Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

Sicer pa sem danes navrgel gor eno zelo zanimivo zaščito za luč iz pleksi stekla novozelandskega proizvajalca Ventura light guard... --> www.ventura-bike.com... zelo fajn, sploh, ker je zadeva detachable. Cena okrog 30€ s poštnino vred iz UK.

Edino kar me moti je bela barva tiste hook/fluffy zadeve od 3M, bolje bi bilo, če bi bila črna.

post-1-1108851305_thumb.jpg

post-1-1108851357_thumb.jpg

post-1-1108851373_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, pa še tole. Kao od replike aluminijasta zaščita za hladilnik, nabavil pri Sommer KTM... Zgleda zelo zelo :OK: , je pa za moj občutek malo premehka in nisem čist ziher, da je - funkcionalno gledano - dejansko boljša od trdo-plastične, ki je v originalu gor. Bom še malo vprašal Sommerja, kako se obnese, preden se spravim v kamniti del Tunizije s tem.

post-1-1108851579_thumb.jpg

post-1-1108851594_thumb.jpg

post-1-1108851611_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu original racing varjanta,al me je pa edn nekam pelau

Akrapoviča misliš?? 1A zadeva. Samo mal veliko $$$ :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapoviča misliš??  1A zadeva. Samo mal veliko $$$  :eek:

a ne delajo enih tud jodlarji ka so kao homologirani,od akrapovica sm ih vidu ih je mu en nizozemc.pol sm ga pa vprasu ki to rec delajo je biu brihtn de pa u rusiji,po sm pa rabu pou ure de sm mu dotajcu de je to našeee.je pa mu velik karbona na lc8,kramparce,jps je pršibu z romunije pa cez jugoslavijo se mu je kar mešal od zadovolstva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari sam ti si pa verjetno s slovenščino v šoli komaj z eno socialno dvojko čez pršu.

Se mora pa človek prav potrudit da lahko prebere tole skropucalo :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari sam ti si pa verjetno s slovenščino v šoli komaj z eno socialno dvojko čez pršu.

Se mora pa človek prav potrudit da lahko prebere tole skropucalo  :BUA:  :BUA:

pa še za to smo jajca pa putr nosil u šolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) se opravičujem za nerazločno pisanje .)zadnjič ko smo se vozil po terenu mi je odpovedala zadnja bremza.zavorno olje se je toliko segrelo da je šla bremza kar v prazno.počakal smo par minut in zopet je prijela.a bi blo dobr zamenjat olje in uporabit kakšno drugo z višjo T vrednostjo.hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tip je prej z gorenjskega konca kot s primorske...  :hmm:

ja, saj pravim da se ga komaj razume. :)

.) se opravičujem za nerazločno pisanje .)zadnjič ko smo se vozil po terenu mi je odpovedala zadnja bremza.zavorno olje se je toliko segrelo da je šla bremza kar v prazno.počakal smo par minut in zopet je prijela.a bi blo dobr zamenjat olje in uporabit kakšno drugo z višjo T vrednostjo.hvala za odgovor

zamenjaj zavorno olje. menjalo bi se tako naj na vsaki dve leti zaradi higroskopskih lastnosti teh olj. pletenice so po moje za enduro/ kros manj pomembne.

posnofaj se tole in tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

dons sm mel šanso zapeljat LC8 enih 50 kilometrov :) ker je bil motor skoraj nov,sm ga vozil samo do največ 6000 obratov. zdi se mi fuuul stabiln,tud pri hitrosti 140 komot švigaš čez ovinke in smer drži ko tank! potlej mašinca je čisto nasprotje moje LC4-ke,nobenga cukanja,vibracij,ostrega zaviranja ko zapreš gas... sem šel tud mal čez makedam in daje občutek,da bi ga s pravimi gumami komot tiščal tud po (zmernem) terenu,edin vzmetenje je blo nastavljeno preveč na trdo in je balanca čez grbine postala mal nervozna. pri nižjih hitrostih sm pogrešal mal tiste lahkotne igrivosti moje LC8/2 :D amapak ni nobene panike,motor ni štorast

enkrat...čez en cajt...ga bom pa mel,bemti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Na terene za katere je namenjen LC8 lahko greš "samo" z Africo T. ali GS-om...

ROTFL. :lol1:

:OK:

post-1-1116244325_thumb.jpg

post-1-1116244349_thumb.jpg

post-1-1116244362_thumb.jpg

post-1-1116244386_thumb.jpg

post-1-1116244401_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!