Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
Ob 3. 4. 2019 ob 21:42, miklavc pravi:

Tako, še en dan preživet v garaži. Danes končno uspel poštimat frgazerje. Prvo sem preveril stanje TPS senzorja. 
Malo nizka vrednost, ampak še vedno v tovarniški toleranci. 
img20190402162801.jpg

Na hitro nastavim vse vrednosti na moj poceni 5€ voltmeter in zaključim. Ampak ker mi zadeva ni dala miru (OCD :ninja: ) sem si izposodil profesionalni, kalibriran merilni inštrument.
img201904031723061.jpg

Vse kar lahko rečem j, da uživam v delu s kakovostnim orodjem. TPS nastavljen na tovarniško mejo 0,6-3,6V. Slike pri 3,6V nimam, ker mi je zmanjkalo rok za delo in slikanje ob enem :blush: No pa gremo na naslednjo stvar...

Kdo ve kaj delam? :D
img20190403175229.jpg

Balansiranje frgazerjev z domačo pripravo :) Zahvala za idejo gre uporabniku DirtyADV na tujem forumu, bi pa vse, ki se bote tega lotli doma opozoril na nekaj stvari:
1. Če boste prvo nastavljali TPS, ga ne pozabit priklopit nazaj. Med balansiranjem sem skoraj znorel ker je bil prosti tek tako nestabilen da si nisem mogel kaj pomagat z njim pri balansiranjem.

2. V cevkah za nastavljanje, uporabite čim gostejše olje. Živosrebro se uporablja pri teh zadevah z razlogom, bolj kot je olje gosto bolj mirno bo in lažje bo nastavljanje. 

3. Če uporabljate ITG športni filter, bo potrebno odstranit tudi montažno ploščo. Pro original air boxu pa se držite navodil v priročniku ;) 

Ker zadeve nisem mogel nastavit v prosem teku, sem jo nastavil pri cca 3000rpm. Glede na to kar sem prebral na googlu, nekateri celo svetujejo nastavitev pri obratih v katerih se največ vozite, ampak z odprtimi Akrapoviči v naši tihi ulici, ga nisem mogel ravno zavrtet na 6000 :D:Dimg20190403185328.jpg

Tako, sedaj pa še samo par zadnjih detajlov pred končim sestavljanjem in testno vžnjo :):bike:

vidm da mas rottweiler filter, razmislam da bi investirou v podobno zadevsno od tripleclampa, kok pa je stem filtrom glasno zdej, pač je moteč na daljši vožnji al ni panike? pa si kej z frgazerjem se igrou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 2 urami, CAPIROMZY pravi:

Zdravo,

Ali kdo potrebuje povišan vizir?

 

image.png.737d38da3e09a3232b9a76c300245b5d.png

 

Lp, Roman

Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, mato295 said:

Čisto mrtvilo.....?

Saj še ni konec sezone :)

A bo tale ketna OK? Trenutna je v zelo slabem stanju. Moram hitro zamenjat. Kateri sprej za mazanje priporočate?

https://carpimoto.it/en-SI/48785_KT-3754491744-16-DID-525ZVM-X-Chain-17.htm

 Bo dobra. Jaz uporabljam kar Louisovega S100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Sem prestopli v KTM tabor, pa bom verjetno kdaj kaj vprašal....

Kuplen pri SELES KTM. Mogoče kdo pozna bivšega lastnika ali kaj zanimivega ve o motorju....

 

KTM990adv.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume moram zamenjat in razmišljam o Continental TKC 80 ali Mitas E-09 dakar.

A je kdo vozil kaj od tega?

Kolikor sem prebral, naj bi se na asvaltu obe gumi odrezali boljše, kot 50/50 gume, samo kilometrina je kratka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam trenutno spedaj tkc80 zadaj pa mitas e10, men trenutno najboljša kombinacija, na tkc trenutno sezmer zlo mal vidna kakšna obraba po cca 2000km in pela se men fenomenalno, e10 mi pa zadaj zdrži približno 6000km, sam stem da se po cesti vozim normalno, sm pa tja kej bul agresivno, drži pa super, zaenkrat ni še nikol spustla al pa kej, jo lahk do tačke spraveš, če upaš.. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 10. 2019 ob 21:27, janD pravi:

jst mam trenutno spedaj tkc80 zadaj pa mitas e10, men trenutno najboljša kombinacija, na tkc trenutno sezmer zlo mal vidna kakšna obraba po cca 2000km in pela se men fenomenalno, e10 mi pa zadaj zdrži približno 6000km, sam stem da se po cesti vozim normalno, sm pa tja kej bul agresivno, drži pa super, zaenkrat ni še nikol spustla al pa kej, jo lahk do tačke spraveš, če upaš.. ? 

Poskusi Karoo 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel karoo 3, sicer so mi bile dobre gume, idino men so se zdele, da zadnja precej hiter blokira pa koplje na asfaltu in na terenu, pa za ceno so mi zdrzale isto k e10. :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sprednja e10 pa ni OK?

Ali ima kdo kak dober predlog za povišanje vizirja? Bi potreboval še za cm višje od trenutnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ve kdo za kak dober nosilec za kovčke?

Lahko tudi samo zgornja plošča, ki ima zraven tudi ročaje pritrjene na strani.

Kaj v tem smislu:

 

TopCase.PNG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nova serija ključev za kolesne matice 32mm. Vsi so narejeni iz 4mm nerjavečega jekla. Cena je 20€ z poštnino. Paše pa tudi od Ktm-ja podaljšek za večji vzvod, (un podaljšek ki je pod sedežom).Imam pa tudi 27mm ključ, če ima kdo doma tut novejši Ktm. Cena za oba skupi 35€ z pošnino. In pa tudi kombiniran ključ 32/27mm, cena 20€ z poštnino. 

Tel: 041 705 054

jan.dusak93@gmail.com

DSCN7178_Fotor.jpg

DSCN7182_Fotor.jpg

DSCN7184_Fotor.jpg

DSCN7186_Fotor.jpg

DSCN7191_Fotor.jpg

DSCN7206_Fotor.jpg

DSCN7209_Fotor.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Izolacija na stranskih plastikah pod sedežem, ki pridejo čez izpuh, mi je na nekaterih delih odstopila. S čim bi ti lahko zalepil nazaj, pa da bo držalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem našel ena kontaktna lepila, ki so temperaturno obstojna. Bom videl, če se bo obneslo.

Sem nabavil gume Michelin Anakee Wild. Po prvih testih lahko povem, da z vibracijami in glasnostjo nimam težav, kar je bil na vseh testih glavni problem.  Kaj več pa napišem, ko bodo zrele za menjavo :)

Popravljeno . Popravil mato295
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, mato295 pravi:

Jamnika vprašaj, on je že montiral te stvari Kmetu na 1050 al celo na 1190. Ne vem kje je nabavil, mogoče ve @CeneR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!