Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

Nameravam si nabavit veterno steklo za čoperja; odmevi so različni? Eni trdijo, da so težave, da stekla pokajo, garancija samo do 120 km/h, počijo prej, pa ne priznavajo garancije??? Drugi so spet zelo zadovoljni!!! Kakšne so vaše izkušnje????

Popravil/a - Ice on 22/05/2002 11:22:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Givi je za stekla zakon!!

Ciao,by Pero

Pero, kva pa vem. Mam od Givija steklo na viragecu, pa mi blazno vrtinči okoli čelade. Sicer je bolj majhno, ampak na 535 ne skora ne paše večje. Skušal sem že morje enih nastavitev pa ni nič drugač. Ampak dol ga pa ne bi dal, ker do 100 je kr kul.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kupi si BMW-ja LT-ja.....

Ali pa Vespo s poštarsko šipo...

Že tečem na banko! Hvala za tip.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino bi blo, če bi se dal to sprobat predno se odločiš. Lahko je ogromna šipa, pa ti naredi zadaj tak vrtinec, da je boljše biti brez.

Poišči koga, ki ima enak motor pa malce povprašaj kaj se kej obnese.

Za nikogar ne vem, ki bi mu počila zadeva. Razen zaradi posledic padca.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam steklo od Givi in se odlično obnese. Brez stekla se še da voziti do 130km/h, steklo pa veter pošlje preko glave in pri 170km/h še vedno udobno pelješ, brez pritiska na čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

MGAJVAR

Lep pozdrav!

Eno vprašanje mam, v keri trgovini bi najceneje kupil naslonjalo (s prtljažnikom) oziroma sprednji vizir (za kawasaki en 500)...ampak ne originalnega...mal sem mislil na JAP v trzinu..sam eni pravijo da je on najdražji...zdej pa ne vem, če kdo ve še za kakšno tako trgovino, naj prosim napiše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:stekla pokajo, garancija samo do 120 km/h

Mam steklo (sicer na hornetu), max.hitrost (po števcu) 230km/h, pa ni nič poknal..

PS.

Garancijo do 120 km/h ti dam jst na navadno steklo za okna...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa da najbolj ugodno kupit te zadeve (naslonjalo oziroma sprednjo šipo), kje ste vi kupili to opremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Kje se pa da najbolj ugodno kupit te zadeve (naslonjalo oziroma sprednjo šipo), kje ste vi kupili to opremo?

...prebrskaj linke, oz. podaj svojo lokacijo, da te usmerimo najbližjemu trgovcu

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz rabim ti dve stvari za isti motor, kot ti, mgAjvar...malo sem že gledala naokoli, kupila še nisem nič.

Bila sem pri Smodišu v Šmarju Sap, ki je skoraj najcenejši (vse skupaj za moj motor bi prišlo okoli 160.000 SIT - steklo, ščitniki, naslon, kovčki + nosilci). Drugače pa poglej še v trgovini Pilko v Drešinji vasi pri Celju ali na Viču v LJ., kjer prodajajo stekla MRA (26.000 SIT z nastavljivim nosilcem vred) ter opremo FEHLING - naslon pride 32.000 SIT, ščitniki za motor 23.000 SIT....

Givi je dražji, glede razlike v kvaliteti pa ne vem kaj dosti. Ima mogoče kdo kaj od Fehlinga ali pa MRA stekla?

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, hvala za izčrpne informacije....sam sem iz okolice Ljubljane, zato bi te prosil, če mi lahko malo bolj natančno poveš, kje na viču je ta trgovina, ki jo omenjaš.

A pol praviš Aja, da maš ti tut en 500, mam občutek, da teh motorjev ni velik videt, al se motim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih zadnje čase videla enih par, res pa je, da jih ni prav veliko....

PILKO je na Koprski 2a, na Viču. Poglej si zemljevid na strani: www.slomoto.com

Poročaj, kaj boš dal na motor....

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........pri FRISMO-tu v Šmarju-sap......telefonska in naslov sta skoraj v vsakem motoristu.....

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapelji se do Smodiša v Šmarje pa je.

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stane Smodiš

Izdelovanje triciklov in motoristične opreme iz kovine

Lahova 47, Šmarje Sap

tel: 01/787 55 89

GSM: 041/404 313

MgAjvar - lahko pa se enkrat skupaj zapeljeva do njega....

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa vama Viragica pokaže kje je to!

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...tole so pa res izčrpni podatki, hvala, jest bom mal poklicu naokol, pa na Vič bom šou pogledat, pol se pa mogoče res lahko zmenva pa greva do tega Smodiša...jest vetrobran že mam, sam nosilce bi mi mogu pa on narest, al bi mogu pa kupt-samo nosice, pač univerzalne..sam kar se te druge varjante tiče, je bl slaba, ker mam luknje že zvrtane u šipo, tko da bi bla najboljša varjanta res kar nosilec, po naročilu, da paše na zvrtane lukne, ne vem no, bomo vidl.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nameravam si nabavit veterno steklo za čoperja; odmevi so različni? Eni trdijo, da so težave, da stekla pokajo, garancija samo do 120 km/h, počijo prej, pa ne priznavajo garancije??? Drugi so spet zelo zadovoljni!!! Kakšne so vaše izkušnje????

Popravil/a - Ice on 22/05/2002 11:22:15

topo priporočam....pa še manj te bo zeblo...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nameravam si nabavit veterno steklo za čoperja; odmevi so različni? Eni trdijo, da so težave, da stekla pokajo, garancija samo do 120 km/h, počijo prej, pa ne priznavajo garancije??? Drugi so spet zelo zadovoljni!!! Kakšne so vaše izkušnje????

Popravil/a - Ice on 22/05/2002 11:22:15

najceneje jih dobiš v Vrzdencu pri Kočevar Ladu,Vrzdenec 83

cena ?

sitnica (od 5-10 K)

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

najceneje jih dobiš v Vrzdencu pri Kočevar Ladu,Vrzdenec 83

cena ?

sitnica (od 5-10 K)

S.F.S.N.

Kje je pa to???

Aja

Popravil/a - aja dne 23/05/2002 ob 15:38:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!