Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

fc moto.de

Sm imel napisano tam kjer je "nima črnih" pa so pobrisali.

Še kaj drugega?

Lahko na ZS.

Popravljeno . Popravil Lenkas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanimajo prednosti in slabosti perforirane usnjene jakne?

 

V četrtek grem v nabavo pa sem trenutno najbolj zagret za Alpinestars gp plus r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vzel perforirano (Alpienstars Atem). Tudi sam sem bil skeptičen glede perforacije. Vendar mi ni žal, da sem vzel perforirano.

Zračenje najbolj čutim po rokavih (tam, kjer je črno, elastično blago). Po telesu, kjer so luknjice v usnju, se zračenja skoraj ne čuti.

V hladnih dneh oblečem spodaj še kaj toplega (glej par postov nazaj). Ko je manj od cca 15 stopinj, se pa že po defaultu ne vozim...

 

Sedaj ko je toplo, pa je tudi ok, ker je vsaj malo zračno. Je pa še vedno toplo, tako da si ne predstavljam, kako je bit v vročini z neperforirano.

 

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere rokavice pa imaš poleg? Sem mislil nabavit Alpinestars Celer ampak bolj kot jih gledam in študiram se mi zdi da bodo prekratke in bo me ob hladnejših dneh zeblo oz. mi pihalo pod leder jakno... Tak da sem zdaj bolj razmišljal v smeri GP plus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokavice imam Modeka poletne, modela se ne spomnim.

Čeprav so perforirane, mi pod jakno ne piha - rokavi pri jakni mi popolnoma objamejo roko, tako da mi spodaj ne more pihat...

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem imel perforirano Alpinestars GP plus usnjeno jakno. Je dobra za vroče dni, zjutraj me je pa ponavadi zeblo, če ni blo nad 13 stopinj. Pod jakno nimam nikdar podloge in zmeraj v kratki majici.

Letos nabavil Alpinestars Jaws usnjeno jakno, ki pa ni perforirana, se v njej bolje počutim kot v perforirani. Bom videl, kako bo poleti, ko bo temp. višja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 2015 A* Atem jakno, perforirano. V sluzbo hodim zjutraj te dneve k je pod 10 stopinj, spodaj imam samo kratke rokave. Ni me še zeblo, je hladno, ni pa mraz. Nad 25 se pa itak kuhaš.
Čez imam rokavice A* GP Pro, lepo sedejo čez rokav in nič ne piha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Katere rokavice pa imaš poleg? Sem mislil nabavit Alpinestars Celer ampak bolj kot jih gledam in študiram se mi zdi da bodo prekratke in bo me ob hladnejših dneh zeblo oz. mi pihalo pod leder jakno... Tak da sem zdaj bolj razmišljal v smeri GP plus.

Imam celer rokavice in nic ne piha pod jakno. Od aprila do novembra se komot z njimi vozim. Pod jakno pa v nobenem primeru ne piha kvecemu te zazebe v prste.

Danes pomerjal kombinezone in se odlocil za alpinestars. Orbiter je na meni stal najlepse. Poizkusil se motegi vendar cist drugacen model. Poizkusil se laguna seco od dainesa; hlace lepo stojijo edino kar me moti pri dainesu je to, da imajo zelo kratke jakne in enostavno se v tem ne pocutim dobro prav cuden obcutek. Sam kombinezon je res lep in kvaliteten.

Nekdo je spraseval za size chart.. To ti ne pomeni veliko. Enostavno moras poizkusit model za modelom. Danes oblekel vec razlicnih modelov, proizvajalcev in vsak je drugacen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere rokavice pa imaš poleg? Sem mislil nabavit Alpinestars Celer ampak bolj kot jih gledam in študiram se mi zdi da bodo prekratke in bo me ob hladnejših dneh zeblo oz. mi pihalo pod leder jakno... Tak da sem zdaj bolj razmišljal v smeri GP plus.

Gp plus lepo pridejo čez rokav in ti nič ne piha po jakno. Sam imam gp plus jakno in gp plus rokavice in sem zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ker imam že Alpinestarovo jakno, sem si zraven nabavil še hlače. Skratka gre za hlače Bogota Drystar, velikost M. Zdijo se mi nekam široke ali je to samo moje dojemanje, ker se oblačim bolj v "slim" stil. Kakšne imate vi izkušnje oz. pogled na to, merim 182cm, tehtam 76kg. S bi mi bil prekratek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jaz imam Dainese in Alpinestar isto stevilko, s tem da lahko pod tekstilni komplet od Alpinestarja oblecem eno plast vec kot pod usnjenega dvodelca od Daineseja. Samo je razlika po mojem bolj stvar razlicnih tipov jaken (dvodelno usnje proti "zimskemu" goretexu). Oboje imam 4 stevilko vecje kot je moja konfekcijska stevilka (48 konf - 52 motoristicna), tudi zaradi zelve - brezrokavnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5. 8. 2017 at 6:54 PM, Wakasaki said:

Si kdo lasti Alpinestars Andes DRYSTAR

Jst.
Vse razen ene reči odlično, perfektno, tako kot mora bit, na mestu, ustrezno, glih-prav debelo/tanko ...Pozimi me ni zeblo, pri 25 stopinjah se še vedno da vozit (to je sicer zelo odvisno od posameznika).
Čisto vse mi špila, razen tistega ježka pod brado. Ne tistega dela, ki ti gre pod brado, tisto je super narjeno, je mehko, ne žuli. Sam velkro mi ni všeč, k ne prime 100 %. Prime nekej, sej pol drži, ma bi blo boljše na nete, k tm JE al pa NI zaprto. To je pa kukr maš cajt pa kolkor se pogledaš v špegu, kaj delaš.
Razen tega pa čista špica, če ti je ustrezno široka/ozka/dolga ...

Untitled.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!