Skoči na vsebino

Moto Guzzi Norge 1200


Kölm

Priporočene objave

Ob 10. 4. 2021 ob 7:25, thumper pravi:

sem vesel da si zrihtal .. zdaj se pa ene 2 leti vozite ker sem se odpovedal nabavi še enega motorja zaradi urejanja garaže pa bo šel denar naslednji 2 leti tja in bo minimalno časa za se vozit .. potem se pa slišimo - tablico že imam ..:D

Zopet spušča olje. UBM d.o.o. noče niti slišati o reklamaciji (bil pri njemu 4x). Odpeljal v drugi servis kjer so ugotovili NESTROKOVNO montiran semering z strani UBM d.o.o. ( semering se je podvil ko so ga gor dajali.). Sedaj je zadeva rešena vendar mi UBM d.o.o. grozi če ga prijavim, da mi pošlje domov hell angels slovenija in bom imel škode za 15K €. Sprašujem se ali je g. B.U. pri zdravi pameti da take okoli govori in grozi z nasiljem. Zadevo sem v vsakem primeru že prijavil pristojnim organom.

20210523_011541.jpg

20210522_182729.jpg

Popravljeno . Popravil bugy2004
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po cca 1500 km. Nekako se navajam. Bil na sevisu pri Černaču. prijazen možakar. nastavil ventile, ni spremembe. Bom menjal zračni filter. Malce sem se " privadil" vibracijam, ampak vseeno, nisem navdušen. Nameravam vgraditi kamero,kam bi bilo najprimerneje, glede na vibracije, na ogledalo verjetno ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!