Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia Scarabeo 500


Noise

Priporočene objave

Imam Scarabeota 250, ki je sicer po izgledu zelo, zelo podoben 500tki in sem z njim izredno zadovoljna, tako da ga priporočam vsem, ki bi radi imeli nekaj za po mestu, pa tudi za kak izlet med vikendi.

Z njim se vsak dan vozim na faks v Ljubljano (cca 20 km v eno smer) in je vožnja prav prijetna, najbolj pa mi je seveda všeč, da ga lahko parkiram direktno pred vrati.

Prej sem 5 let vozila Malagutija Ciak 50, ki je bil sicer tudi ok, ampak ko enkrat iz 50 prešaltaš na 250 kubikov, sploh ne moreš več nazaj :)

Tale skarabejček me je presenetil s svojim prtlažnim prostorom pod sedežem, ker recimo v malagutija nisem spravila integralke, tukaj pa gre brez problema, zadaj pa imam še velik kovček, tako da imam dve brez problema s sabo. Je zelo udoben tudi za dva, kar mi je bilo precej pomembno, ko sem iskala novo mašinco. Pa seveda da je okreten - veliko maxi skuterjev se mi je namreč zdelo pretežkih in nekako niso bili tako okretni ... Skratka, vsak dan ko se vsedem nanj, se na novo zaljubim :wub:

Aja, živjo, sem se šele registrirala na ta forum :)

Popravljeno . Popravil voda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Scarabeota 250, ki je sicer po izgledu zelo, zelo podoben 500tki in sem z njim izredno zadovoljna, tako da ga priporočam vsem, ki bi radi imeli nekaj za po mestu, pa tudi za kak izlet med vikendi.

Z njim se vsak dan vozim na faks v Ljubljano (cca 20 km v eno smer) in je vožnja prav prijetna, najbolj pa mi je seveda všeč, da ga lahko parkiram direktno pred vrati.

Prej sem 5 let vozila Malagutija Ciak 50, ki je bil sicer tudi ok, ampak ko enkrat iz 50 prešaltaš na 250 kubikov, sploh ne moreš več nazaj :)

Tale skarabejček me je presenetil s svojim prtlažnim prostorom pod sedežem, ker recimo v malagutija nisem spravila integralke, tukaj pa gre brez problema, zadaj pa imam še velik kovček, tako da imam dve brez problema s sabo. Je zelo udoben tudi za dva, kar mi je bilo precej pomembno, ko sem iskala novo mašinco. Pa seveda da je okreten - veliko maxi skuterjev se mi je namreč zdelo pretežkih in nekako niso bili tako okretni ... Skratka, vsak dan ko se vsedem nanj, se na novo zaljubim :wub:

Aja, živjo, sem se šele registrirala na ta forum :)

Pozdravljena

Na obali je že kar precej scooterjev z velikimi kolesi. To pa ,da se ti zdi vožnja z 250cm3 uredu ti verjamem. prej si vozila 50cm3 in s tistim čudom si res nevaren v prometu predvsem na hitrejših cestah .

Vabljena, na kakšno skupinsko vožnjo na spomlad. Za ogled in pokušino : http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=16902&st=1875

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi sam imam Scarabea 500 že dobri dve leti in sem ZELO zadovoljen z njim. Je točno to, kar sem želel. Retro izgled, višje sedenje, večja kolesa, majhna poraba (težko ga spravim čez 4 litre), dovolj moči, brez problema v enem kosu naredim tudi po 300 km, skratka ne najdem slabe točke. Na avtocesti (če že sem gor) se da od Kranja do Črnega Kala kljub vetru tudi zdržati pri 140 - 150 km/h, po moje ima še vedno boljšo vetrno zaščito kot napr. kakšen naked. Nekako mi niti ne bi prijalo biti preveč v zavetrju nekega velikega oklepa. Mi ugaja, da čutim veter. Seveda pa...vsak ima svoj okus, enim pač ni všeč taka oblika, meni osebno pa se zdi ravno taka oblika še najbolj skuterska - konec koncev so pojem skuterja uvedle Vespe, Lambrette.... Ki so bile pač podobne oblike, le za kakšni dve "konfekcijski" številki manjše... :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

To bi bilo nekaj za Robertota, ker je videti da je stabilno (?) kljub temu, da je videti samo dve kolesi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!