Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

Evo tocen naslov:

Moto Racing S.n.c

Via Milano 12

34132 Trieste

Tel: 040/638098

Fax: 040/3725540

Samo je boljse ce posljes fax, ker bolj slabo znajo slovensko, se pa tu in tam da koga prepricat da govori slo.

se I-Net: www.motoracing.it

quote:

Odlično...

Vsekakor te prosim za točen naslov in morda, če najdeš telefonsko..

Hvala.

Na trt se sploh ne spoznam.. če bi lahko kdo povedal kako se pride do tja, me tud nebi prav nič motilo.

Baje je neka trgovina, dobro založena celo v Gorici ? Ve kdo kaj ?

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa še enkrat. Upam, da mi bo čez praznike uspelo prit do rezultatov. Bom obvestil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTO SHOP PIGNOLO GORICA ITALIJA:

Ko prideš čez mejni prehod Vrtojba( avtocesta-Ajdovščina-Vrtojba),

zaviješ desno ,rahlo v klanec na krožni promet,zaviješ prvi odcep desno proti centru.Po približno sto metrih prideš do semaforja.

Tu greš naravnost približno kilometer(na levi strani ceste vojašnice)

prideš do drugega semaforja. Tu skrene cesta rahlo desno,potem pa samo še naravnost nekaj sto metrov,pa si na cilju.

Na levi bencinska črpalka,Weber,Subaru,na desni MOTO SHOP PIGNOLO.

Če še nisem bil dovolj natančen, me lahko pokličeš na gsm 041 459 122

pozdrav

Dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dare : hvala za napotke, bom šel v soboto po tvojih napotkih malo pogledat kaj imajo.

Kakšno pa je sploh poreklo od Alpinestars ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... oblekel sem par Alpinestars jaken,... in kupil Dainesovo :). Hvala vsem za pomoč, na prvi občutek in mnogih pridig prodajalcev, je Dainese baje boljši... po občutku tudi res... kar pa bo pa bo pokazal čas. :)

Hvala vsem za napotke po Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Da mal obrišem prah s te teme,ki že skor 7 molči :P

Premišlujem,da bi si nabavil "uniformo" od Alpinestars pa me zanima kje še prodajajo njihove izdelke razen v TSC LABI.U miselih mam kraje Z od LJ pa v SLO.

Uživite,magar ob pogledu na svoj ponos u garaži,če ga še nimate registriranega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal obrišem prah s te teme,ki že skor 7 molči :P

Premišlujem,da bi si nabavil "uniformo" od Alpinestars pa me zanima kje še prodajajo njihove izdelke razen v TSC LABI.U miselih mam kraje Z od LJ pa v SLO.

Uživite,magar ob pogledu na svoj ponos u garaži,če ga še nimate registriranega :P

Že drgo sezono vozim njihove Racing škornje. Brez pripomb. Drago, a vredno svojega denarja. Komplimenti. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega bo bolj težka, nekdo še prodaja A-Stars na relaciji MS-LJ ampak mislim da dlje kot lj ne gre. Ne bom pa dal roke v ogenj glede te informacije.

Tudi sam imam A-Stars škornje in z njimi zelooooo zadovoljen. Ah ja pa rokavice tudi :OK:

Želel nabaviti tudi kombinezon pa mi Alpinestars kroj ne ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega bo bolj težka, nekdo še prodaja A-Stars na relaciji MS-LJ ampak mislim da dlje kot lj ne gre. Ne bom pa dal roke v ogenj glede te informacije.

:yes: $$$

Tudi sam imam A-Stars škornje in z njimi zelooooo zadovoljen. :OK:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega bo bolj težka, nekdo še prodaja A-Stars na relaciji MS-LJ ampak mislim da dlje kot lj ne gre. Ne bom pa dal roke v ogenj glede te informacije.

Tudi sam imam A-Stars škornje in z njimi zelooooo zadovoljen. Ah ja pa rokavice tudi :OK:

Želel nabaviti tudi kombinezon pa mi Alpinestars kroj ne ustreza.

Poiskusi s Spyke. Šivajo jih v Inde Vransko. Ugodno, kvalitetno in korektno. Barva, designo, dodatki po tvoji meri in željah. Preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizajn, šminka....kdo hoče biti lep, pač naj je.... :OK:

Ja. Samo če boš to rekel nekomu, ki ga ima, se bo skregal s teboj do nezavesti. Meni so celo iz TC Motoshopa PM pisali, ko sem povedal svoje mnenje na temo Berik. Zato previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pisal glede šminke ni tu kej, vsake oči majo svojega malarja. Če pa si se obregnil ob varnost je pa to nekaj drugega. Pa sem ti to že tudi tam napisal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pisal glede šminke ni tu kej, vsake oči majo svojega malarja. Če pa si se obregnil ob varnost je pa to nekaj drugega. Pa sem ti to že tudi tam napisal ;)

Tako kot praviš. Debata na takšne teme je odveč, ker vsak posameznik ceni in ocenjuje svojo varnost po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pravim tega :grrr

Karkoli že praviš. Malo denarja, malo muzike in obratno. Še nikoli ni bilo drugače. Vprašanje pa je, kaj je za koga malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!