Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

HHV bi to moral vedeti - glede na to,da je vrzdenec 8 km oddaljen od horjula.in 10 km severno od vrhnike.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že našla na netu - Vrzdenec je pri Horjulu oz. blizu Vrhnike.

Tel: 01/750 03 34

Od kje pa so take cene pri njemu??

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Že našla na netu - Vrzdenec je pri Horjulu oz. blizu Vrhnike.

Tel: 01/750 03 34

Od kje pa so take cene pri njemu??

Aja

Ker niso originali ampak jih naredi po kalupu-dela od 7,30 do 15,30-včeraj sem pri njemu kupil vetrobransko steklo za Yamaho 650 Classic-cena ? sitnica 8 K !

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tut njegovo šipo, sam pol je treba še nosilce kupt al pa jih dat narest!

A se da kupit sam nosilce...pač univerzalne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ker niso originali ampak jih naredi po kalupu-dela od 7,30 do 15,30-včeraj sem pri njemu kupil vetrobransko steklo za Yamaho 650 Classic-cena ? sitnica 8 K !

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

imam vetrobransko šipo, ki pa mi je previsoka, pojavljajo se neke čudne vibracije okoli glave pri okoli 100, 120 km/h in dalje...bi jo skrajšal pa me zanima kdo se kej s tem ukvarja, se pravi kdo bi to odrezal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam vetrobransko šipo, ki pa mi je previsoka, pojavljajo se neke čudne vibracije okoli glave pri okoli 100, 120 km/h in dalje...bi jo skrajšal pa me zanima kdo se kej s tem ukvarja, se pravi kdo bi to odrezal

Pokliči Kočevarja v Vrzdenec...in poglej prejšnje odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam vetrobransko šipo, ki pa mi je previsoka, pojavljajo se neke čudne vibracije okoli glave pri okoli 100, 120 km/h in dalje...bi jo skrajšal pa me zanima kdo se kej s tem ukvarja, se pravi kdo bi to odrezal

Dvomim, da je to zato, ker je previsoka...

Sicer pa bi ti znal pomagat tip v Vrzdencu, ki oblikuje pleksi. Krili je ime firme. Sam sumim, da ne mores pol nic kej dost rezat, ne da bi spraskal pleksi. Mogoce pa. Drugac pa lahko tut drugo sipo pri njem kupis, jest sem dal 6 pa neki jurjev zanjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thanks dave & kekec...moja je visoka 52 cm če merim od luči gor in mi v bistvu seže vrh šipe tam nekje do vrha čelade, če sedim v najbolj ugodnem položaju...kako je pa pri vaju z višino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kje bi se dal dobit vetrobransko steklo za er-5 twister. Givi jih nima, baje pa jih ima Kappa - samo kdo zastopa oz prodaja Kappo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima... Prodam steklo Givi A600 z nosilci, imel sem ga na Kawi er5... 041 732362

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thanks dave & kekec...moja je visoka 52 cm če merim od luči gor in mi v bistvu seže vrh šipe tam nekje do vrha čelade, če sedim v najbolj ugodnem položaju...kako je pa pri vaju z višino

pri meni seže nekje do sredine čela,tako da imam lahko odprt vizir-če je zelo vroče in mi ne piha v obrazni del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz rabim ti dve stvari za isti motor, kot ti, mgAjvar...malo sem že gledala naokoli, kupila še nisem nič.

Bila sem pri Smodišu v Šmarju Sap, ki je skoraj najcenejši (vse skupaj za moj motor bi prišlo okoli 160.000 SIT - steklo, ščitniki, naslon, kovčki + nosilci). Drugače pa poglej še v trgovini Pilko v Drešinji vasi pri Celju ali na Viču v LJ., kjer prodajajo stekla MRA (26.000 SIT z nastavljivim nosilcem vred) ter opremo FEHLING - naslon pride 32.000 SIT, ščitniki za motor 23.000 SIT....

Givi je dražji, glede razlike v kvaliteti pa ne vem kaj dosti. Ima mogoče kdo kaj od Fehlinga ali pa MRA stekla?

LP Aja

hmm jah MRA je kr uredu... jz sm ga dal sicer na čist drug tip bicikla (varadero) in se precej bolš obnese kot Givi-jev... je pa res da je za večino ostalih biciklov Givi verjetno boljši... po domač povedan MRA-jeve šipce so za odtenek tanjše in bolj občutljive na praske... je pa res da MRA zmaguje pr ocenah za svoje kombo šipce :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thanks dave & kekec...moja je visoka 52 cm če merim od luči gor in mi v bistvu seže vrh šipe tam nekje do vrha čelade, če sedim v najbolj ugodnem položaju...kako je pa pri vaju z višino

Jest cutim veter na vrhu celade, kadar jo imam gor (namenjena samo za res dolge poti...). Visoka je 56cm... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to dave & kekec: bil pri kočevarju v vrzdencu in mi je res brez kakšnih prask odrezal šipo...da sem vsaj prej vedu zanj, bi jo pr njemu kupu za več kot 2/3 ceneje kot givi-jeva...no, bo boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

to je pa že fizika, verjetno ni nobene razlike, le da ti enkrat veter vrtinči pred glavo enkrat pa malo bliže glavi, ali pa gre veter čez če je dovolj visoka (šipa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so kake razlike v vrtincih če je sipa na vrhu ravna ali pa rahlo zavita navzgor?

Razlika je tudi v gledljivosti skozi tako steklo. Zaviti del popači sliko cestišča pred teboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrmm je res, ampak opazil sem, da tudi vsako steklo na motorju, ki je nameščeno gor, prikazuje sliko drugače?? bil sem presenečen in tudi prestrašen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!