Skoči na vsebino

Kitarska oprema


Incubation

Priporočene objave

Oz, kitara za začetnika.. Govorimo o elektriki, klasika mi kar gre, igram pa eno leto...

Všeč mi je stratocaster, vendar nimam dnarja za original, samo za kitaro sem pripravljen odštet do 50 tisočakov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj novi feršt in sicer:

- Glava: Marshall JMP superbass mk-II 100w

- Boks: Peavey TVX 410

post-4468-1159366394_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bokse zamenjat, pa bo v stilu.

Oz, kitara za začetnika.. Govorimo o elektriki, klasika mi kar gre, igram pa eno leto...

Všeč mi je stratocaster, vendar nimam dnarja za original, samo za kitaro sem pripravljen odštet do 50 tisočakov

Počakaj, pa kupi original, sicer boš 50 jurjev vrgel stran.

Imam dve stracasterci in sicer standard 70 s in malmsteen.

Standard 70 ima že zjebane prege po dveh letih, da je joj, pa je originalna 250Jurjev.

Malmsteen pa je po enem letu cca 1 ura igranja na dan čisto OK. 375jurjev.

Kitaro za 50 jurje se da zgont v enem mesecu, da je za stran vreč.

Več dnarja, več muske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz, kitara za začetnika.. Govorimo o elektriki, klasika mi kar gre, igram pa eno leto...

Všeč mi je stratocaster, vendar nimam dnarja za original, samo za kitaro sem pripravljen odštet do 50 tisočakov

Dobis Squier (uradna kopija fenderc - hcerinska firma fenderja, delane so pa v veliki vecini na kitajskem - jebat ga, ampak od tod tud pride tako nizka cena) tud za manj dnarja, sam ni neki ekstra..

drugac je bil pa moj squier p-bass affinity series 50 cukov, pa za ta dnar se nism vidu boljse robe. res pa sem jo ze novo predelal (predvsem brusene strune so mi vsec, pa tud precke manj trpijo zarad njih). ;)

res pa pri kitarah v dobrsnji meri velja rek vec denarja - vec muzke. ;)

aja, strune menjaj, elixirke pridejo dobre 3 jurcke komplet, ampak za ta denar so zakon! ;)

warwick Vampyre... Lustna... skoda k ne delajo sest-struncev, bi mogoce celo sel probat..

kake so kej cene teh zadevc in v kateri kvalitetni razred spadajo? me mika, jeee, me mika... :)

eh, se ena fotka iz koncerta... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz, kitara za začetnika.. Govorimo o elektriki, klasika mi kar gre, igram pa eno leto...

Všeč mi je stratocaster, vendar nimam dnarja za original, samo za kitaro sem pripravljen odštet do 50 tisočakov

Dobis Squier (uradna kopija fenderc - hcerinska firma fenderja, delane so pa v veliki vecini na kitajskem - jebat ga, ampak od tod tud pride tako nizka cena) tud za manj dnarja, sam ni neki ekstra..

drugac je bil pa moj squier p-bass affinity series 50 cukov, pa za ta dnar se nism vidu boljse robe. res pa sem jo ze novo predelal (predvsem brusene strune so mi vsec, pa tud precke manj trpijo zarad njih). ;)

res pa pri kitarah v dobrsnji meri velja rek vec denarja - vec muzke. ;)

aja, strune menjaj, elixirke pridejo dobre 3 jurcke komplet, ampak za ta denar so zakon! ;)

warwick Vampyre... Lustna... skoda k ne delajo sest-struncev, bi mogoce celo sel probat..

kake so kej cene teh zadevc in v kateri kvalitetni razred spadajo? me mika, jeee, me mika... :)

eh, se par fotk iz dosedanjih koncertov, pa se fotka ojacevalca nasega solo kitarista... :blush:

post-1466-1159372178_thumb.jpg

post-1466-1159372192_thumb.jpg

post-1466-1159372245.jpg

post-1466-1159372298_thumb.jpg

post-1466-1159372537_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, strune menjaj, elixirke pridejo dobre 3 jurcke komplet, ampak za ta denar so zakon! ;)

kake so kej cene teh zadevc in v kateri kvalitetni razred spadajo? me mika, jeee, me mika... :)

Elixir so po moje res najboljse strune, sam da za bas pridejo cca 12k komplet (v tujini kak jur manj)

Warwick so hudi basi... resda vampire serije se nisem probal, sam kar pa sem (thumb in corvette) so pa carske za spilat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar na novo prebarval moj fosn... :wub:

ti boš počasi vse prefarbal na črno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

warwick Vampyre... Lustna... skoda k ne delajo sest-struncev, bi mogoce celo sel probat..

ma pa Warwick druge 6strunarje

http://www.warwickbass.com/basses/_thumb_bass_s6.html

http://www.warwickbass.com/basses/_streamer_1_s6.html

http://www.warwickbass.com/basses/_corvette_standard_s6.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bokse zamenjat, pa bo v stilu.

Eh tale boks je res dobr in fajn paše na to glavo, ker je ful agresivn, taprav za rock. :OK:

Glava pa je kr preveč glasna. V trgovini sm mel naštiman na 4/10 pa se je že tresl (dobesedno). :OK:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bolha.com/oglas889211

http://www.bolha.com/oglas1149253

...cena sploh ni tako jebeno pretirana, basek je pa tak cukrcek... :wub: :)

...mogoce pa le kdaj, you never know... ...al pa svojmu nardim nov trup s podobno obliko... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tut svojga dicka. Ene punce padajo na črne :grim

Pri le-teh pa je pomembna velikost :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj novi feršt in sicer:

- Glava: Marshall JMP superbass mk-II 100w

- Boks: Peavey TVX 410

za pravi sound menjaj box pa si zmagal ... če želiš pokliči za par nasvetov ... .)

dva takale feršterkerja igra Lemmy (Motorhead) ... ima pa jima je Killer in Murder1 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pravi sound menjaj box pa si zmagal ... če želiš pokliči za par nasvetov ... .)

dva takale feršterkerja igra Lemmy (Motorhead) ... ima pa jima je Killer in Murder1 B)

Vem da ma ja, samo nevem če sta 100w, za take odre more met že malo več. Drugače pa mi je boks ful všeč in ga zaenkrat oz. še dolgo ne bom menjal. Zakaj menjati če ti paše ;)

Morm pa rečt da je za 100w zelo glasen in lahko preglasi marsikaterega 250w tranzistorja če ne celo več :OK:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, tipson res lepo obvlada, komad mi je pa tuk dober da sm si ga dal na mp3 player, tak da ce rabis v WMA formatu povej (k si reku da zal nimas sam audio datoteke). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, tipson res lepo obvlada, komad mi je pa tuk dober da sm si ga dal na mp3 player, tak da ce rabis v WMA formatu povej (k si reku da zal nimas sam audio datoteke). ;)

itak :OK: objavi.....al pa na Pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par strani nazaj sem se oglasu kako nej popravim eno kitaro.. Zj mam drugo, novo.. in sicer Cort X6 :yea1: 2 hambuckerja, en enojn magnet, tremolo.. je spodej slika, da ne bom samo govoru .) Cort je zato, ker se mi zdi da v tem cenovnem razredu (bla je 55k) od njih dobiš več k od kšnih drugih znamk :hmm: Sm zadovoln :OK: rabu bi samo še en mal boljši feršterk (okol 60W), če ma kdo mogoč kej naprodaj..? :hmm:

Tist komad (Cannon rock) sm pa vidu kakšen mesec nazaj, pa je res hud :) Original je biv napisan v 16.stol. za violine če se ne motm, zj ga je pa JerryC (to ni ta na tem filmu) priredu in zašpilov na električno :wub:

Tole je pa JerryC himself :) A se je kdo izmed vs posnel k igra?

Tkole nekak zgleda, mojo pa morm enkrat še slikat..

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako ma nas solo kitarist, sam da mesanico mat in metalik rdece, je ful zadovoln z njo, prej je mel squier stratocaster, je reku da sploh ne zna vec igrat na njo... :)

ah ja, ena finta, en gumb je tud stikalo (kao S1 switch varjanta) - ven ga potegn pa poslusi zvok, sej bos vidu, tamali je to sele danes ugotovil - tak je, ce prevec pazis na kitaro... :D

smo bli pa danes v studiu, en komad smo snemal... ...nuoro! :OK:

Thundercat, sm ti poslal na mejl, pa je zavrnjeno blo... ...kam ti naj posljem? al pa ce se na MSNju kdaj dobima... :blush:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!