Skoči na vsebino

Vetrobrani, naslonjala, sissy bar


garfild

Priporočene objave

Dolenc MRA so zelo kvalitetne, samo pa koštajo okoli 20k sit :doze: ....probaj vprašat pri mojstrih, ki delajo poliestrske oklepe, če ti naredijo/nabavijo....pri Janiju iz Jesenic pride šipa okrog 6k sit, nisem pa čist ziher .)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš mogoče kako telefonsko al pa mail od tega Janija :)?

dolenc jaz ti lahk šenkam eno šipco sam je tm k pridejo šravfi mal napokana pa en del je manjka (tko 3 centi je vogal odbit)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kje bi se dalo po najbolj ugodni ceni dobit takle vetrni ščit za motor da bi bil črn?

Zdaj mam rumenega in rumeno črn motor ampak bi rad mel črnega.Gledo sm v Louisu pa je stal 60€ kar pa ni tko malo.Rabim pa za GSX-r 600 L.99.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni....

Imam Hondo CBF 500, pa so mi namontirali neko hecno šipco, k je motor samo še bolj grd,

zdaj pa iščem šipco od Honde Hornet, ker je tako nizka, elegantna pa tak lepa...

A ve kdo kje bi jo lahko dobil oziroma če jo kdo ima?

lep pozdrav.

Frenky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je tista ki je tako lepa tud uporabna, to je bolj bistveno od tega kako zgleda, no mogoče tista ki jo imaš sedaj res ni ''taprava'' , poglej od mra firme delajo zelo lepe tonirane al pa prozorne, ziher ti bo katera všeč.

Če je šišpa preveč položna ti bo nudila premalo veterne zaščite + tega preglednost merilnikov :BUA: , meni je na ninji 636 bila original absolutno prenizka ker nisem dobro videl obratometa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni....

Imam Hondo CBF 500, pa so mi namontirali neko hecno šipco, k je motor samo še bolj grd,

zdaj pa iščem šipco od Honde Hornet, ker je tako nizka, elegantna pa tak lepa...

A ve kdo kje bi jo lahko dobil oziroma če jo kdo ima?

lep pozdrav.

Frenky

Morda bo kaj tu:

http://www.kappamoto.com/catalogo/cat_04.a...C=4&lan=eng

http://www.fabbriaccessori.com/Emenu.htm

http://www.barracudamoto.it/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor...

trenutno imam neko kappo šipco, pa je stvar mogoče na prvi pogled res malo hecna, pa še tista nalepka Kappa ni ravno nalepljena :blink:

a more bit šipca drugače zelo trda?

pri kakšnih 150 ta šipca pokaže svojo mehkost....

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor...

trenutno imam neko kappo šipco, pa je stvar mogoče na prvi pogled res malo hecna, pa še tista nalepka Kappa ni ravno nalepljena :blink:

a more bit šipca drugače zelo trda?

pri kakšnih 150 ta šipca pokaže svojo mehkost....

HVALA

Jst mam gor od fabri in je zadeva qull :OK: dobiš jih pa v Nitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

rabm eno šipco v tem stilu za na ybr, baje da paše od hornetke

rd bi da je vsaj približno taka kt ta in nikakor ne sme bit višja, če se pa da dobit točno tako pa še bolš :OK:

torej kje bi se to dobilo :? , v louis-u sm sicer nekej gledov ampk je sm ena podobna ki mi pa niti ni všeč :(

post-12378-1166794632_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A mogoče kdo ve kje pri nas dobiti sprednjo šipo za fireblade 06/07 (puig ali mra), mislim bolj štajerski konec slovenije, pa če je že kdo probal če slučajno paše od modela 04/05 na tanovo fireblade(06/07). Al bo treba v lujzeka skočit, če gre kdo iz mb gor naj mi javi prosim na pm.

Tnx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje pri nas dobiti sprednjo šipo za fireblade 06/07 (puig ali mra), mislim bolj štajerski konec slovenije, pa če je že kdo probal če slučajno paše od modela 04/05 na tanovo fireblade(06/07). Al bo treba v lujzeka skočit, če gre kdo iz mb gor naj mi javi prosim na pm.

Tnx!

Za MRA se lahko pozanimaš v Drešinji vasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živ,

ali kdo ve kje se bi dalo dobit gumjaste vijake za suzuki vetrobranska stekla v enem dnevu, sem prašal po naših slavnih motošop trgovinah pa so me poslali na servis, kličem na servis pa bi čakal verjetno 7-14 dni pa še cene ne vedo, ker bi moral številko šasije povedat... ( ja moj motor ima unikatne vijake) :slap:

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

a mi lahko kdo pove kje v mariboru ali okolici kupit vetrobran za hondo cbr 900rr let. 97.

po možnosti črnega - športnega z "grbo"

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne ve nihče..

obiskal večino trgovin pa nikjer nimajo..

res ni druge variante kot ebay?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pokličeš okol po SLO (recimo Pilko inp) ter, če imajo, ti pošljejo po pošti?

Ali pa Louis Graz itd....?

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

sem ze iskal na zacetku teme vendar tel.ki je tam napisana ni prava vec.

zato sprasujem kdo v sloveniji dela sprednja vetrobranska stekla po kalupu

kupil sem si original sipo za VN 800 pa se mi zdi ce bi bila 5 cm visja da bi bilo bolje

prosim ce lahko tel.da ne samo naslov.

najlepsa hvala za inf.

lp

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če ima kdo na nakedu Givijevo masko A750 ali A770 bi prosil za mnenje kako se stvar obnese. Ali nudi dovolj vetrne zaščite pri hitrostih nad 150km/h in ali se vozne lastnosti motorja poslabšajo. Do zdaj sem uporabljal malo Givijevo šipco, pa z učinkom nisem bil zadovoljen.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tole sem slikal danes zjutraj na cestninski postaji Vrhnika, na poti v službo... no, saj ni bilo prvič da sem videl prikolico na motorju, a prvič je bil krasna prilika za sliko...

najbrž sijajna ideja za vse tiste, ki ne želijo pustit ničesar doma ko gredo na dopust :)

post-163-1187357171_thumb.jpg post-163-1187357180_thumb.jpg

hmmm... a bi blo tole mogoče bolš vtaknit med opremo :?

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!