Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

Mislim da ima alpinestars že svojo temo, prav tako škorni, ker nisi ravno nov uporabnik bi to že lahko vedel.

Drugače pa najbolj ti bo jasna razlika, če jih greš probat, zastopnik za alpinestars pri nas je laba iz litije.

Točno ne vem, vrjetno je pa smx4 predhodnik 5tke, gre za njihiv najbolj osnovni model, mene ni prepričal :), za ta denar dobiš od kakšnega drugega proizvajalca bolše.

smx plus je kak rang višje, ima posebaj še notranji škorenj, nesnemljiv, lahko bi se reklo da so bol dirkalni škornji bol ozki, dobra zaščita, vse tam kjer more bit itd...

Zelo fini škorni.

Oba modela se zdita nekako "nikakva" če probaš še njihov model supertech, to pa je škoren :), prec ko ga daš na nogo je kot da bi obul copate. Samo obuvanje je relativno enostavno, ima snemljiv notranji škoren, uglavnem super škorni za nosit. So pa malo debelejši kot smx plus, mogoče samo za na stezo bi bili plus model celo bolši(res ozki kot se spodobi), vendar udobje supertech ni primerljivo z drugima dvema modeloma.

Tko na kratko, do vseh teh zaklučkov prideš zelo na hitro, če se zapelješ v litijo in jih tam probaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

S čim pa pedenate škornje smx recimo?

Bi probal njihow beewax pa mi res ni jasno kje v Slo ali bližnji At ga lahko najdem?

merci

Popravljeno . Popravil vonAxl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim pa pedenate škornje smx recimo?

Bi probal njihow beewax pa mi res ni jasno kje v Slo ali bližnji At ga lahko najdem?

merci

Beewax dobite pri nas, cena je 19,95 eur.

Lep dan

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za spravit dol umazanijo mlacna voda s pralnimi orescki in staro zobno scetko. se plastika potem lepo sveti. za namazat pa en ta vosek, ga mamo ze neki casa pr hisi za cevlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Se morda bližajo kakšni popusti za zadnje kose rokavic ali kaj podobnega? Moje SP-1 so ratale zračne* ....* (beri: so prsti pogledali ven :closedeyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! Lahko pa nove kupiš pa garancijo uveljavljaš. Tako nategovanje ti je baje domače.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! Lahko pa nove kupiš pa garancijo uveljavljaš. Tako nategovanje ti je baje domače.

Res je imaš prav. Čisto vsak dan imam posla s takšnim nategovanjem...ampak jaz delam na tem, da nisem nategnjen

...čist tko off topic, jaz tega pač ne prakticiram, sem se rodil čist prepošten človek.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začni

...čist tko off topic, jaz tega pač ne prakticiram, sem se rodil čist prepošten človek.

Začni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Me zanima kdaj bo na voljo lanskoletno nagrajeni TOP enodelni kombinezon Alpinestars Atem na voljo pri nas za probat. v Labi mislm, če kdo ve? Mogoče še kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Me zanima kdaj bo na voljo lanskoletno nagrajeni TOP enodelni kombinezon Alpinestars Atem na voljo pri nas za probat. v Labi mislm, če kdo ve? Mogoče še kej?

Danes naj bi dobili ene dobre kobinezone se ne spomnim imena so pa 1000 eur tako mi je rekelv petek poklič v labo v btc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal. Kombinezon je super. nimam pripomb. Mi sede TOP napram ostalim modelom.

post-15759-0-41357200-1362688193_thumb.jpg

post-15759-0-93320600-1362688205_thumb.jpg

post-15759-0-05684500-1362688226_thumb.jpg

post-15759-0-23574600-1362688254_thumb.jpg

post-15759-0-72252200-1362688392_thumb.jpg

post-15759-0-68278000-1362688429_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej v športni drži je super (sicer atem nism poskusla, sm replico), pa zaščita, izdelava res vse top, samo je pa res več al manj izključno za na pisto in tako se tudi počutiš, direkt za na moto gp :D. Pa za oblačit  bi me s tem mogli čakat ene 15min več :P (sej po parih nošnjah se bi gotovo navadla tako kot sm se na tega in ne bi več "jamrala" ). Pa hvala Boštjanu, da sm se lahko za trenutek počutla kot pravi dirkač! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej jst bom pocasi znorel čakam že nevem kolk časa da naredijo kombinezon kjer bo prevladovala rdeča barva pa povsod to črno zraven rinejo :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej jst bom pocasi znorel čakam že nevem kolk časa da naredijo kombinezon kjer bo prevladovala rdeča barva pa povsod to črno zraven rinejo :klicaj:

 

sej si ga lahko daš naredit po naročilu in potem je lahko cel rdeč! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej jst bom pocasi znorel čakam že nevem kolk časa da naredijo kombinezon kjer bo prevladovala rdeča barva pa povsod to črno zraven rinejo :klicaj:

luka za na ducati je itak samo dainese :lol1: tko da bo treba njihovega original ducati pa bo cel ta prave rdeče barve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest glih avijon doma na rdeče barvam..... pa lohka še tebe malo pihnem... pa lak čez z zlatimi kristalčki... da se boš svetu...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vedno bolj razmišljam da bo treba res direkt od ducatija kupit :glare:  pol pa ludiluka na rit napisat da me boste prepoznali :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vedno bolj razmišljam da bo treba res direkt od ducatija kupit :glare:  pol pa ludiluka na rit napisat da me boste prepoznali :kva2:

hahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!