Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

Nosilci so bili posebej, hotel sem imeti varianto, ki jo lahko snameš, ni mi bilo za vrtat lukenj v vizir. Veš da niti pomislil nisem, da bi moral ta kos plastike po naših vrlih zakonih homologirati. :D Ti od Mra imajo možnost več nastavitev, tudi nosilca se da zamakniti, tak da je šlo zmontirati. Je pa res, da take stvari je fajn v živo probat. Zdaj pa nastavit čimbolj optimalen kot, ta ima 7 različnih možnosti. 

P.S.: Mi je pa bila to vedno ena najgrših stvari na motorjih, vendar ko vidiš kak se obnese, hitro na to pozabiš. Pa če črnega mam, tak da ni niti toliko moteč. :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo spet se oglašam. Zgleda da sem prehitro hvalil podaljšek vizirja. Preden smo se odpravili na pot mi je po parih minutah vožnje na eni strani spustil nosilec. :angryrant2:Takoj ustavim, da preverim kaj hudiča se dogaja in opazim, da sta predvidevam zaradi tresljajev, dva vijaka dobesedno odpadla iz nosilca. Ne vem ali mi oni ko mi je montiral slabo zategnil, vendar ko sem nazadnje preverjal, se ni nikamor premikalo. Čudno. Ni mi preostalo drugega kot da sem podaljšek vzel dol in se ponovno boril z vetrom direkt v butico. :headbang:  Danes sem vzel pormašino v roke in zvrtal štiri luknje in nosilec zmontiral direktno na vizir. Upam, da bo zdaj mir, ker drugače ga bom zalepil gor. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Dober dan,

Izvedel sem eksperiment, preko ebay.co.uk dobil za 108 funtov sissybar s prtljažnikom za shadow VT750c letnik 2005.

E mail slovenske carine in carina sta me prišla še 37€. 9 eurov e- poslovanje (poslan mail), ostalo 22% carina. 

Na škatli je sicer pisalo da je vrednost 15 dolarjev, ampak....

Rezultat: na kupuj take robe od kitajcev, plačaj več in kupi drugje. Spacana izdelava, slabo kromiranje. Ko me bo minila slaba volja bom dodal kako sliko.

Robo seveda lahko vrnem....ampak izgubim 2x 20€ za poštnino in še 37 za slovenske carinike...Trenutno sem še na mailih s prodajalcem, da vidim, kaj lahko pričakujem..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Leon Zagorc pravi:

Dober dan,

Izvedel sem eksperiment, preko ebay.co.uk dobil za 108 funtov sissybar s prtljažnikom za shadow VT750c letnik 2005.

E mail slovenske carine in carina sta me prišla še 37€. 9 eurov e- poslovanje (poslan mail), ostalo 22% carina. 

Na škatli je sicer pisalo da je vrednost 15 dolarjev, ampak....

Rezultat: na kupuj take robe od kitajcev, plačaj več in kupi drugje. Spacana izdelava, slabo kromiranje. Ko me bo minila slaba volja bom dodal kako sliko.

Robo seveda lahko vrnem....ampak izgubim 2x 20€ za poštnino in še 37 za slovenske carinike...Trenutno sem še na mailih s prodajalcem, da vidim, kaj lahko pričakujem..

lp

Drugič uporabi iskalnik, ker tema že obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Leon Zagorc said:

Dober dan,

Izvedel sem eksperiment, preko ebay.co.uk dobil za 108 funtov sissybar s prtljažnikom za shadow VT750c letnik 2005.

E mail slovenske carine in carina sta me prišla še 37€. 9 eurov e- poslovanje (poslan mail), ostalo 22% carina. 

Na škatli je sicer pisalo da je vrednost 15 dolarjev, ampak....

Rezultat: na kupuj take robe od kitajcev, plačaj več in kupi drugje. Spacana izdelava, slabo kromiranje. Ko me bo minila slaba volja bom dodal kako sliko.

Robo seveda lahko vrnem....ampak izgubim 2x 20€ za poštnino in še 37 za slovenske carinike...Trenutno sem še na mailih s prodajalcem, da vidim, kaj lahko pričakujem..

lp

Ce je izdelek, med drugim, drugacen od oglasovanega lahko odpres "dispute" na ebay. Ni treba posiljat nazaj na svoje stroske.

tule imass slikicami razlozeno kako :)

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Pozdrav,

iščem vetrobran za yamaho midnightstar 950, ima kdo kakšne izkušnje, kaj in kje kupiti?

Hvala

Popravljeno . Popravil klarinetolog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Imam eno vprašanje, če ima mogoče montiran givijev airflow za stroma 650 a se menja vse v kompletu, ali se na obstoječi originalni to namontira.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj tega.  Ti motor spremeni v poštarski skuter.  Preveliko,  previsoko.  Sem kupil za crf 1000, pa sem nekaj sčaral s krajšanjem in manjšanjem zgornjega dela,  samo niti tega se ne da pošteno napraviti,  ker je neki zafukan odlitek,  ki mu pri rezu vedno ostanejo neke mičkene razpokice.  Mogoče ne vem kako,  samo..  To je sranje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti Brane. A mi priporočaš kaj naj naredim, da bi poboljšal na stromu , pa da ne bo poštarsko, sem gledal tudi puig, kappa, samo to je nekako preveč tanko, mi ne vliva zaupanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom prašu yu3 kolega,  ki je mel štroma.  Ma kolkor vem,  je tudi on krajšal,  samo tisti material se da lepo nardit. Mislim,  da je neki polikarbonar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Zlatibor pravi:

Hvala ti Brane. A mi priporočaš kaj naj naredim, da bi poboljšal na stromu , pa da ne bo poštarsko, sem gledal tudi puig, kappa, samo to je nekako preveč tanko, mi ne vliva zaupanja.

evo, kolega je imel GIVI. so dve varianti: transparent in motna (črna)

sedaj na aprilji ima PUIG, pravi, da je puig boljši.

evo, pivo sem zaslužu.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, BRANE pravi:

evo, kolega je imel GIVI. so dve varianti: transparent in motna (črna)

sedaj na aprilji ima PUIG, pravi, da je puig boljši.

evo, pivo sem zaslužu.

lp.

dobiš ob priliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je kdo že probaval rešit problem turbolence zraka okoli čelade s takimi spliterji katere bi prilimal na prednjo šipco?

 

1444948159_61m1oXIVeL._AC_SL1000_.thumb.jpg.6b644a7e88e95cde6f072140957fe498.jpg

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ciao ekipa,

iščem mnenja; sem v iskanju sissy bar-a za Harley Davidson 48, letnik 2016 - ima morda kdo izkušnjo ali nasvet, kje ga je paneton naročiti? Pri nas ga pod 500 eur skoraj ne najdem. 

Hvala za pomoč!

Vux

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ga tudi ne boš našel. Pač znamka.

Rešitev je kak ponaredek z Aliexpresa ali podobne strani ali pa domača izdelava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!