Skoči na vsebino

Suzuki GT 750


Onim

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Prijatelj je kupil Suzukija GT 750, letnik 76 in ga namerava spraviti v pogon. Prosim vse, ki vedo kaj več o tem motorju (mehaniki lepo vabljeni), da se javite in kaj napišete. Zanima ga tudi, ali ima še kdo v Sloveniji ta motor, kje bi se dalo poceni rezervne dele dobit....

Prosim ne mi tehničnih podatkov pisat, pa razne prevode iz člankov na Inetu delat, videti hočem, koliko je teh motorjev v Sloveniji in ali je kaj rezervnih delov.

Prijatelj se v naprej zahvaljuje in vas lepo pozdravlja!

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

U, to je pa redka ptica... Moj mehanik (Borut, 040 853-958) pravi, da bi se morda dalo kaj narediti... Po nujne dele bi bilo treba v Nemcijo, kaksna stvar bi se dalo tudi narediti. Bi ga pa rad videl, preden kaj vec rece oz obljubi... razen ce ga tvoj prijatelj ne misli cisto sam zrihtat .

Moje mnenje: cool zadeva (ceprav iz casov "veliko motorja in malo voznih lastnosti"), se posebej sedaj, ko 2T motorcki izumirajo celo v MotoGPju. Tale tvoj kolega bo sef vseh motozborov, na katere se bo pripeljal!!! Zelim mu, da bi mu uspelo cim prej in cim bolje zrihtal masinco .

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Ja to je tisti trocilindraš cvajtakter.

Suzuki hvala za info (tel.) Motor je že žal zadaj odžagan, ker ga je prejšni lastnik htel v čoperja naredit (nič ne bo s klasiko), to bo pa moj kolega tudi do konca spravil, al pa ne??? Mašina ni v pogonskem stanju, ne ve točno kaj mu fali, tako da ni prepričan ali bo motor na koncu sploh obdržal. Bi pa še enkrat prosil, da pobrskate po svojih spominih in se spomnite še kakšnega takega motorja v Sloveniji. (za dele in podobno).

Suzuki, od kod je pa tvoj mehanik?

Hvala in lp,

Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Borut je iz Dragomera (med Brezovico in Vrhniko).

Za GTjcka pa SKODA KER NI VEC SERIJSKI!!!! Ma pa vseeno sreco tale tvoj prijatelj, ker mu ne bo treba iskat ventilov, nokenvel, pa kako se stelajo itd itd. Cilindre, bate, glavo, predvzig nastelat pa na juris...

Hm, morda se pa splaca iz Nemcije pripeljat gestel pa ga vseeno naredit serijskega (ma tolk lep je bil ta motorcek - seveda za tiste cajte .

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej se mogoče tudi v Italiji dobi. Drug zadnji konec al pa kej.

Sem hotel par let nazaj v Mariboru kupit 78 letnik. Ko boš vedel kaj rabiš, napiši pa bom povprašal.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tud eno tako mal starejšo zadevo Yamaho letnik 78, pa sem dobil cel kup stvari v Nemčiji v 2 hand štacunah Munchen in okolica če prjatla zanima morda lahko najdem še kakšno vizitko in se lahko pozanima kar preko telefona drugače pa sem prišel do podatkov preko interneta. Morda obstaja celo kakšen forum ljubiteljev GT 750. tudi tako se pride do zanimivih podatkov. Kar se pa popravil in delov tiče so mi iz krškega naš zastopnik za Yamaho prijazno zrihtali mikrofilm, ki sem ga sfotokopiral in imam na razpolago vse detajle.

Morda bi poizkusil kar pri našem zastopniku za Suzuki drugače pa pri generalnem zastopniku za Evropo.

Upam da bo kolegu ratalo. To je res super mašinca in nekaj posebnega.

Če bo delalo bi prav rad videl in slišal.

lp

dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!