Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

FC-moto, samo kapo dol, naročiš in za dva dni te že čaka doma =)...

 

Žal pa A* ni več to kar je bil...vsaj kar se tiče kvalitete, bomo videli kaj bo pokazal čas. Ker v slo ni bilo za dobit rokavic v M velikosti in želje po modelnem letu 2013 ni bilo, sem naročil še kar je ostalo od starih zalog.

 

Primerjava staro novo...mi je kar žal, da moram menjat...rabljene imajo za seboj 30kkm

 

Stare Made in China, nove Made in Vietnam... deluje na novih usnje zelo čip... nove verzije vse brez dodatnih karbonskih zaščit na prednjem delu rokavic, pa na prstnih delih so rokavice zelo širše..

 

p1040328.jpg

 

 

 

presodite sami.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FC-moto, samo kapo dol, naročiš in za dva dni te že čaka doma =)...

 

Žal pa A* ni več to kar je bil...vsaj kar se tiče kvalitete, bomo videli kaj bo pokazal čas. Ker v slo ni bilo za dobit rokavic v M velikosti in želje po modelnem letu 2013 ni bilo, sem naročil še kar je ostalo od starih zalog.

 

Primerjava staro novo...mi je kar žal, da moram menjat...rabljene imajo za seboj 30kkm

 

Stare Made in China, nove Made in Vietnam... deluje na novih usnje zelo čip... nove verzije vse brez dodatnih karbonskih zaščit na prednjem delu rokavic, pa na prstnih delih so rokavice zelo širše..

 

p1040328.jpg

 

 

 

presodite sami.

saj ne treba bit 2013 model..maš v moto opremi 2012 tudi..pa najde se 2013 tudi ;)..+ nove SMX 2013 majo in vse..če pa že to veš pol pa se opravičujem :sleep2: ..drugače pa 1x alpinestars vedno Alpinestars :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

kupujem alpinestars rokavice in me znim kje v LJ ali okolici bi jih lahko probal?

enkrat sem jih v italiji ampak takrat sem že imel druge,sedaj bi rad zamenjal in če se da kje v slo probati ali kupiti.

lp

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

kupujem alpinestars rokavice in me znim kje v LJ ali okolici bi jih lahko probal?

enkrat sem jih v italiji ampak takrat sem že imel druge,sedaj bi rad zamenjal in če se da kje v slo probati ali kupiti.

lp

hvala

 

Motocenter Laba v BTC Ljubljana

 

http://www.btc-city.com/trgovina/1088/moto-center-laba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo,

 

če koga zanima - prodam Alpinestars Bat 7 hlače, dvakrat nošene, kot nove, kupljene lani.

 

120 eur

 

LP, Rok

 

041 655 645

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FC-moto, samo kapo dol, naročiš in za dva dni te že čaka doma =)...

 

Žal pa A* ni več to kar je bil...vsaj kar se tiče kvalitete, bomo videli kaj bo pokazal čas. Ker v slo ni bilo za dobit rokavic v M velikosti in želje po modelnem letu 2013 ni bilo, sem naročil še kar je ostalo od starih zalog.

 

Primerjava staro novo...mi je kar žal, da moram menjat...rabljene imajo za seboj 30kkm

 

Stare Made in China, nove Made in Vietnam... deluje na novih usnje zelo čip... nove verzije vse brez dodatnih karbonskih zaščit na prednjem delu rokavic, pa na prstnih delih so rokavice zelo širše..

 

p1040328.jpg

 

 

 

presodite sami.

 

Zaradi prehoda na drug model A*, prodam omenjene SP-1, nošene 1x, brez sledi kakršne koli uporabe, v originalni embalaži z računom (prodam za 110€ oz. po dogovoru). Poštnino krijem jaz.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJ, jaz si tudi lastim enak model kot ga imaš ti (starega) in razmišljam o menjavi. Vidim da je nov model nekako "delavski" saj kar se oblike prstov tiče, stare so odlično oblikovane po roki in lepo sedejo. Nove mi delujejo da niso tako OK.

 

Daj napiši mnenje, zakaj boš menjal ter za kateri model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJ, jaz si tudi lastim enak model kot ga imaš ti (starega) in razmišljam o menjavi. Vidim da je nov model nekako "delavski" saj kar se oblike prstov tiče, stare so odlično oblikovane po roki in lepo sedejo. Nove mi delujejo da niso tako OK.

 

Daj napiši mnenje, zakaj boš menjal ter za kateri model.

 

Ja na sliki ti mogoče tako izgleda, ker so rokavice nove, in so prstni deli še povsem sploščeni. Ko je zadeva na rokah, teh težav ni, sede enako kot stari model. Težava je bila pri meni samo v tem, da sem stare nosil cirka 5sezon in se pač navadil, na malo bolj umazan in otrdel stil rokavic. Ampak to nima nobene veze, samo pač treba je raznosit nove, pa so prav tako dobre :grim 

 

Zakaj bom menjal, ker sem dobil GP PRO za smešen denar, pa mi zdej te viška hodijo :P :grim

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ja na sliki ti mogoče tako izgleda, ker so rokavice nove, in so prstni deli še povsem sploščeni. Ko je zadeva na rokah, teh težav ni, sede enako kot stari model. Težava je bila pri meni samo v tem, da sem stare nosil cirka 5sezon in se pač navadil, na malo bolj umazan in otrdel stil rokavic. Ampak to nima nobene veze, samo pač treba je raznosit nove, pa so prav tako dobre :grim

 

Zakaj bom menjal, ker sem dobil GP PRO za smešen denar, pa mi zdej te viška hodijo :P :grim

kolk je smešen denar? js bi tut za smešen denar meu gppro!

unim starim na sliki pa ni videt, da so za zamenjat! razen, da so malo umazane...

 

 

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

O ceni lahko preko ZS, da ne bo šlo kateremu preveč v nos ;)

 

Stare so na dveh prstih preguljene, luknja že tako velika, da nima smisla šivat. Zdržale 28kkm.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fcju so GPpro 2013 180€ znižane iz 200€ letnik 2012 pa pride 158€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fcju so GPpro 2013 180€ znižane iz 200€ letnik 2012 pa pride 158€

letnik 2006 pa 75 funtov. sam če pa ne vem kolk številko rabim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2006 pa 75 funtov. sam če pa ne vem kolk številko rabim....

pojdi v Moto opremo Murska sobota!!..priporočam ti...ima vse Št. znižano pa tudi fest =)..če maš cajt pojdi tja..nebo ti žal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2006 pa 75 funtov. sam če pa ne vem kolk številko rabim....

V Labo greš probat pa iz tujine naročiš. Jst sm svoje, GP-Pro, dobu skupi s poštnino za 120€ (eBay). Moram rečt, da mi je kr sekira padla v med :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa svoje gp pro pr labi za 90€ 

 kako ti je pa to ratalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 kako ti je pa to ratalo?

 

Ženski privilegiji, sicer pa Dušan, če maš S velikost, verjemi, da jih majo zihr še kakšen komplet po tej ceni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako ja majhna številka, lanski model, pa ravno so se selili.

jaz bi pa kupil gp-plus lansko ali letošnjo po čimbolj ugodni ceni če ima kdo kakšno varianto....xl številka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

saj se vidi da je to najbolša firma :)

No ja, jst mam svoje gp pro (rokavice) drugo sezono in se je na desni, pri palcu, že strgala tista tkanina, tako da se zdej vidi usnje. Sm kr mal razočaran, ker sem imel oz. še vedno imam gp plus, pa s tem nisem imel problemov. Mogoče sem naletel na slabo serijo, vendar naslednjič bomo raje kej drugega probali.

Sm pa naredil z njimi (gp pro) slabih, hmm 8000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem imava rokavice iz iste serije. Meni se je tudi po slabih 6000 km strgala tkanina na desni rokavici. Skratka glede kvalitete razočaran. Moram pa priznat, da lepo sedejo, občutek super. Glede škornjev (smx plus)...zelo dobro objamejo gleženj, mogoče so malenkost "pretrde".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!