Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

Dainese teren se mi pa zdi premalo zracna za vroce poletne dni... Kljub temu, da vozim Yamaho bom očitno vzel Bmw Rallye obleko

Kot se že napisal sem jaz kupil Durban komplet, ti pa ne morem povedat nič konkretnega. Na prvo žogo deluje fino, za povedat kaj drugega bo treba prevozit sezono. Sem šel poizkusit tudi "rally", pa me je zmotilo da nobeden nima niti testnih št. Ena jakna št. 52., vse ostalo bi mogel kar malo na blef naročit, kar pa mi pri obleki za 1300€ sploh ne sede. Poleg tega so mi bili pripravljeni dati max. 10% popusta. Tako sem šel za firbec pogledat v Labo, sprobal obleko, iztržil ugoden popust dokupil še zaščito za prsa in hrbet,odnesel domov, zdaj pa da vidimo...upam na najboljše :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

si lasti kdo alpinestars ATEM 2PC  - dvodelni? in pa kje bi se dal kombinezon na štajerskem koncu probat, ker kolkor sem gledal pro prodajalnah ni kaj veliko na zalogi in je potrebno naročat...

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si lasti kdo alpinestars ATEM 2PC  - dvodelni? in pa kje bi se dal kombinezon na štajerskem koncu probat, ker kolkor sem gledal pro prodajalnah ni kaj veliko na zalogi in je potrebno naročat...

 

LP

Pokliči v Moto-opremo in se zmeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Juheej..pa smo nabavli novo Moto opremo :P....Seveda KUPLJENO V MOTO OPREMI Murska Sobota!! ...Res top izbira,,Top Cene,,Top Kvaliteta,,glavno splača se skupit!!..za mene najboljša prodajalna moto opreme :),.. https://www.facebook.com/pages/Moto-oprema/226953676825     in še stran za za spletni nakup :

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/shop/index.php?main_page    


in še seveda nekaj slik :P
fotografija0801.jpg
fotografija0803.jpg

fotografija0805.jpg

fotografija0807.jpg

- HJC Rpha 10 PLUS CAGE mc2
- Alpinestars ORBITER 2PC 2014
- Alpinestars SMX PLUS 2014
- Alpinestars GP PLUS GLOVES 2014
- Alpinestars Bionic 2014

aja..pa slike niso glih TOP kvaliteta al za silo so dobre :P

 

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si zrihtal..

si probaval morda tudi kaj druge modele alpinestars, da bi podal kakšno primerjavo med tem kombinezonom? zdaj se ti bo šele vlekla zima...:)

jaz bom verjetno v naslednjih dnevih malo zavil v Mürsko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si zrihtal..

si probaval morda tudi kaj druge modele alpinestars, da bi podal kakšno primerjavo med tem kombinezonom? zdaj se ti bo šele vlekla zima... :)

jaz bom verjetno v naslednjih dnevih malo zavil v Mürsko..

hvala ti!

čuj sem..probal sem tudi Alpinestar Craverja..prov ni mi bil nekaj fest všeč..kar se tiče kvalitete je res TOP..imaš vse kar rabiš + grbo na hrbtu..sam velikosti so malo večje..pol sem probal Alpinestars Mozna..tudi TOP..goveje usne,..streching tudi ima..torej kar lahko rečem je tudi dober!...in evo tudi Dainiese Laguna Seca sem probal..tale kombinezon me lih ni pepričal..no kvaliteta je dobra..kar se pa tiče ostalega pa nisem zadovoljen..že nasploh mi Dainiese ni všeč..če si kupiš si itak rajš eno št. večjo moraš kupit..pa vsi modeli so za mene isti..zato rajš Alpinestars!

Alpinestars ORBITER  pa je res eden najboljših kombinezonov vseh časov!!...ima vse kar hočeš imet...top ščitnike + velika grba kot sam vidiš iz slik..tudi streching ima ( da se lažje razbigavaš) in usnje je kvalitetno!! pa za tako ceno kak je se ga splača kupit!!!...upam da sem kak pomagal..no vsaj probal sem :D,.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo ti zgleda prevelik kombinezon, al se pač le meni tako zdi. Drgač pa ja, Astars kombinezoni so top.

čuj tak ti povem..probal sem št.48 in mi je bil premali...zdaj pa mam št.50 in mi je  tip top..ko se vsedeš na motor je tako kot treba bit..sicer pa če  je malo velik ni nič..kaj pa če še več kg dobim pa to pol pa bo itak premali..bolš da je tak kot je zdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ! kupujem namreč rabljen kombinezon, in me zanima kateriga bi mi priporočali vi glede na mojo velikost in težo ! velik sem 180 cm in imam 75 kg ! probal sem lanski model alpinestars št 54, jakna bila ulita na mene , hlače prevelike, kateri bi bil boljši, dainese laguna seca ali alpinestars carver ? lp

Popravljeno . Popravil kikson92
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko je reči kateri kombinezon je boljši.. tukaj ni druge kot zadevo probat in takrat vidiš kaj ti sede in kaj ne...

drugače pa glede na tvoje mere bi rekel da je 54 št. prevelika zate. osebno raje vidim da gre nov kombinezon ob nakupu dokaj na tesno gor in se čez nekaj časa lepo prilagodi telesu.

problem nastane edino ko pozimi kupiš tak kombinezon, v začetku sezone maš pa 5 kil več.. :unsure:

če pa te morda zanima imam en rabljen MTECH, model FIRE, št.50, glede na tvoje in moje mere bi upal trdit da bi ti bil prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ! kupujem namreč rabljen kombinezon, in me zanima kateriga bi mi priporočali vi glede na mojo velikost in težo ! velik sem 180 cm in imam 75 kg ! probal sem lanski model alpinestars št 54, jakna bila ulita na mene , hlače prevelike, kateri bi bil boljši, dainese laguna seca ali alpinestars carver ? lp

za kupovat kombinzon 180cm in 75kg ni prav noben podatek. vsaka spletna trgovina s moto opremo ima tabelce za pomoč pri nakupu. pa še tisto brez poizkuist prej je lahko vpršljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko je reči kateri kombinezon je boljši.. tukaj ni druge kot zadevo probat in takrat vidiš kaj ti sede in kaj ne...

drugače pa glede na tvoje mere bi rekel da je 54 št. prevelika zate. osebno raje vidim da gre nov kombinezon ob nakupu dokaj na tesno gor in se čez nekaj časa lepo prilagodi telesu.

problem nastane edino ko pozimi kupiš tak kombinezon, v začetku sezone maš pa 5 kil več.. :unsure:

če pa te morda zanima imam en rabljen MTECH, model FIRE, št.50, glede na tvoje in moje mere bi upal trdit da bi ti bil prav.

aha ... izrecno iščem črno belo kmbinacijo , ali črno belo, modro.. ! problem je če se zrediš ne, tako kot si rekel ! :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo,

 

še vedno mi v omari visijo Alpinestars Bat 7 usnjene hlače, št. 52, premajhne, praktično nove.

 

100 eur ali po dogovoru.

 

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 179cm pa 90kg in vse kar sem probal je šlo 52 brez problema, nekje malo bolj tesno vendar 54 so mi bile vse prevelike razen dainese 54 skrajšana verzija je bila nekako ok samo vseeno je 52 lepše sedlo name.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prvo sem želel Dainese 52 vendar nisem bil prepričan in se nisem želel zaletet v nakup sem pa ga normalno zaprl, probal sem tudi 54 skrajšano verzijo pa mi je na nogah bil malo predolg in posledično ko sem se vsedel se je gubal preveč, kasneje sem šel probat MBR isto 52 in zgleda da mi kroj bolj paše in mi lepo stoji ne ohlapno in ne žuli me, enkrat bom vzel čas pa probal še Alpinestar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem 184cm in 80kg in mi 52 alpinestars ni šel gor pod dobenim pogojem 56 mi je bila preohlapna tako da sem na koncu moral vzeti 54.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm 194 in 88kg in so mi ble hlače 52-56 absolutno prekratke, kaj šele da bi jih zapel čez mišico, 58 so pa po dolžini ble ok, sam sm jih mel pa tolk med nogami da jih nism mogu skor da odpret :) jakna pa podobna zgodba, majhne številke vse vezalo, pol pa številka ka bi lohk še enga zravn stlaču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasični modeli Alpinestars ( kot npr. Bat 7 ) v številki 52 ( hlače ) pašejo možakarju cca. 175 - 180 cm in okrog 75 - 80 kg.

 

Če jih maš 93 kg ( pri 177 cm ) pol ti paše pa ta široka adidas trenirka. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam 185cm, 82 kg in imam Dainese kombinezon št.50. Na začetku je šel malo na tesno ampak se počasi že prilega in širi. Itak pa mora bit kombinezon glih glih. Ne da ti z veh strani visi. Tudi če padeš se te kombinezon drži in je manj poškodb. Če je ohlapno pa itk vse beži. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Prodam Alpinestars Bionic 2 protektor jakno če zanima mogoče koga :) Velikost XXL (realna XL, visok sem 187cm, srednje postave, nosim majice velikosti XL). Kontakt na PM, upam da linka od oglasa ne zbrišejo admini :D Protektor je Level 2!

 

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/moto-zascitna-oprema/zascita-telesa/alpinestars-body-armor-bionic-2-zascita-telesa-enduro-mx-1292569074.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest jo imam. Sivo crno plus se hlace. Men osebno top jakna za ta dnar. Dal sem 350 eu za komplet. Jest nimam nobenih problemov z njo edino kar mi je prevelika ratala ampak tk sm sam kriv ker sm shujsal :)

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!