Skoči na vsebino

Alpinestars


BaTeMaN

Priporočene objave

@Vito23, hvala za odgovor. Čisto verjetno, da jo kupim, mora jo pa trgovec še dobiti mojo številko v trgovino, da jo probam. Rabim malo boljšo jakno saj se vozim tudi v zimskem času. S popustom jo dobim za 160€. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se vozil februarja v sluzbo ko je bilo minus in ti brez zimske podloge pa me ni nic zebl. Mas 4 zračnike...2 na ramah 2 pa na hrbtu in te res lepo prepiha poleti. Men je odlična jakna za ta dnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Kupujem kombinezon alpinestars pa me zanima katero številko bi rabil velik sem 193 in imam 105 kg pa me zanima bi bila 58 uredu,prejšni kombinezon imam 58 vendar je druga firma...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker res bog je daj se zapeljat iz domžal do btc-ja pa probat :slap:

a obleko si tudi tko kupujete al kaj?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce nam je nerodn, pa je lazje poklikat pa sam postar prnese. :P

ja sam a ne bi vsaj tolko človek poklikal da bi najdu size chart pa po tistih merah preveru stevilke? pol bojo pa rokavi pol prekratki, pas preozek, hlacnce predolge :P mogoče ma pa kje na riti napisano številko standarda po katerem je delan :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ze gledu ta size chart pa sm reku bom kle še mal prasu,bo treba res mal pomert.,tut to sm ze razmislju;)..na riti nič ne piše žal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem kombinezon alpinestars pa me zanima katero številko bi rabil velik sem 193 in imam 105 kg pa me zanima bi bila 58 uredu,prejšni kombinezon imam 58 vendar je druga firma...lp

Pri Alpinestarsu je zanimivo in praktično to, da je vsak model svoj kroj in ti size chart kaj dosti ne pomaga. Glede na višino rabiš dolgi kombinezon - idealen GP-PRO 2013 ali novi Motegi 2015 podaljšana verzija. Model Carver št.58 recimo paše manjšemu in bolj okroglemu človeku, GP-PRO 2013 pa višjim normalnim postavam.

Ali pa tudi Dainese Laguna Seca Evo Conformato št.110 - prav tako podaljšana verzija.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sem danes dobil usnjeno jakno Atem :D

Načeloma se vozim, ko je 15 stopinj in več. Ker pa je jakna perforirana (in zelo oprijeta) me zanima, kaj obleči pod jakno, da me ne bo zeblo.?

 

Se pod tako jakno nosi tudi ledvični pas ?

 

Tnx &LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes dobil usnjeno jakno Atem :D

Načeloma se vozim, ko je 15 stopinj in več. Ker pa je jakna perforirana (in zelo oprijeta) me zanima, kaj obleči pod jakno, da me ne bo zeblo.?

 

Se pod tako jakno nosi tudi ledvični pas ?

 

Tnx &LP Andrej

najbolj pomaga, da daš neki čez, kar te ne bo prepihalo. spodi pa če maš še kak softshell oz. nek windstopper (če lahko sploh daš spodi). mal poglej kaj maš doma. za prvo silo je tudi dežni kombinezon čez popolnoma v redu. boš šel pa zdej mal bolj počasi, dokler ne bo bolj toplo :P je pa za poletje fajn. 

 

kar se zaščite hrbta tiče, pa itak je fajn kej met. sej verjetno ma že kak ščitnik, ampak boljše je, če imaš želvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx.

Za zaščito hrbta sem nabavil vložek (Nucleon back protector insert). Je kot želva, le da nima naramnic in se ga vstavi v "hrbtni žep" od jakne.

 

Ne vem še glede ledvičnega pasu.

Čemu ledvični pas služi, da ti ne piha okrog ledvenega dela ? Na enem forumu sem bral, da mora bit ledveni pas stisnjen, da tako nudi več opore in da se ledvice potem "manj premetavajo" ??

 

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak to je bolj za kakšen motokros. Meni je ledvični pas dober, da me "drži pokonci" in me manj boli hrbet na daljših vožnjah. So pa ledvični pasovi različnih izvedb in namena.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx.

Za zaščito hrbta sem nabavil vložek (Nucleon back protector insert). Je kot želva, le da nima naramnic in se ga vstavi v "hrbtni žep" od jakne.

 

Ne vem še glede ledvičnega pasu.

Čemu ledvični pas služi, da ti ne piha okrog ledvenega dela ? Na enem forumu sem bral, da mora bit ledveni pas stisnjen, da tako nudi več opore in da se ledvice potem "manj premetavajo" ??

 

LP Andrej

ce ne dobis tle kakega pametnega odgovora vprasi labo al kak bs center. mislim da ti bojo znali najbols odgovorit.

drgac pa glede ledvicnega ta ugotovitev kar drzi. enkrat sm pozabla zelvo pa me je res motil obcutek, kot da se premetavaja neki. ampak ne vem kolko je to objektivna ocena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno pod jakno nosim želvo, ki ima ledvični pas tako da ti tu ne morem svetovat. Sam sem izredno vroč človek in v hladnejših dnevih pod usnjeno jakno oblečem smučarsko perilo, v vročih poletnih dnevih pa namesto usnja oblečem T-GP R AIR jakno, spodaj pa kratko majico in želvo..Lahko rečem samo UFF kako paše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam GP plus perforirano jakno (usnjeno seveda), pa imam poleti spodaj samo funkcijsko perilo (dolg rokav) spomladi in jeseni pa samo kakšen tanjši puli pa jakno čez. Želva pa absolutno zmeraj, po mojem mnenju se tudi bolj splača vzet komplet želvo kot pa samo ledvični pas. Ker ti lepo sede čez cel hrbet in je na mestu cel čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sprobal jakno. Predvidevam da je bilo po Vipavski dolini in Krasu cca 15 stopinj.

 

Spodaj sem se oblekel, kolikor mi je jakna dopuščala (tanko bombažno majico, tanko srajco ter flis majico). Želvo imam vstavljeno v jakni, imel pa sem tudi ledvični pas...

 

V primerjavi s staro jakno (tekstilna z odstranljivo podlogo) se čuti, da je ta Atem perforirana. Predvsem sem to čutil kot "rahlo prezračevanje oz. dihanje" na sprednjem delu ramen. Vendar vseeno ne toliko, da bi me zeblo :)

 

Tako da sem po prvem testu z jakno zadovoljen, saj se v bolj hladnem vremenu nimam namena vozit...

 

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod perforirano jakno obleci goreteks telovnik, tudi kolesarski je v primeren. Ponavadi je zložen zelo mahen in ga lahko imaš vedno s seboj v tank torbici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mau pomoci bi rabu.

Iscem Alpinestars Hellcat hlace, crne, 32.

V labi jih nimajo, samo 30, ne morejo jih narocit.

motooprema.com mi ne odgovarja na maile.

fc-moto.de nima crnih

Ve kdo se za kako trgovino z Alpinestars v slo ali eu, kjer bi lahko pogledal ce jih imajo/jih narocil.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno pod jakno nosim želvo, ki ima ledvični pas tako da ti tu ne morem svetovat. Sam sem izredno vroč človek in v hladnejših dnevih pod usnjeno jakno oblečem smučarsko perilo, v vročih poletnih dnevih pa namesto usnja oblečem T-GP R AIR jakno, spodaj pa kratko majico in želvo..Lahko rečem samo UFF kako paše!

Te funkcijske majčke slečete, ko slečete jakno, ali jih imate na sebi?

Ne vem, če so prav za hodit v njih naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau pomoci bi rabu.

Iscem Alpinestars Hellcat hlace, crne, 32.

V labi jih nimajo, samo 30, ne morejo jih narocit.

motooprema.com mi ne odgovarja na maile.

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) nima crnih

Ve kdo se za kako trgovino z Alpinestars v slo ali eu, kjer bi lahko pogledal ce jih imajo/jih narocil.

Hvala

fc moto.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!