Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

Potem imava rokavice iz iste serije. Meni se je tudi po slabih 6000 km strgala tkanina na desni rokavici. Skratka glede kvalitete razočaran. Moram pa priznat, da lepo sedejo, občutek super. ".

Enako meni, tisti semiš se znuca in potem ostane samo usnje. Ne vem pa kako je z novo verzijo rokavic? Jaz bom presedlal na Denis opremo počas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, jst mam svoje gp pro (rokavice) drugo sezono in se je na desni, pri palcu, že strgala tista tkanina, tako da se zdej vidi usnje. Sm kr mal razočaran, ker sem imel oz. še vedno imam gp plus, pa s tem nisem imel problemov. Mogoče sem naletel na slabo serijo, vendar naslednjič bomo raje kej drugega probali.

Sm pa naredil z njimi (gp pro) slabih, hmm 8000km.

mam jaz vse alpinestars..no ja za rokavice je isto blo pri men..sem šel takoj druge gp pro vzel in je zdaj bolše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam celotno opremo od te firme. No edino celade nimam. Morm rect sem zelo zelo zadovoljen. Pri labi sem dobil jakno in hlace waterproof za 350 eur. Cevlji so tut odlicni pa kavbojke tudi. Se kr splača tale alpinestars kupovat :)

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam celotno opremo od te firme. No edino celade nimam. Morm rect sem zelo zelo zadovoljen. Pri labi sem dobil jakno in hlace waterproof za 350 eur. Cevlji so tut odlicni pa kavbojke tudi. Se kr splača tale alpinestars kupovat :)

res je! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prvo serijo gp pro rokavicam padu pri 100 in sem konkretno drsu po njih...roke ostale cele rokavice sm pa vozu se pol sezone predn sem kupil nove...so me kulegi prevec zajebaval na kavah=) no druga serija gp pro (made in china) se mi zdi da so manj kakovostno narejene pa vendar vrhunske...ne menjam=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, mene pa zanima kje v sosednjih državah prodajajo Alpinestars moto opremo?

lp

pejt v Mursko soboto v Moto opremo. :)...boš dobil po pošteni ceni komplet opremo!

drugač pa v graz-Louis nekaj majo. lp

....jaz sem v murski dobil ceneje kot na FC-moto....se splača iti pogledat

 

....jaz sem v murski dobil ceneje kot na FC-moto....se splača iti pogledat

 

....jaz sem v murski dobil ceneje kot na FC-moto....se splača iti pogledat

 

....jaz sem v murski dobil ceneje kot na FC-moto....se splača iti pogledat

:OK: ..saj se vidi da prodaja gre in da se pošteno dela :closedeyes:..vedno tam kupu vedno bom in zadovoljen na polno!

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prvo v murski nato še v labi.. išče pa se ženski kombinezon, zato sprašujem za tujino, ker ti dve trgovini nimata kaj dosti izbire...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prvo v murski nato še v labi.. išče pa se ženski kombinezon, zato sprašujem za tujino, ker ti dve trgovini nimata kaj dosti izbire...

 

Sem bil prvo v murski nato še v labi.. išče pa se ženski kombinezon, zato sprašujem za tujino, ker ti dve trgovini nimata kaj dosti izbire...

aha..ja pol pa Fc moto ne..če nebo druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars je zelo znana znamka (predvsem čevlji in kombinezoni so pupularni) ampak je vse made in china, vietnam itd. (firma je iz Italije).

 

Sicer vozim off-road ampak vseeno. Če mi drugi proizvajalci nudijo cenejše stvari 100% made in italy...? Pa tudi cenejše in enako dobre stvari nasploh, tudi če made in china? Res pa je da je A-Stars moj prvi resen off-road kit. Sem imel tudi SPX ampak tisto je bilo bolj tak-tak za 50cc moped :) potem m-tech (ampak tisto je bolj touring oprema oz. za potovalne endure in jo še vedno imam če me slučajno kdaj prime da grem v minusu se vozit :P )

 

Imam Venture hlače in jakno, Bionic 2 body armor, Octane rokavice in Tech 3 AT čevlje, pa tudi zokne :P Jakna in hlače nista iz cordure (SCOTT npr. ima iz cordure in stane približno isto) Jakna je pametno dizajnana, žepov kolkor hočeš in na hrbtu tak velik žep da spraviš verjetno tool-roll notri. 4 zračniki, snemljivi rokavi, žepek za papirje in lahko jo nosiš z zaščito za vrat če snameš vratni del jakne. Ima tudi žepek za meh za vodo ampak izven standardnih dimenzij in še danes iščem primeren meh :( Pa tale žepek je ravno tam kjer pride zadnji del ščitnika za vrat in se mi vedno zahaklja ko siželim gor potegniti jakno.  Hlače sem opral 2x in so šivi popuščali oz. so se cufali ven na stegnah (je to normalno? drugače pa mislim da je tam lycra). Sicer pa zelo prijetne in lahke hlače za poleti, če spodaj oblečeš trenirko gre tudi pozimi dokler ni kak velik minus (vozil v snegu :OK: ). Rokavice mi povzročajo žulje, čeprav so mi popolnoma prav, mogoče mi model ne ustreza, imel sem tudi atlas ampak sem jih raztrgal ker so mi bile malenkost premajhne :wallbash: ... Velikosti čevljev majo malo mimo (kako številko-2, sem dal pač notri vložek in je boljše). Je pa res da se mi levi čevelj drugače zapne kot desni, kot da bi bila čevlja iz dveh različnih parov (sredinski del se drugače prekrije, kot da bi bilo na enem več materiala kot na drugem, zaradi tega mi včash uhaja na enem čevlju notri voda). Tudi pritiska na zadnjo zavoro ne čutim ker je tak debel podplat. Zaponke so pa enostavno katastrofa ker jih je težko odpnet (ko odpneš kot pri smučarskih čevljih, jo moraš še iz kaveljčka na drugi strani odpet). Včasih celo šnalo potegnem ven iz ležišča in jo moram odšraufat in nazaj zataknit (začuda vedno samo na levem čevlju pri točno eni!) Ampak to je njihov najcenejši off-road čevelj, tak da dvomim da lahko pričakujem kaj več (naslednji na vrsti so Tech 8, ampak toti Tech 3 nočejo razpadnit :whistle: ). Zokni čez kolena (zaradi kolenčnikov) enkrat sem jih pral in so se že "cufali" (tkanina razpada, se razmotava ali kako bi rekel, niti se vlečejo ven) Ampak ko jih parkrat opereš to poneha, očitno jih moraš v pralnem einfahrat? :D Body armor-nosim majice L/XL ampak sem moral vzeti XXL body armor sicer nisem imel pokritih spodnjih reber (očitno imam prsni koš nižje kot ostali?) in elastika na rokah se mi je precej hitro obrabila (raztegnila). 

 

Bi rad videl Alpinestars stvari od sebe in identične Alpinestars stvari od nekega svetovno znanega dirkača da bi videl ali se povsod držijo isti standardi kakovosti, predvsem pa kje so bile njegove stvari narejene. Ampak stvari držijo, kljub majhnim pomanjkljivostim in še niso razpadle. :P tudi padec po asfaltu z drsenjem (pri cca 40-50km/h in za kar venture kit ni narejen) sem preživel brez praske in več kot malo raztrgane tkanine na strani stegna, boku in komolcu ni blo. Je pa res da je ta hitrost kot da bi padel s kolesom :)

 

Drugače pa kupujem opremo v moto-oprema v MS po kar fajn spuščenih cenah če gledamo Aunerjev katalog... :) Sem zadovoljen in verjamem da mi bo vse skupaj držalo še par sezon.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prvo v murski nato še v labi.. išče pa se ženski kombinezon, zato sprašujem za tujino, ker ti dve trgovini nimata kaj dosti izbire...

Če Moto-oprema slučajno nima, ti lahko naroči karkoli v le nekaj dneh. Najpomembnejše je to, da se vsakemu individualno posveti, ter svetuje kaj je najboljše/optimalno za vsakega. Kolegi, ki smo tam že marsikaj kupili drugam ne gremo.

Res je, da nima vsega na spletni strani, je pa dobavljivo skoraj vse kolikor mi je znano.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jaz sem v murski dobil ceneje kot na FC-moto....se splača iti pogledat

Pa ni vse v ceni, svetovanje je dostikrat več vredno.

Kaj pomaga, če ne veš kakšen kroj je določen model in naročiš potem čisto mimo...

Prav zato je prodajalna Moto-oprema za moje pojme pravi naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ima auner ima tudi moto-oprema... Ampak ne naročuje nekaj dosti na zalogo v slovenijo... Če se ti da lahko greš v graz v aunerja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ima auner ima tudi moto-oprema... Ampak ne naročuje nekaj dosti na zalogo v slovenijo... Če se ti da lahko greš v graz v aunerja :)

Ima pa 2x tedensko dobave, tako, da lahko praktično že drugi dan dobiš vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je najboljše, ampak me zanimajo konkretne izkušnje, kako se obnese v vročini, kako v hladnem 5 stopinj do 40 stopinj, v dežju itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je najboljše, ampak me zanimajo konkretne izkušnje, kako se obnese v vročini, kako v hladnem 5 stopinj do 40 stopinj, v dežju itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa jaz sem nekaj bral na temo Durban, pa so imeli nekaj za pripomnit kar se tiče zadrg (velikost-premajhne za rokavice), nerodno oblačenje (zatikanje), ko je oblačilo v kompletu (trije layer-ji), pa kar se tiče zaponk je bilo tudi nekaj rečeno. Vsekakor meni je bilo tudi na prvo žogo všeč, zdaj pa gledam še v smeri Dainese-teren, pa mi tudi noben ne zna nič pametnega povedat, grem jutri v Kozino, poizkusim, pa vidim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese teren se mi pa zdi premalo zracna za vroce poletne dni... Kljub temu, da vozim Yamaho bom očitno vzel Bmw Rallye obleko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil komplet Durban in Laba trenutno da cca. 20% popusta..., na reference od prijatelja sem jih iztržil še 10%, seveda sem moral plačati v gotovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!