Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

večino pa je tako :grim nažalost :(

Na srečo. Sicer bi nekateri od nas metali denar skozi okno. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi ga (tudi jaz med njimi)

Mislimmm..., Kec. Ti si faca. Ni črno. Je belo. Ni belo. Je črno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope jaz se vedno gibljem v modrem :krneki:

Saj, saj. Ni črno. Ni belo. Zdaj je modro. Jutri bo, verjetno, rdeče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sedaj pa dovolj. Da naredim povzetek in ti ne pričaram celotnega spektra barv pred oči.

"Vsak ocenjuje svojo varnost po svoje."

Obstajao normativi tudi kar se tiče varnosti usnjenih kombinezonov oz. ščitnikov, ki so vanje vgrajeni.

Tako, da zadeva ni povsem subjektivna. Cena kobinezona ni samo cena materiala+cena razvoja. Tukaj je tudi promocija in pa seveda tudi dodana vrednost ki naj bi izvirala iz "imena znamke".

Večinoma je tako, da novi ponudniki (pa je lahko kvaliteta povsem konkurenčna) ponudijo svoje izdelke trgu za nižjo ceno od recimo temu "uveljavljenih" znamk. Tako, da več denarja ne pomeni vedno več muzike. Načeloma je tako vendar dobršen del cene dandanes predstavlja "imidž" znamke.

Kar pa se tiče tega, da denar stran mečem, ja tudi to se je že zgodilo, ker se nisem dovolj dobro pozanimal o določeni znamki oziroma nisem dovolj dobro pretresel odločitve. Jebi ga na napakah se učimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sedaj pa dovolj. Da naredim povzetek in ti ne pričaram celotnega spektra barv pred oči.

"Vsak ocenjuje svojo varnost po svoje."

Obstajao normativi tudi kar se tiče varnosti usnjenih kombinezonov oz. ščitnikov, ki so vanje vgrajeni.

Tako, da zadeva ni povsem subjektivna. Cena kobinezona ni samo cena materiala+cena razvoja. Tukaj je tudi promocija in pa seveda tudi dodana vrednost ki naj bi izvirala iz "imena znamke".

Večinoma je tako, da novi ponudniki (pa je lahko kvaliteta povsem konkurenčna) ponudijo svoje izdelke trgu za nižjo ceno od recimo temu "uveljavljenih" znamk. Tako, da več denarja ne pomeni vedno več muzike. Načeloma je tako vendar dobršen del cene dandanes predstavlja "imidž" znamke.

Kar pa se tiče tega, da denar stran mečem, ja tudi to se je že zgodilo, ker se nisem dovolj dobro pozanimal o določeni znamki oziroma nisem dovolj dobro pretresel odločitve. Jebi ga na napakah se učimo.

S tistim o imidžu, ki ga plačujem kartako, se ne bi mogel strinjati s teboj, ker ni res. Vprašaj Tomomajster-a! On je pri Dainesu zaposlen, pa ti bo izprve roke povedal, kakšne so razlike.

S tistim o metanju denarja proč, se popolnoma strinjam s teboj?

P.S. A pri vas tudi rosi? Nič ne bo z motorjem danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, pr nas sonce :grim

Pismo, imaš pa srečo. V Mariboru je srednja žalost s soncem nad oblaki. Bljak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

V glavnem, kupil nove usnjene hlače alpinestars črnomodre barve za 60 eur. Zdaj pa me zanima če kdo prodaja usnjeno jakno v takšni barvi, ali pa je slučajno kje zasledil kakšno akcijo s posebno ugodnimi cenami :alien1: Našel sem za 310 eur jakno, vendar pa mogoče je še kje ceneje. drugače pa v hein gericke so iste cene kot pa pri nas kolikor sem gledal po internetu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam en problem, kupujem enodelen kombinezon pa sem v razcepu....a Alpinestars Charger ali Alpinestars SP-1 :hmm: . A ma kdo kakšen nasvet..oz...izkušnje s katerimkoli od njiju? Sicer Charger je letnik 2009 se mi zdi, ampak vseeno, kaj pravte? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupovanje opreme na pogled je zelo zahtevno opravilo. Najbolje bo, da skočiš v Litijo (ali Maribor) v TSC-Labo, ki je zastopnik za znamko Alpinestars, kjer boš zares kvalitetno postrežen! Kombinezon moraš probati, da vidiš kater od teh dveh ti bolj ugaja. Sam nosim Alpinestarsov kombinezon in v dveh letih, kar ga imam lahko rečem, da se je obnesel super. Sicer z njim še nisem ubrisal po tleh, tako, da o tem ti pa težko kaj povem ampak Alpinestars je znamka, ki je v vrhu ponudbe zaščitnih oblačil tako, da imajo zelo zelo kvalitetne izdelke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupovanje opreme na pogled je zelo zahtevno opravilo. Najbolje bo, da skočiš v Litijo (ali Maribor) v TSC-Labo, ki je zastopnik za znamko Alpinestars, kjer boš zares kvalitetno postrežen! Kombinezon moraš probati, da vidiš kater od teh dveh ti bolj ugaja. Sam nosim Alpinestarsov kombinezon in v dveh letih, kar ga imam lahko rečem, da se je obnesel super. Sicer z njim še nisem ubrisal po tleh, tako, da o tem ti pa težko kaj povem ampak Alpinestars je znamka, ki je v vrhu ponudbe zaščitnih oblačil tako, da imajo zelo zelo kvalitetne izdelke!

oba sem že probal, zdej se gre samo zato, ker nudi več zaščite....

kar se pa tiče Labe...hmm, tam me ne bojo več vidl  :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba sem že probal, zdej se gre samo zato, ker nudi več zaščite....

kar se pa tiče Labe...hmm, tam me ne bojo več vidl :nono:

Jst imam izkušnje z obema, in pravim sp-1 ROX, tuki ni debate :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba sem že probal, zdej se gre samo zato, ker nudi več zaščite....

kar se pa tiče Labe...hmm, tam me ne bojo več vidl :nono:

Aja?...Slaba izkušnja ali kaj?

Mene so vedno kvalitetno postregli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja?...Slaba izkušnja ali kaj?

Mene so vedno kvalitetno postregli :)

mene so v drugi štacuni pol tut kvaliteno postregli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so v drugi štacuni pol tut kvaliteno postregli :rolleyes:

aja...nevem...vedno ko sem bil, za vsako stvar sem bil deležen neke razlage, mnenja...uglavnem kazali so mi neko zavzetost do stranke, če veš kaj mislim...

Res pa da sem tam kupil motor, opremo, čelado, ter ga tam redno servisiram.....

Štern v kranju mi je pa polom, do litije je pa itak lepa turca:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj v čistilnico... .. pa še nek poseben sprej nanesejo ki ti poskrbi da vode ne vpije(samo to je minimalno..kapljice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kako iz te jakne, sščistim vso umazanijo...Zanime me za umazanijo nasploh, najbolj pa za črne "fleke" od rokavic..

hmm..men zgleda kul ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!