Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

Ojla.

Sem nov na tem forumu zato se ne jezit name, če odpiram že kako odprto temo... pod ISKALNIKom nisem našel veliko o Alpinestars. No moj problem je da sem nov na cesti in sem se močno zagledal v eno motoristično jakno od firme Alpinestars. Najprej sem se obrnil na TOP MOTO v Celju, ki naj bi bil uvoznik... in je rekel naj kličem konec tedna, ne more pa niti jakne naročiti, niti garantirati da jo bo dobil, če pa jo bo dobil ne more garantirati številke ali pa barve. Zanimivo.

Prosim če mi lahko kdo pove, če bi lahko kje v Grazu Gorici, Udinah,... Celovcu... al celo morda na hrvaškem kje dobil... kaj od tega. Vsaj videl bi jo rad v živo preden grem k Dainesu.

Pa nekaj bi še vprašal. V Sloveniji Dainese prodaja AVTO-TRIGLAV in zakaj potem se cene med ISTIMA dvema trgovinama razlikujejo od 5 in tudi do 30 tisočakov za kombinezon. RES PESTRO. Razmišljal sem o nakupu jakne EAGLE od Dainese... pa... ne vedo kdaj bi jo lahk dobl. Res ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolikor jaz vem je Top Moto iz Celja sel bolj kot ne v propad. Trgovino so zaprli, ima se samo delavnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, ima poleg delavnice na novo urejeno trgovino. Je pa res, da me tam ni bilo že 3 mesece.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolikor vem, ima poleg delavnice na novo urejeno trgovino. Je pa res, da me tam ni bilo že 3 mesece.

Brrrm

jaz sem bil tam prejsnji teden, pa nisem nic videl. Jo ima mogoce kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, bom še sam stopil te dni tja pogledat in povprašat. Upam, da se bo vsaj servis obdržal (Piaggio, Gilera).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem, bom še sam stopil te dni tja pogledat in povprašat. Upam, da se bo vsaj servis obdržal (Piaggio, Gilera).

Brrrm

servis je se imel. Imel pa je tudi nekaj robe se iz trgovine (bolj kot ne kr nametano noter)

Meni se je zdela dobra trgovina, dobro zalozena, potem pa tak ruker kr naenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo ste se oddaljili od mojega vprašanja

Torej kje bi lahko našel kaj od Alpinestars v tujuni, ker s Slovenijo je bolj tko tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

malo ste se oddaljili od mojega vprašanja

Torej kje bi lahko našel kaj od Alpinestars v tujuni, ker s Slovenijo je bolj tko tko.

Če si nov na tem forumu, se boš moral navaditi tud na take ovinke. Kljub neutrudnem delu motoratorjev jih je cel forum poln

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari Alpinestars, prodaja med drugim Heingericke, preveri ce imajo jakno ki si jo želiš, ... povezava do on-line kataloga je na motosvetu.

Na EAGLA od Dainese pozabi, ker Trgoavto poskuša prodati robo od prejšnje sezone 20-25% nad cenami v Trstu ali Gorici. Heh modelom je ostalo kar nekaj jaken in letos skoraj niso narocali nove robe, ..me je skor na rit fuknilo ko so mi to razložili (diletantipress)

Amm ja, ,,kaj naj ti recem dober lov na jakno si v istem sranju kot jst, ...ko me Habat nateguje da bo dobil jakne že mesec dni! No ja Trst prihajam ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

malo ste se oddaljili od mojega vprašanja

Torej kje bi lahko našel kaj od Alpinestars v tujuni, ker s Slovenijo je bolj tko tko.

Če si nov na tem forumu, se boš moral navaditi tud na take ovinke. Kljub neutrudnem delu motoratorjev jih je cel forum poln

Lojzi ma vas rad

In to levih....pa tudi desni se najdejo!!!!!

BTW....če sem prav videl imajo nekaj robe od Alpinestars tudi v TC motoshopu na Vojkovi.Imajo tudi telefon(imenik)pa preveri.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

in sem se močno zagledal v eno motoristično jakno od firme Alpinestars.

Glede Alpinestars jakne povprašaj pri MOTO CENTER YOGI (Vinska gora pri Velenju) in TMR Tojnko Miran s.p. (Dol pri Hrastniku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in spet smo pri reklamah ... madonca, se mi zdi, da bo počasi Cody potegnil kakšno radikalno potezo ...

@Cody: ... pa nikar nad nas z gorjačo, točo, gromom, pogromom in podobnim ... nas že itak dež zadnje dneve preveč "tepe" ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je govora o jaknah (oblacilih) bom tlele naredu en copy/paste iz AM:

Nova Materiala Cordura in Armacor sta pričela malo, mehko revolucijo na področju izdelave tekstilnih oblačil za motoriste. So tekstilni kombinezoni v cenovnem razredu do 1000 EUR res enakovredni usnjenim? Pri ADAC-u v testu ugotovili, da vsem zahtevam ustrezata le Rukkin Armatech in Stadlerjev Transair.

Zelo priporočljivo:

Rukka Armatech

Stadler Transair

Priporočljivo:

BMW Streetguard

Hein Gericke Master 3

Polo Mohawk

Pogojno priporočljivo:

Büse Cruiser/Traveller

Dainese Mamba/Dinex

Dane Hoven/Nyborg

UVEX speed rs/double pants

vir testa: ADAC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.

Seveda nobena pot ni ravna, bo treba mal po ovinkih. :)

TC AVtomoto me je napotil sem. Na tale forum.. Moram jih pohvalit, ker sem e-majlal kr nekaj slo trgovin in so se oni edini odzvali.

Yogi me je napotil k zastopniku v Celje :) v TOP MOTO :) Ne bom komentiral. Drugače YOGI je zlo ok, sem bil s prijateljem večkrat tam.. in se zelo potrudi.

TMR Tojnko Miran s.p pa mi lahko ponudi le motokros škornje te znamke.

Slišal sem pa tudi, da že 2 leti ni uvoza za Alpinestars v Slovenijo.

Torej Avstrija Italija... ampak,.. da majo kaj več kot dva para nogavic. :)

PS : Ta forum pa je živahen. Lepo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

jaz vem za eno trgovino v Trstu, kje se da (NAROCITI) vse zivo. Torej, ce se nisi popolnoma siguren kaj bi imel, pojdi v eno dobro zalozeno trgovino (ponavadi ful draga) pa probaj zeleno stvar in ce ti je vsec si preberi model, velikost, .... itd in jo pojdi narocit v Trst. Potem cakas cca. 3 tedne in gres po jakno.

Naslov trgovine pa je (nisem 100%, lahko pa pogledam):

Moto Trieste

Via Milano 15

quote:

Ojla.

Sem nov na tem forumu zato se ne jezit name, če odpiram že kako odprto temo... pod ISKALNIKom nisem našel veliko o Alpinestars. No moj problem je da sem nov na cesti in sem se močno zagledal v eno motoristično jakno od firme Alpinestars. Najprej sem se obrnil na TOP MOTO v Celju, ki naj bi bil uvoznik... in je rekel naj kličem konec tedna, ne more pa niti jakne naročiti, niti garantirati da jo bo dobil, če pa jo bo dobil ne more garantirati številke ali pa barve. Zanimivo.

Prosim če mi lahko kdo pove, če bi lahko kje v Grazu Gorici, Udinah,... Celovcu... al celo morda na hrvaškem kje dobil... kaj od tega. Vsaj videl bi jo rad v živo preden grem k Dainesu.

Pa nekaj bi še vprašal. V Sloveniji Dainese prodaja AVTO-TRIGLAV in zakaj potem se cene med ISTIMA dvema trgovinama razlikujejo od 5 in tudi do 30 tisočakov za kombinezon. RES PESTRO. Razmišljal sem o nakupu jakne EAGLE od Dainese... pa... ne vedo kdaj bi jo lahk dobl. Res ne vem.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično...

Vsekakor te prosim za točen naslov in morda, če najdeš telefonsko..

Hvala.

Na trt se sploh ne spoznam.. če bi lahko kdo povedal kako se pride do tja, me tud nebi prav nič motilo.

Baje je neka trgovina, dobro založena celo v Gorici ? Ve kdo kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na www poišči italijanski telefonski imenik ali pa zemljevide mest, vtipkaj Trieste, ker na Trst iz znanih razlogov ne vlečejo in ulico in hišno številko pa ti bo točno pokazalo kod in kam.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal je vseeno problem, k ne znam ITALIJANSKO :)

PS : Je kje kak oNLINE it - slo slovar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batman (sej vem, da ni prav, ampak... )... v Gorici (malo ven iz mesta proti Udinam) je trgovina MAURI (Via Udine 43)... lahko pa tudi pokličeš: 0039 0481 391725 (govoreči slovenski en malo).

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Popravil/a - viragica dne 23/04/2002 ob 16:07:42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Gorici-Italija,je trgovina z imenom MOTO SHOP PIGNOLO.

Naslov: via DUCA D;AOSTA. Tam imajo zelo veliko izbiro mot.

opreme.

Je približno na polovico poti od MP Vrtojba,pa do centra mesta.Nasproti ,čez cesto je servis Weber,Subaru

Če rabiš bolj točne informacije povej.

Dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla.

Ja v bistvu bi rabu cedet, kje je to na zemljevidu... sam nisem ravno pogosto na uni strani Sloveniji, kot štajerc, pogosteje zahajam v Graz... :)

Prosil bi za kak ONLINE zemljevid kje približno je to... mislim pa da če grem na mejni prehod v Gorici proti Udinam ne morem veliko zgrešit a vendar. Italijasnko ne znam nič, Italijanom pa je angleško špansko selo.. :)

Tak da prosim za kako podrobnost... sem pa videl men se zdi v Motoristu oglas za MOTO SHOP PIGNOLO da imajo celo Alpinestars. ODLIČNO :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v graz-u nisi nasel trgovine z alpinestars opremo?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK naj razlozim se moje poznavanje Graz-a :)

Gres v Graz -> IKEA -> City Park -> Metro -> H&M -> Media Markt.

-------------

Torej v grazu poznam le 2 trgovine z motoristično opremo... zdajle ne vem niti za eno kako se jima reče,.. obe pa se nahajata na poti od krožnega prometa proti centru...

Mislim da se nahajata ob Kartner Strasse... i n vteh dveh nimajo bolj ali manj nič meni všečnega.

Če veš kje PLEASE LET ME KNOW rabim le naslov, ker mapo Graza pa sem si celo kupil :).

Hvala.

Popravil/a - bateman dne 24/04/2002 ob 09:03:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!