn leder pa si tam, potem ko se začneš premikat pa čutiš kako pihlja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
A je kje na netu že predstavljena kolekcija 2010?

lp

T

Morda je kje kakšen "sneak preview", sicer pa je niti uradni zastopniki po svetu (razen redkih izjem) še nismo videli. No, jo pa bomo od 24-28. junija. In če bo kaj hudo vroče (novih je kar 78(!) izdelkov), bomo to takoj tudi sporočili.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!