Skoči na vsebino

KTM LC8 950 in 990 Adventure (S)


BC

Priporočene objave

ah, pa še eno uprašanje, kkšn dober naslov za ravnanje koles- vozu mal hard po terenu, pa je blo use skup mal preveč hard...- zvil prednjo feltno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, pa še eno uprašanje, kkšn dober naslov za ravnanje koles- vozu mal hard po terenu, pa je blo use skup mal preveč hard...- zvil prednjo feltno

Jerman v Depali Vasi, Sitar v Kamniku...

Pa čim prej investiraj jurja v nakup Excel feltn, diskov in offroad gum. Potem šele stvari postanejo špasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 2500 do 3000, 990 adv. nekje na it. forumih bral da s tem odpraviš problem...

A ni potrebna samo ena modifikacija na airboxu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav vsem!!

Tudi sam sem novi lastnik ktm 990, dobre tri mesece, 6000 km prevozenih, malo terena, ker se šele počasi privajam. Zelo zadovoljen, krasna mašinca, upam da bo takšna tudi ostala :naughty: !! Ko se dobro privadim, pa na teren, da dobim kakšno buško :yea1: !! Hvala vsem za koristne informacije, očitno nas bo vse več, pa bi se lahko kdaj dobili na kakšnem :beer2: , ma, že za en mali klub nas bo!!

Veliko srečnih in varnih kilometrov!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!!

Tudi sam sem novi lastnik ktm 990, dobre tri mesece, 6000 km prevozenih, malo terena, ker se šele počasi privajam. Zelo zadovoljen, krasna mašinca, upam da bo takšna tudi ostala :naughty: !! Ko se dobro privadim, pa na teren, da dobim kakšno buško :yea1: !! Hvala vsem za koristne informacije, očitno nas bo vse več, pa bi se lahko kdaj dobili na kakšnem :beer2: , ma, že za en mali klub nas bo!!

Veliko srečnih in varnih kilometrov!!

Zdravo ded! Pri nas ima prvi, zdaj sinov, KTM 990 Adventure cca 60 000, drugi, moj, cca 18 000 km. Gre vun. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ded! Pri nas ima prvi, zdaj sinov, KTM 990 Adventure cca 60 000, drugi, moj, cca 18 000 km. Gre vun. :evilgrin:

Ups, sta pa pridna :naughty: !! Upam, da sta jih prevozila brez večjih težav (predvsem tehničnih :headbang: )!! Ja, še velikoooooooooooo mi manjka, bo že, lepo počasi :) !! Ta vikend malce v Pulo, pa bo spet nekaj kilometrčkov, da se z motorčkom bolje spoznava :friend2: ¨!! Uzivajte, slej kot prej se najdemo nekje!! Pa bo kakšno :beer1: , ali dva!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No carsvemira dobrodošel na ta pravem motorju :naughty:.... upam da boš užival z njim tako kot jaz.... glede tehničnih težav: porodne krče, ki jih je imel so odpravili in KTM lepo skrbi za zadovoljstvo svojih strank. No ob priliki pa :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni so bili to porodni krči? Slišal sem za neko cukanje. Me zanima, ker je na listi za naslednji motor (pa če bo, bo nov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-7457-1219835349_thumb.jpg

A je to slučajn gdo od motosvetovcev s KTMom? Smo se začetk julija na Korziki srečal.

Ja to pa je moj kolega, ki sicer ni kaj dosti na motosvetu (fostersb) ..... gremo pa ta vikend z mašincami malo v dalmacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni so bili to porodni krči? Slišal sem za neko cukanje. Me zanima, ker je na listi za naslednji motor (pa če bo, bo nov).

Problem enostavno odpraviš z menjavo filtra- KN, BMC itd. strošek cca 50€, še bolše pa če montiraš akrapoviče in menjaš program...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni so bili to porodni krči? Slišal sem za neko cukanje. Me zanima, ker je na listi za naslednji motor (pa če bo, bo nov).

Piše vse v tej temi, beri tam bolj od začetka. Pa pazi, da boš bral objave v zvezi z 990 in ne 950 (glede na to, da misliš kupiti novega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da pripravljajo nov agregat za Adventurja (1190 al nekaj takega), bo treba počakat na vse novosti letnika 2009.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater informacije se da razbrati na levem delu cockpita Adventurja 990 (poleg hitrosti in prevoženih kilometrov)?

Ima morda tudi indikator nivoja goriva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater informacije se da razbrati na levem delu cockpita Adventurja 990 (poleg hitrosti in prevoženih kilometrov)?

Ima morda tudi indikator nivoja goriva?

ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater informacije se da razbrati na levem delu cockpita Adventurja 990 (poleg hitrosti in prevoženih kilometrov)?

Ima morda tudi indikator nivoja goriva?

tiste črtice na levem delu so za temperaturo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater informacije se da razbrati na levem delu cockpita Adventurja 990 (poleg hitrosti in prevoženih kilometrov)?

Ima morda tudi indikator nivoja goriva?

Ko se ti vžge rezerva (lučka), se ti hkrati preklopi števec na prevožene km z rezervo (cca 70 - 80 km zmerne vožnje si prazen). Ko natankaš polno, ti lučka še nekaj časa sveti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Končno sem ga uspel za krajši čas (cca. 30 min) preizkusiti. To mi je omogočilo podjetje AXLE d.o.o. iz Kopra :worship: (hvala Alen!!!) Motor je res prava igrača in je tako kot pravi fabrika: ready to race!

Edina stvar ki mu jo "zamerim" je velik rajdni krog... ampak ni take sile.

Mogoče enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak velik rajdni krog, kaj si probal S verzijo?

LP

Ne, probal sem "standard" - nižjo verzijo, pa ima recimo proti Caponordu full večji obračalni krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem sicer sem imel pred KTM-om Varaderota pa BMW Adventure pa sta mi bla oba bolj štorasta kar se tiče rajdnega kroga, Caponorda pa še res nisem vozill, sem iz tega delal povezavo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kasti, mene pa bolj zanima kaj ti je bilo najbolj všeč na njem.... mene osebno je najbolj presenetila lega motorja in oprijem gum na asfaltu.... na začetku nikakor nisem zaupal tisti 90/90 21 gumi spredaj....kasenje pa spoznal, da se lahko pelješ izredno hitro in da guma daje dober občutek....všeč mi je pa tudi odzivnost agregata, brum brum pok pok pa gasa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!